לאלה קנט טרולים על הבגידה לכאורה של רנדל אמט

לאלה קנט לאחרונה נסעה לנאשוויל לאחד מהחיים שלה תן להם את לאלה מופעים. ובעוד שם, היא ביקרה במקום המדויק שבו הארוס לשעבר שלה, רנדל אמטנתפס לכאורה בוגד באוקטובר 2021.

חודשים לאחר שתמונה מזעזעת, על פי הדיווחים של מפיק הסרט ושתי נשים, שותפה באינסטגרם, מה שהוביל לפרידה בינו לבין חוקי Vanderpump חברת השחקנים, לאלה פנתה לעמוד האינסטגרם שלה תוך כדי ביקורה בטנסי ושיתפה תמונה שלה צועדת באותו רחוב שחשבו שרנדל טיילה עם הנשים המסתוריות שלו.

"הרעידת את עולמי, נאשוויל", כתבה לאלה בכיתוב התמונה. "אהבתי להישאר ב [Graduate Hotels]. נותרו עוד שלוש הופעות ל- תן להם את לאלה לייב סיור! נתראה בקרוב!""

חוקי Vanderpump לאלה קנט משחזרת תמונה של רנדל אמט נאשוויל בגידה

מיד, אחרי שראיתי את השקף השני של הפוסט של לאלה, כללי משאבה המעריצים שמו לב למקום שבו הלכה לאלה ומחאו לה כפיים על כך שלעגה להצחיק לאקס שלה, שנראה הולך בשחור עם שתי נשים באותו צומת.

"ראיתי את רנדל אמש עם [two] בנות [in] נאשוויל שלא היו לאלה. הוא ניסה להתחבא כשזיהינו אותו", נכתב בדיווח של עד ראייה ששותף על ידי הכי טוב של בראבו באינסטגרם בזמנו.

Vanderpump שולט על רנדל אמט שצולם עם שתי נשים בנאשוויל

בקטע התגובות של הפוסט של לאלה, היא נתקלה במספר הודעות מהקהל המקוון שלה.

"התמונה השנייה יש לי DEADDD AF!!" אדם אחד הסביר, והוסיף את ההאשטאג, "UNBOTHERED."

"אני מת על התמונה [number two]", הסכים אחר.

"התמונה השנייה ההיא לטובה," כתב א כללי משאבה דף מעריצים.

אחרים ראו את הבילוי של לאלה כ"פראי" ו"אייקוני".

"התמונה השנייה אני נפטר!!!!!!!"

אוהדי חוקי Vanderpump מגיבים ל-Lala Kent משחזרת Randall Emmett Nashville תמונה בגידה

לאחר פרסום התמונות הראשוניות, לאלה עברה לגור בבית מלון עם הבת שלה ושל רנדל, אושן קנט אמטשמלאו לה שנה במרץ, ובחודשים שלאחר מכן היא עברה לדירה משלה כשהוא נשאר במעון בל אייר שחלקו פעם.

למרות שרבים נתקלו לראשונה בתמונות ברשתות החברתיות, לאלה למעשה למדה ממנה על המעשים לכאורה של בן זוגה דאז כללי משאבה חבר לצוות, קייטי מלוני.

"שמעתי את זה, ואני הייתי זה שהתקשר [Lala] להודיע ​​לה," גילתה קייטי לדף שש. "רק רציתי שהיא תדע שהיא אהובה ומוערכת ושהיא מדהימה לא משנה מה. אתה רק רוצה לתמוך באנשים".

"ברור שזה לא היה קל. אבל היא כל כך קשוחה. אני גאה בה שהיא חזקה בשבילה ובשבילה [her daughter] אוקיינוס," היא הוסיפה.קישור מקור