לאלה קנט מדברת על כללי משאבה של קייטי מלוני ודרמה של DMs

קרדיט: MEGA, בראבו

לאלה קנט התייחסה לריב שלה עם קייטי מלוני בפרק האחרון של הפודקאסט שלה.

לאחר שקייטי הודתה בפודקאסט שלה בשבוע שעבר שהוויברס ביניהם "בהחלט כבוי", חוקי Vanderpump הכוכבת דיברה על הודעות DM שקיבלה מחברתה לצוות, הסבירה מדוע שכחה מיום הולדתה ה-37 האחרון, והקניטה קרב בנות בעונה העשירית הקרובה של הסדרה.

"הוויברס בהחלט כבוי… אחרי ה-DM שקיבלתי ממנה לפני כמה ימים… אבל בדיוק כמו שאמרתי בעבר, יש לי הרבה דברים. זו הדאגה הפחותה שלי ואני מקווה שהיה לה יום הולדת שמח מאוד", אמרה לאלה בפרק ה-17 בינואר של תן להם את לאלה. "זה ירד לי מהראש שזה יום ההולדת שלה כי זה היה יום MLK. הרווחתי את זה לגמרי עם יום MLK והיה לי אושן והיא הרגישה בחילה".

למרות היחסים של כללי משאבה ידוע כי חברי צוות השחקנים נמצאים למעלה ולמטה, לאלה לא נראתה מלאת תקווה לגבי פיוס עתידי, ואמרה, "נראה. אנחנו נראה לעזאזל."

במהלך ההפקה בעונה 10, לאלה נכנסה לזה עם קבוצת כוכבות שותפות שלה, שלהן לא שמה, והשתמשה בטעות במונח לא הולם לכאורה.

"אנחנו מצלמים ואנחנו במצב קרב, קבוצה מאיתנו, ואמרתי, 'הצמדתי אותך מההתחלה', וכל הקבוצה מסתכלת עליי והולכת, 'מה?' ואני הייתי כמו, 'כאילו, הכרתי את הקלפים שלך לפני שהם חולקו'. והם היו כמו, 'הצמדה זה להכניס משהו לחור שלך'", נזכרה לאלה.

לדברי לאלה, היא לא הבינה מה היא אומרת ל"קבוצת האפרוחים", אבל מקווה שהמפיקים ישמרו את זה בעריכה הסופית.

"הנה התה שלי Vanderpumpשיש תקופות שהם ממש ממש מצחיקים ואני מקווה שחלק מהן יחזיקו מעמד", שיתפה.

לאלה גם הסתכלה אחורה על רגע מהעונה הרביעית בפודקאסט שלה, ואמרה שהיא "הוציאה" את חבריה לקאסט תוך כדי טיול להוואי כשהתפתתה לשחק משחק שתייה.

"אני לוקח לגימה ואני יודע שזו טקילה. אני שונאת טקילה אבל אני רוצה להשתלב. זו יכולה להיות חווית חיבור. אנחנו על הציפה הגדולה הזו ביחד. אני לוקח לגימה. חם ואני מקיאה למים”, גילתה לאלה. "יש קיא שמרחף מסביב לרפסודה שלנו… הם התבלבלו."

"אני חושבת שהייתי מתעצבנת עליי אז", הוסיפה.

ללה המשיכה ואמרה שבעוד שהיא לא הייתה בטוחה אם הרגע נשמר בפרק, המפיקים הקפידו להראות אותה מתכופפת.

"אני חושב שהם היו כמו, 'הו, זה זמן מצוין להראות שהא-וגינה של לאלה מסתובבים. הם היו צריכים לטשטש את זה [because] לבשתי ביקיני דל", הסבירה.

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור