דיווח: לאלה קנט מדליפת בטעות את חוקי Vanderpump עונה 10 תאריך בכורה בתגובה באינסטגרם

לאלה קנט מדליפת את 'Vanderpump Rules' עונה 10 תאריך בכורה

לאלה קנט על פי הדיווחים הדליף את תאריך הבכורה עבור חוקי Vanderpump עונה 10.

חודשים לאחר הצילומים של העונה החדשה של סדרת הריאליטי בראבו, צילום מסך אישר לכאורה שללה שיתפה את המידע עם מעריץ סקרן באינסטגרם, שרצה לדעת מתי הפרקים החדשים יתחילו לשדר.

"זה נראה כאילו לאלה קנט הדליפה בטעות את תאריך הבכורה לעונה 10 של חוקי Vanderpump" הבראבו גורו הכריז על אינסטגרם ב-2 בינואר, יחד עם צילום מסך. "תאריך הבכורה נקבע *לכאורה* ל-8 בפברואר."

"מישהו יודע מתי הסדרה הבאה תעלה [because] עבר כל כך הרבה זמן מאז שהם צילמו את זה", כתב מעריץ בתגובה שנראתה בפוסט, וסימנה לסיום ההפקה בספטמבר 2022.

"8 בפברואר," השיבה לאלה.

לאלה קנט מדליפת חוקי Vanderpump עונה 10 תאריך בכורה

למרות שבראבו עדיין לא אישר את תאריך הבכורה, זה עולה בקנה אחד עם הטענות קייטי מלוני עשוי על בוגר תואר ראשון אלום ניק ויאלהפודקאסט של סוף השנה שעברה.

כפי ש כללי משאבה המעריצים אולי זוכרים, קייטי אמרה שהתוכנית "תחזור בקרוב" בפרק ה-1 בדצמבר של קבצי הבקבוקון והוסיפה שהיא התרשמה שהתוכנית מקבלת תאריך בכורה בפברואר.

"חוקי Vanderpump יחזור בקרוב… מתישהו בפברואר, אני מאמין," הקניטה קייטי.

בערך בזמן ההפקה שנסגרה בספטמבר האחרון, לאלה דיברה עם PEOPLE על עונה 10, ואמרה שהפרקים החדשים יהיו "מטורפים לחלוטין".

"מבלי לתת יותר מדי, אני מרגיש שעם כל מה שקרה, וחברי השחקנים שעזבו, סוף סוף יש לנו בסיס שוב", התגרה לאלה. "והדינמיקה, ההימור הרבה יותר גבוה כי יש אנשים שמתחתנים, מתגרשים, ילדים מעורבים. ואנחנו כבר לא בני 23. אנחנו לא מתכוונים לנער דברים כמו פעם".

"דברים העונה, אני לא חושבת שנחזור מהם", הוסיפה. "זו השנה של שריפת גשרים. וזה כל כך עצוב לי כי הרבה פעולות של אנשים העונה, אני באמת לא יודע שנוכל לחזור מהם".

אם חוקי Vanderpump עונה 10, למעשה, קיבלה תאריך בכורה ב-8 בפברואר, המעריצים צריכים לצפות לראות טריילר רשמי והכרזה "בקרוב מאוד", לפי הבראבו גורו.קישור מקור