לאלה קנט מותחת ביקורת על Scheana & Raquel על פוסטים של כללי משאבה

קרדיט: סינדי אורד/בראבו

לאלה קנט לא מרוצה מהפוסטים ברשתות החברתיות שיאנה שי ו רקל לוויס נעשה במסגרת צילומי גלריה עבור חוקי Vanderpump עונה 10 בתחילת החודש.

לאחר שהצהירה כי הצילום "היה מדהים", לאלה אמרה שהיא לא מעריכה את ההחלטות של חבריה לקאסט לתת למעריצים ולעוקבים שלהם הצצה קטנה לצילומים באינסטגרם, וקבעה שמפיקי סדרת הריאליטי בראבו ביקשו לשמור על הצילומים עוטפת ומאשרת שהיא לא נתנה לראקל הסכמה לפרסם סרטון של העימות המעמיד פנים שלהם.

"התעצבנתי קצת כי מספר אחת, אם אתה עובד בתעשייה הזו, אתה צריך לדעת את זה, אבל יש אנשים בדיוק כמו שאני מניח, אני לא יודע מה לא יורה, אבל בדף השיחות שלנו, זה אומר, 'אתה יותר ממוזמנת לפרסם בחדר הגלאם, ברגע שאתה עולה על הסט במראה שלך, אין מדיה חברתית'", הסבירה לאלה ב- תן להם את לאלהלכל כָּבֵד. "נערת השיער של רקל ורקל פרסמו מראה מלא על הסט של מה שאנחנו עושים, ושיאנה פרסמה תמונה שלה, אריאנה ורקל במראה שלהן. אני כמוכם, בבקשה תפסיקו. בבקשה פשוט תפסיק."

כפי ש כללי משאבה המעריצים אולי ראו, Raquel ומעצב השיער שלה שיתפו סרטון משותף בדפי האינסטגרם שלהם, שבו סדרת קליפים מציגה את Raquel בצילומי העונה ה-10 עם הכוכבים שלה, כולל לאלה, שהיא העמידה פנים שהיא צועקת כשהם עומדים שמלות.

"יום כיף לקראת עונה 10 של [Vanderpump Rules] עם כל הקאסט! זו רק הצצה לתוך היום מבלי להראות לך יותר מדי!" קרא את הכיתוב שלהם, בחלקו.

בינתיים, בעמוד האינסטגרם של Scheana, היא פרסמה תמונה שלה כשהיא מתחזה בשמלה ורודה עם רצועות אריאנה מדיקס ורקל עמדה לצידה בשמלות סגולות ופוקסיה, בהתאמה.

"ואנחנו שלושת החברים הכי טובים", כתבה סקאנה בכיתוב התמונה שלה.

לדברי לאלה, היא לא "לא שנאה" את שיאנה ואין לה בעיה עם "נערת השיער של רקל". עם זאת, היא מעולם לא אמרה לראקל שזה בסדר להציג אותה בסרטון ששיתפה באינטרנט.

"זה בערך כמו יאללה חברים, בואו למסיבה. עשינו את זה הרבה פעמים", הסבירה לאלה.

אמנם ללאלה אין בעיה עם מעצב השיער של רקל, אבל לאחרונה היא התמודדה עם הרומן השמועות של הכוכבת שלה עם טום שוורץכשהיא אומרת את הרעיון שרקל התחברה לטום בזמן הגירושים שלו מהבסט שלה, קייטי מלוניגרם לה להרגיש "מפוצצת" לחלוטין.

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להתחיל לשדר בבראבו מתישהו בתחילת 2023.קישור מקור