לאלה קנט מצטלמת עם 50 סנט אחרי האקס רנדל פיוד

קרדיט: MEGA, Shutterstock/DFree

לאלה קנט לכאורה יישבה את הריב בעבר שלה 50 סנט.

שנים אחרי שהראפר הטיח בה כ"חופרת זהב" בזמן שדרש את ארוסה לשעבר, רנדל אמטשלם לו את מיליון הדולר שהיה חייב (רנדל שילם בסופו של דבר), את חוקי Vanderpump הכוכב התאחד עם 50 סנט בסטודיו בלוס אנג'לס. ולפי דיווח חדש, זו לא הייתה הפעם הראשונה שהם נצפו יחד בשבועות האחרונים.

על פי דיווח מ-3 באוגוסט מ TMZלאלה מבלה עם 50 סנט על הסט של סרט האימה הקרוב שלו, בית מיומנות, המצולם כעת באולפן Sway House של LA. למעשה, מקורות על הסט של בית מיומנות טוענים שלאלה ביקרה ב-50 סנט "מספר פעמים" במהלך ההפקה – למרות שלכוכבת הריאליטי והשחקנית אין תפקיד בסרט.

כפי ש כללי משאבה המעריצים אולי זוכרים, 50 סנט התמקדה ב-Lala ב-2019, לאחר שנחרט במיליון דולר על ידי רנדל, שללה נפרדה ממנו באוקטובר של השנה שעברה על רקע שמועות על בגידה. באותה תקופה, 50 סנט שיתפה פוסט שבו נראתה לאלה דנה כיצד רנדל העניק לה מתנות יקרות לאחר סקס. ובתגובה למעשיו של הראפר, לאלה הציעה ש-50 סנט מפחיתה מתנועת #MeToo.

רק בחודש שעבר, 50 סנט פתח מחדש את הריב שלו עם רנדל על ידי שיתוף קישור לחשיפה של הלוס אנג'לס טיימס שהאשימה את רנדל בכך שהציע כביכול תפקידים בסרט לנשים בתמורה לאקטים מיניים ולפי הדיווחים התייחס לעובדיו בצורה גרועה.

"מה שיגידו שהוא עשה, הוא עשה את זה!" כתב הראפר באינסטגרם.

בינתיים, במהלך ראיון על סקופ עסיסי מוקדם יותר השנה, לאלה השיבה בנחרצות, "כן", כשנשאלה אם אי פעם תצא עם 50 סנט.

"[But] אני לא חושבת ש-50 סנט תצא עם לאלה", היא הודתה. "כשגיל 50 יצא עם השיר שלו 'In Da Club', התאהבתי בו הכי גדולה. הייתי צעיר. אני חושב שעדיין הייתי בחטיבת הביניים ופשוט חשבתי שהוא הדבר הטוב ביותר שנפל אי פעם על הפלנטה".

למרות שלאלה עדיין לא התבטאה בקשר לאופי מערכת היחסים הנוכחית שלה עם 50 סנט, הוא הגיב לפוסט של TMZ על הזמן שלהם ביחד בתגובה ששיתפה בעמוד שלהם, מה שמרמז שהוא כבר שמע מרנדל על הנושא.

"רנדל (אסיק) כדאי שתפסיק לשלוח הודעות טקסט לאנשים שמדברים שטויות כי אני נהיה עצבני, ואתה יודע איך אני נהיה כשאני עצבני", הוא כתב, כפי שצולם בצילום מסך ששותף על ידי הכי טוב של בראבו עַל אינסטגרם.

50 סנט מציע שרנדל פנה אליו בנוגע ליחסים עם לאלה

חוקי Vanderpump עונה 10 נמצאת כעת בהפקה וצפויה לחזור לבראבו בהמשך השנה או בתחילת השנה הבאה.קישור מקור