תמונות: לאלה קנט חוגגת את יום הולדתה הראשון של בת אושן עם שחקנים של חוקי Vanderpump, ראה 'אריאל' הקטן עם התינוקות של הכוכבים של לאלה

לאלה קנט מציגה לראשונה את "הצמידה גב" אוזן לאחר ניתוח

לאלה קנט הראתה את התוצאות של הניתוח הפלסטי האחרון שלה במהלך סשן של Amazon Live מוקדם יותר השבוע.

כמעט שבועיים לאחר הניתוח, ה חוקי Vanderpump חברי צוות השחקנים, שאישרה שהאוזן השמאלית שלה "מוצמדת לאחור" והגדלת חזה באינסטגרם מוקדם יותר החודש, אמרה שהיא "ממש מרוצה" מתוצאות הניתוחים שלה כשהיא נתנה לצופים "הצצה חטופה" על הניתוח החדש שלה. אֹזֶן.

"אני כל כך שמח על זה, חבר'ה… בואו נעשה הצצה קטנה של אוזן שמאל," אמרה לאלה, דרך Bravo's המנה היומית. "אוי אלוהים, פעם היא הייתה מוטה החוצה. עכשיו היא כולה תחובה לאחור, כולה חמודה, נראית כמו דוגמנית על קטנה".

באשר להליך האחר שלה, עבודת הציצים שלה, לאלה אמרה שהיא לא ממש מוכנה להשוויץ בתוצאות.

"בסדר, אז יש את זה. אני לא אתן לך תצוגה מקדימה של הניתוח השני," היא ציינה וצחקה.

חוקי Vanderpump לאלה קנט מציגה את האוזן האחורית המוצמדת לאחר ניתוח פלסטי

לאלה גם הזכירה לאחרונה את שינוי האוזניים שלה במסגרת הדרכת איפור באינסטגרם סטורי.

"כל מה שאתה צריך בשביל מבט מהיר של 'אני משולבת יחד עם AF, גם אם זה עתה חתכו לי את האוזן והחזה שלי'", היא שיתפה בקליפ שלה.

כפי ש כללי משאבה המעריצים אולי ראו, לאלה הסבירה את החלטתה להיכנס מתחת לסכין במהלך סשן נפרד של Amazon Live בחודש שעבר, ואמרה לצופים שלה שהיא "כל כך חסרת ביטחון לגבי [her] אוזן שמאלית."

"זה בולט קצת יותר וכשאני מושך את השיער שלי בחזרה לתוך לחמנייה מלוטש אתה באמת יכול לדעת. אני חסר ביטחון לגבי זה מאז שהייתי ילד קטן. לכולנו יש חוסר ביטחון והתגברתי על הרבה… והאוזן היא משהו שלא התגברתי עליו ואני מתקנת את זה כי אני יכולה ואני כל כך מתרגשת", אמרה אז.

בעקבות הניתוחים הפלסטיים של לאלה, היא שיתפה בעמוד האינסטגרם שלה סרטון מצחיק שלה כשהיא מרגישה "עצבנית" במיטת בית חולים.

"המשכתי במעלית, הודעתי לכל מי שנכנס, 'סיפרתי את הציצים שלי'", היא כתבה את הסרטון. "יש אולי תוהים למה הראש שלי עטוף. כולנו כל כך נתפסנו על דיבורי בובי, התרשלנו להזכיר את האוזן השמאלית המתוקה שלי שהוצמדה לאחור… אני מרגיש ממש שמח."

בראבו התחדש חוקי Vanderpump לעונה 10 במאי.

קישור מקור