לאלה קנט מציעה שטום שוורץ קנה גט על עצמו

לאלה קנט אין לו סימפטיה טום שוורץ בתוך הפיצול שלו מ קייטי מלוני.

אחרי שהכריזה שהיא חתכה אותה חוקי Vanderpump חבר לקאסט שיצא מחייה מוקדם יותר השנה לאחר שנודע שהוא נשאר מיודד עם ארוסה לשעבר, רנדל אמטשהיא האשימה בבגידה באוקטובר 2021, לאלה פתחה על הניכור שלהם בפודקאסט שלה ולמדה שהוא עשוי להשתתף במסיבת יום האב אליה הוזמנה ב- ג'קס טיילור ו בריטני קרטרייטהבית של לוס אנג'לס.

"ג'קס אומר לי ששוורץ רוצה לבוא לבית, הוא היה כמו, 'זה בסדר?' הייתי כמו, 'זה הבית שלך, אתה יכול לקבל את מי שאתה רוצה. אני לא הולך להיות מאוד ידידותי, מקווה שלא תרגישו מביכים כשאני הולך להיות ב-tch'. הוא היה כמו, 'אני יודע אבל הוא בבית והוא בדיכאון עכשיו והוא מתקשה'", נזכר לאלה בפרק האחרון של תן להם את לאלהבאמצעות כָּבֵד.

בעוד שג'קס הביע שהוא מרגיש רע בשביל טום, לאלה לא יכול היה להיות אכפת פחות. למעשה, היא אמרה לג'קס שכאשר מדובר בגירושים של טום וקייטי, היא הטילה את האשמה במלואה על טום.

"אני אומר, 'קהל מזוין לא נכון'. אתה חושב שאני חושק שהוא עצוב ושהוא ממש מתקשה? אני לא מענין. אני אחליף אותך. בוא נחליף. בוא נעשה סחר לעזאזל. ובואו לא נעמיד פנים שלא עשית את זה לעצמך שוורץ, אני חבר הקהל הלא נכון'", ציינה לאלה.

למרות שלאלה אין אמפתיה לטום, היא הבהירה ששניהם לא "מתרפקים", והיא אפילו תיארה אותה כללי משאבה מככב שותף בתור "מתוק מאוד".

"אני לא מרגיש שאנחנו מתעסקים, אני חושב שהראית לי איזה סוג של אדם אתה, ודרך אגב הוא לא אדם רע. אבל בשלב הזה של חיי, אתה מסתדר או שאני לא רוצה שום קשר איתך", הסבירה לאלה. "מה שמפריע לי זה שאתה הולך בהונות, אתה הולך בהונות ותהיה פתרון בסוף. אין החלטה. אני לא רוצה שתזדיין לידי."

ללה המשיכה ואמרה שבגלל שטום בחר להישאר ידיד עם רנדל אחרי כל מה שהוא עשה לה, אפילו בזמן שהיא הייתה בהריון עם בתם, אושן קנט אמטעכשיו אחת, אין לה עניין לתקשר איתו.

"לא יכול להיות לי אנשים סביבי – אתה יכול להיות מתוק כמו עוגה, אבל אני אומר לך מה, אם אתה מתמרן בדרך מסוימת, אתה חבות מזוינת," הוסיפה לאלה.

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להתחיל לצלם מתישהו בשבועות הקרובים.

קישור מקור