סרטון: לאלה קנט מאשרת את ג'וב בוב בקליפ מצחיק שלאחר הניתוח, בנוסף כוכב חוקי Vanderpump חושפת נוהל ותוכניות נוספות עבור תורם זרע

לאלה קנט עוברת ניתוח ציצים ואוזניים, מדברת על תורם זרע

לאלה קנט עבר כמה הליכים בשבוע שעבר. ובסרטון מצחיק ששותף בעמוד האינסטגרם שלה ביום שישי, ה חוקי Vanderpump הכוכב נראה מרגיש "גרוגי" לאחר הניתוח.

בקטע של דקה וחצי, לאלה דיברה עם חברתה ג'ס על מה שעשתה במהלך הניתוחים הפלסטיים שלה, והיא אישרה בכיתוב שהגדלת החזה שלה לא הייתה הדבר היחיד שעשתה.

"המשכתי במעלית, הודעתי לכל מי שנכנס, 'סיפרתי את הציצים שלי'", כתבה לאלה את הקליפ. "יש אולי תוהים למה הראש שלי עטוף. כולנו כל כך נתפסנו על דיבורי בובי, התרשלנו להזכיר את האוזן השמאלית המתוקה שלי שהוצמדה לאחור… אני מרגיש ממש שמח."

לאחר מכן לאלה הודתה למנתחים שלה, ד"ר פיימן דניאלפור ו ד"ר ג'ון לייקמקבוצת הניתוחים הפלסטיים בבוורלי הילס.

"את כבר נראית יפה," אמרה ג'ס ללאלה בקליפ, כשאלה השיבה, "אל תשקר, ג'ס."

לאחר מכן, ג'ס סיפרה ללה כמה טוב היא הצליחה במהלך ההליכים, אבל שוב, לאלה לא הייתה עם זה.

"טוב, ישנתי," היא ענתה בחוצפה. "כמובן שעשיתי מדהים."

ואז, כשהסרטון הגיע לסיומו, לאלה ביקשה לאפשר לה לצפות בסרטון עקרות בית אמיתיות וביקשה מפוח שיחמם את מיטת בית החולים שלה.

למרות שלאלה עדיין לא הראתה את תוצאות הניתוח הפלסטי שלה, היא כן חזרה לרשתות החברתיות שלה בסוף השבוע, שם שיתפה סרטון של בתה בת השנה אושן, אותה היא חולקת עם הארוס לשעבר רנדל אמטרוקדת על ספה.

באחר לאלה קנט חדשות, ה כללי משאבה חבר השחקנים דנה בתוכניות שלה לקבל ילד נוסף בפרק שלה תן להם את לאלה פודקאסט מוקדם יותר החודש, דרך כָּבֵד.

אחרי אורח הפודקאסט שלה, כותב אליסה שלסקישהרתה את ילדה הראשון באמצעות תורם זרע, שיתפה את הניסיון שלה, לאלה אמרה שהיא מתכננת להשתמש באותו משאב בעוד "שנה או שנתיים" אם היא לא במערכת יחסים מחויבת.

"ברור שיש לי תינוק ואני יודע שהייתי רוצה עוד אחד. והייתי רוצה את זה בפרק זמן מסוים. אם אני לא פוגש מישהו, אני בהחלט מקבל תורם זרע", אמרה.

לאלה גם ציינה שהיא תשמח שתורם הזרע שלה יהיה דומה מייקל בי ג'ורדן אוֹ דנזל וושינגטון.

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להתחיל את הצילומים בקרוב.קישור מקור