לאלה קנט על טום שוורץ שקורא לה "עקרת בית בוטלג"

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

לאלה קנט מדברת על רגע סוער בינה לבין טום שוורץ שהוצגה בתצוגה מקדימה בטריילר שיצא לאחרונה עבור חוקי Vanderpump עונה 10.

אחרי שטום נראה מתפרץ על לאלה, מטיח את חברו לצוות כ"עקרת בית מטונפת" בתוך הפרידה המבולגנת שלו מאשתו לשעבר. קייטי מלונילאלה התייחסה לעימות המתוח בזמן שהופיעה בפודקאסט של הכוכב לשעבר שלהם, קריסטן דאוט.

כשהיא דנה כיצד העונה החדשה תעלה רגשות של פעם בפרק ה-18 בינואר של סקס, אהבה ומה עוד חשובלכל כָּבֵדלאלה שמה זרקור על הדיס של טום, וציינה שהיא לא נעלבה מההערה שלו.

"אפילו שוורצי בטריילר מוציא שורת OG של קורא למישהו בוטלג משהו. העונה אני כנראה עקרת בית בוטלגית. ואתה יודע מה, אני עקרת בית מטורפת. לא עלבון. זו יותר מעובדה", אמרה לאלה.

למרות שלא ברור מה גרם ליריקה, לאלה הבהירה שהיא לא מעריצה את הקשר של טום עם הכוכב שלהם, רקל לוויס, זמן קצר לאחר דיווחים שהוא ירד. למעשה, היא אמרה ל-Radar Online שהיא "הוציאה" לגמרי מהמפגש ביניהם בספטמבר 2022.

ואז, בחודש שלאחר מכן, לאלה כיוונה את האינטליגנציה של רקל לאחר שנודע לה שהיא אמרה שהיא לא מתנגדת לחיבור עתידי אפשרי בין לאלה לארוסה לשעבר, ג'יימס קנדי.

"דברים לא עולים שם בשביל [Raquel] אז שום דבר שיוצא מהפה שלה לא מוזר לי כי אני כאילו, זה עוקב. זה בהחלט עוקב", הסבירה לאלה בפודקאסט שלה.

כשדיבר עם Us Weekly בשנה שעברה, טום הודה שצילומי עונה 10 היו "מסיים רגשיים" בגלל הגירושים שלו מקייטי.

"אני חושב שפגענו בנקודה קשה לקראת הסוף. היה לנו הסתכסך. אבל אני חושב שאנחנו טובים עכשיו", חשף על מערכת היחסים שלו עם קייטי, שתיראה יוצאת בפרקים החדשים.

"אתה תראה חלק מזה מתנגן. תגובת הבטן שלי – זה היה קשה אבל אני חייב לומר שהתמודדתי עם זה די טוב. אני מאוד הגיוני בקשר לזה", אמר. "אני רק רוצה שקייטי תהיה מאושרת. אני לא סתם אומר את זה. אני לא מנסה להיות מר מגניב צדקן. אני רק רוצה שקייטי תהיה מאושרת. אני לא הטיפוס הקנאי".

גם בפרק הפודקאסט, קריסטן, שפוטרה ממנה כללי משאבה ביוני 2020 לאחר שהואשם בהתנהגות גזענית כלפי חברים לשעבר אמונה סטוורסאמרה שהיא מתרגשת מהעונה החדשה.

"הטריילר עבור Vanderpump יצאתי החוצה, אני לא מלוחה, הייתי כמו ד-מן חם, שומט לסתות, זה היה טוב", היא הודתה.

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור