לאלה קנט על מדוע לרנדל יש משמורת על רקע החקירה לכאורה של ה-FBI על 'ניצול ילדים' כפי שרנדל אומר שיש

לאלה קנט על מדוע לרנדל יש משמורת על רקע תביעת ה-FBI לכאורה

לאלה קנט דיברה על מאבק המשמורת המתמשך שלה עם רנדל אמט על בתם בת השנה, אושן קנט אמטביום שישי לאחר דיווח לפיו מפיק הסרט נחקר על ידי ה-FBI בנוגע ל"חשד לניצול ילדים ופדופיליה".

אחרי בן 32 חוקי Vanderpump חבר השחקנים נחקר לגבי מספר זכויות המשמורת שיש לרנדל, בן 51, על ילדם, אם בכלל, לאלה רמז על קשיים במערכת בתי המשפט לענייני משפחה כאשר רנדל פנה לרשתות החברתיות כדי להגן על שמו מפני מה שלדבריו הם "שקרים".

"אם לא עסקתם במערכת המשפט לענייני משפחה, לא הייתם מבינים", אמרה לאלה למעריץ הסקרן, באמצעות עמוד שישיששאל אם לרנדל יש זכויות "משמורת כלשהן" על אושן, שאותו הם קיבלו בברכה במרץ 2021.

כפי ש כללי משאבה המעריצים אולי יודעים, הטענות המטרידות נגד רנדל נחשפו בתביעה לבית המשפט על ידי גרושתו, אמביר צ'ילדרס, שביקשה בסוף החודש שעבר את צו מניעה שני שלה נגדו. על פי דיווח של לוס אנג'לס טיימס, אמביר אמר כי קריאה מה-FBI בנוגע ל"פעילות החשידה של רנדל עם ניצול ילדים" גרמה בהבנה ל"הרס קיצוני והפרעה של [her] רוגע רגשי ושקט נפשי".

אמבייר ורנדל חולקות שתי בנות, לונדון, בת 12, ורילי, בת 9, שאמבייר מבקשת "משמורת חוקית ופיזית בלעדית" עליה "ממגוון סיבות".

"[Randall’s] מעורבות אפשרית בניצול ילדים ופדופיליה, יחד עם העובדה שהוא נחקר באופן פעיל על ידי רשויות אכיפת החוק הפדרליות, מכתיבה שאסור לאפשר לו להביא את הילדים ללדת אלא עם מוניטור מקצועי", כתבה אמבייר בתיקיה.

ובעוד שהטיימס דיבר גם עם שלושה אנשים נוספים ששוחחו עם ה-FBI, רנדל הכחיש את החקירה לחלוטין.

"כל אחד יכול להגיד מה שהוא רוצה בתחינה; זה לא הופך את זה לנכון," הוא אמר לעמוד שישי. "אין שום ראיות לכך שאני נחקר על שום דבר, ועדיין אנחנו חולקים 50/50 משמורת על הילדים שלנו. אני בהלם ובחוסר אמון מוחלט שאמביר אפילו היה רומז על משהו כל כך מגעיל ולא נכון".

הוא גם הגן על עצמו בסרטון ששותף בעמוד האינסטגרם שלו ביום שישי.

"אני במקום שבו הרגשתי שאני חייב לבוא לכאן ולהגיד משהו שבאמת היה אמת, לעומת 11, 12, 14 החודשים האחרונים שדברים נאמרו עליי, הכל תחת השמש, אתה יודע, נרקיסיסט, רמאי… בסופו של יום, יצאתי לדרך מכיוון שיש לי שלוש בנות יפות שלא רציתי שיהיו שם בחוץ. לא רציתי לעשות את זה. אבל בשלב זה, השקרים נמתחו עד כה", פתח.

"השקענו היום בקבלת אישור, כי ידענו שאין אמת בכל זה, שה-FBI מעולם לא חקר אותי ואינו חוקר אותי כי אין מה לחקור", הוא התעקש. "אבל למרבה הצער, בתרבות הזו, אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, ואז נכתב על זה, ואז זה נחשב 'אמת' בתרבות הביטול הזו. אני אבא כבר הרבה זמן. יש לי משמורת על כל הילדים שלי, ויש לי משמורת על כל הילדים שלי כי אני אבא טוב ואני אדם טוב. בסופו של יום זה מה שהכי חשוב. בסוף חיי, לא משנה מה יקרה, אני אסתכל בפנים של שלוש בנותיי, והן יידעו שאבא שלהן היה אבא נהדר".

בעקבות הפוסט שלו, לאלה פנתה לסטורי שלה באינסטגרם, שם היא לכאורה התייחסה להכחשות של האקס שלה עם הצהרה משלה.

"תמשיך להגיד לעצמך כל מה שאתה צריך כדי לעזור לך לישון בלילה. רואים אותך," היא שיתפה.

Vanderpump שולטת לאלה קנט מגיבה כאשר רנדל אמט קשור לחקירת ה-FBI הכוללת ילדים

כמו כן, עם הפוסט שלה, לאלה כללה פיליפה סוהשיר של "Burn", שמדבר על מישהו שהוזהר "להיזהר עם ההוא" ודיבר על אדם ש"הכניס את הילדה הזו למיטה שלנו".

היא גם שרה, "אתה והמילים שלך אובססיביות למורשת שלך… המשפטים שלך גובלים בחסר טעם… ואתה פרנואיד בכל פסקה… איך הם תופסים אותך", ומוסיפה, "אני מקווה שאתה נשרף."

חוקי Vanderpump עונה 10 תעלה לראשונה ביום רביעי, 8 בפברואר, בבראבו.קישור מקור