לאלה קנט של Vanderpump Rules מדברת על פחדים לבת אושן

קרדיט: צ'רלי שטפנס/startraksphoto.com/תמונות שער

לאלה קנט מקווה שבתה, אושן בת השנה, לא תגמור עם גבר כמו אביה, רנדל אמט.

לפני שנפתח על "סקס מפוכח" עם להבה לאחרונה מייגן קינגהפודקאסט של, ה חוקי Vanderpump הכוכב הוצג ב- שיאנה שיהפודקאסט של, שבו היא דיברה על הפחדים שלה עבור הילד שלה ואמרה לכוכבת שלה שרנדל הוא לא "אדם טוב".

"אני חושב שהפחדים הכי גדולים שלי הם מבוססי עתיד – רק עם כל מה שקרה", הודתה לאלה בפרק ה-29 בנובמבר של Scheananigansבאמצעות עמוד שישי. "מה אני אגיד לאוקיישן כשיהיו לה שאלות, כמו, אם שיתפתי משהו שהיא עשויה להסתכל עליי ולהיות כמו, 'למה שיתפת את זה?'"

מאז הפיצול שלהם באוקטובר 2021, לאלה דיברה תדיר על ארוסה לשעבר, דנה בקביעות בבגידה לכאורה שלו ואף האשימה אותו בהתעללות, דבר שהוא הכחיש.

"אני אף פעם לא רוצה שהילד שלי יסיים עם מישהו כמו מי שהייתי איתו. … ואז אני גם מרגישה שיש לי חובה כלפי נשים אחרות. … אני רק מקווה שכשהיא מתבגרת, היא מסתכלת עליי ומרגישה השראה ולא נבוכה," המשיכה לאלה כשסחנה מחאה לה כפיים על שדיברה על מערכת היחסים ה"רעילית" שלה עם רנדל.

"אולי אתה חוסך [Ocean] מלהיכנס למערכת יחסים עתידית כזו", היא נימקה.

"זו התקווה הכי גדולה שלי בעולם. אני רוצה אותה ליד גברים שמייצגים את מה שהם צריכים", השיבה לאלה.

לדברי לאלה, היא לא ראתה את רנדל "מאז [she] עזב", והיא מדברת רק עם האקס שלה על אושן באפליקציה אז "הכל מתועד כמו שצריך".

"המצב שלי היה שונה אם יש לי עסק עם מישהו שהיה אדם טוב ופשוט, כאילו, רימו אותי", הסבירה לאלה. "כאילו, אני בהחלט יכול להיות שותף להורות, נוכל לבלות חופשות ביחד, כאילו, לא גדול [deal]. [But] כי – ננסח זאת בחביבות – האדם הזה ואני לא בהתאמה מוסרית, אני מרגיש שזה הכי טוב לעצמי ופשוט מה שאני צריך לעשות בעסקים כדי לא להיות קשורים אליו".

ללה המשיכה ואמרה שהיא "כל כך מצולקת" מהברכה של ילד עם רנדל שהיא מתכננת להשתמש בתורם זרע עבור ילדה השני.

"אני גם צריך ללמד את הילד שלי, כשהיא מתבגרת, שיהיו גבולות וקול ולא לפחד ולא להיות במצבים רעילים", הוסיפה לאלה.

בינתיים, בזמן שהופיעה בפודקאסט של מגהן, לאלה סיפרה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' עלומה שאחרי שפתחה רומן עם גבר במהלך הקיץ, היא קיימה יחסי מין מפוכחים בפעם הראשונה.

"נכנסתי למערכת יחסים כשהייתי באלכוהוליזם שלי, ואז התפכחתי עם האדם הזה, אז כבר היה לי נוח. אבל באשר להיות שם בעולם מבחינה מינית בלי שום דבר לאהוב להקהות מה קורה – לא כאילו אני רוצה להיות קהה – אבל לפחות יש לך אומץ נוזלי", הסבירה לאלה ב מידע אינטימיבאמצעות אֲנָשִׁים. "הייתי כל כך מבועת לקיים יחסי מין מפוכחים כי מעולם לא עשיתי את זה לפני כן."

למרבה המזל, זה הלך טוב ושניהם "חזרו בשביל עוד, הרבה."

"מי שלימד אותו צריך איזשהו פרס כי זה היה מדהים", הוסיפה.

קישור מקור