לארסה לא מוזמנת למסיבה של ניקול בגלל שמועות

קרדיט: פיקויק

ה עקרות בית אמיתיות של מיאמי נמצאים כאן השבוע כדי לחגוג את האירוסין של ניקול. לארסה לא הוזמנה למסיבה כי היא קראה לניקול מזויפת וזונה בבית חולים! תנו לנו ליהנות מהשפע של עיר הקסם ביחד!

קודם כל, אני שמח לכתוב שוב בלוג עבור עיר הולדתי מיאמי. הנדל"ן, החופים והאנשים הופכים את מיאמי לעיר הקסומה. למיאמי יש אנרגיה פועמת, והיא יכולה להיות משכרת ולא רק מאלכוהול! אנחנו חוזרים למסיבת הצדקה של קרן דה מויה שסייעה לפרנקי להחזיר את עצמאותו.

ניקול ו לרסה שהתיישבו לראשונה בתמימות לאחד על אחד הראשון שלהם – הולך הצידה מהר. היא כועסת על כך שלרסה הציעה שהאקס של ניקול בהיותה מורה בעצם הופך אותו לאף אחד. לארסה חושבת שמאז שהיתה נשואה לסקוטי הופכת אותה למפורסמת וניקול הייתה צריכה לפרוש את השטיח האדום ל"אשתו לשעבר" של שחקן NBA. היא מעליבה את ניקול בכך שהיא ישנה דרך בית החולים. ניקול, כמובן, מאוד נעלבת מזה ושומרת על קור רוח וזה ממש ראוי לשבח אם תשאלו אותי.

אדריאנה מנסה לשאוב ליסה להעלות על ידי הודעה לה לדעת שיש לה מעריץ סודי. היא טוענת שהגבר הזה נחלש בברכיים על ליסה אבל ליסה לא מעוניינת מכיוון שהיא עדיין מאוהבת בלני למרות שהוא שבר את ליבה…

גרדי וראסל מנסים לאזן את הזמן המשפחתי שלהם. היא גדלה בתרבות הקאריבית שהיא משמעת ראשונה ואהבה שניה. הם משחקים משחק משפחתי של Charades ומגיע מאנו שהוא העוזר של גרדי לשחק איתם. זה מצחיק כשכולם נקרעים כשגרדי משיג את הסרט Bosses איומים. הערה צדדית: יש לי חברה יקרה מהאיטי והילדים שלה גדלו כמו שגרדי מתאר. היא מזכירה לי את גרדי עם האנרגיה הנלהבת שלה, ובמקרה יש לה בעל לוהט וילדים מבריקים.

ג'וליה והסטייליסט האישי שלה נפגשים מכיוון שיש לו מידע על אימוץ ילדים כשאתם זוג הומואים. היא דגמנה אבל רוצה ללכת בעקבות החלום שלה לאמץ ילדים כי היא לא יכולה לסבול את היותה גננת ריקה. ג'וליה רוצה לאמץ ילד בן 3 ומעלה. הוא אומר לה שהלימוד הביתי מאוד מתחמק וחוזר על עצמו. לג'וליה יש חששות לגבי "אל תגיד הצעת חוק הומו" וכיצד זה ישפיע על נישואיה ועל אימוץ פוטנציאלי.

גרדי בא לבקר את לארסה בפנטהאוז שלה בשמיים. היא מספרת לרסה על פתיחת התקשורת עם ראסל. לארסה מרגישה שניקול שופטת וזו הסיבה שהיא האשימה אותה בשכבה עם רופאים ובזיוף. היא גם מאמינה שאנשים מזויפים מסיטים אותה והיא צריכה לדעת משהו על זה! ללארסה באמת אין מודעות עצמית…

ניקול ואנתוני יוצאים לארוחת ערב, והם דנים במסיבת האירוסין שלהם. היא עורכת מסיבה רמה 10. אבא של ניקול מוזמן אבל אסור לו להזמין פלוס אחד. ניקול אומרת לאנתוני שלרסה הייתה פזיזה בהערותיה ואין לה מצפן מוסרי. אנתוני חושב שיש לה הרבה עצבים ואינו חושב מעבר לתחת השמן הגדול שלה. ניקול ואנתוני דנים כיצד לארסה צריכה להיות רלוונטית ורוכבת על המעיל של סקוטי. אנתוני חושב שלרסה לעולם לא תשנה את שם המשפחה שלה מכיוון שהיא אוהבת את כל תשומת הלב שהיא מקבלת ממנו.

לארסה מקבלת מתנה מניקול שהיא הזמנה שאומרת בעצם "מראה מראה על הקיר ומי הכי מזויפת מכולם!" לארסה קיבלה את עצמה ללא הזמנה בגלל הערותיה לניקול שהיו מוצדקות. היא שואלת אם השניים האלה באמת יתחתנו ואתה יכול להגיד שזה מפריע לה יותר ממה שהיא מרשה. לארסה חיה בשביל אור הזרקורים ולהחמיץ את הצילומים קשה לאגו שלה. היא מעמידה פנים שהיא שמחה שלא צריכה ללכת למסיבה של ניקול ולהכביד על עצמה. היא תצטרך להישאר בבית עם האנשים שאוהבים אותה – כמו הכלבים שלה.

אנתוני וניקול מתכוננים למסיבת האירוסין שלהם ומדברים על קצת פורנו בבית. הערה צדדית: הבית הזה שווה 44 מיליון דולר וכמה אנשים יכולים לומר שמשפחתו של ג'ף בזוס קנתה את ביתם? גרדי מתקשר לניקול על כך שלרסה לא הוזמנה למסיבה. ניקול לא רצתה לספר לה כי היא מכבדת את הידידות בין לארסה לגרדי. היא מצטערת שגרדי הרגישה בסופו של דבר כאילו היא רצחה בכביש כשהיא ראתה את לארסה נדרסת על ידי ההזמנה במראה. ניקול עומדת על ההערה שלה שלרסה מזויפת מכף רגל ועד ראש.

ניקול מצאה כספת בנק ישנה בדימוס כדי לדמות קזינו בווגאס למסיבת האירוסין שלהם. ג'וליה שנראית יפה באדום מגיעה עם בתה ויקטוריה – אבל איפה מרטינה האהובה שלי? היא שמחה שלרסה לא הוזמן למסיבה. קיקי המהממת מגיעה והיא לא תדבר עם ג'וליה אלא רק תפנה לה את השיער ותתפרק כמו הדוגמנית האמיתית שהיא.

אדריאנה מתרגשת להביא לה עותק מודפס של צו הגירושין של תיירי. היא רוצה להוכיח לקבוצה הזו שהיא לא מנהלת מערכת יחסים עם גבר נשוי. אדריאנה מתכוונת לעזאזל העונה להשיג בחור טוב למרות שיש לה חוק של 4 חודשים.

מייקל, אבא של ניקול, מגיע והוא כמו כריש מונע מין שסורק את החדר לאיתור טרף! הוא מכה על קיקי ומבקש ממנה לקרוא לו אבא. יאק! מריסול מגיע למסיבה לבוש לבן וטוען שלא יודע שזו עניבה שחורה. היא קוראת למייקל סוחר סמים טיפוסי בגודל 2'2 וזה די לא אדיב למרות שהוא אדם זלזול. ג'וליה חושבת שמריסול הייתה נשואה יותר מדי פעמים מכדי שעדיין לובשת לבן למסיבת אירוסין. מריסול מקבל מחמאות ממייקל ונראה שהיא אוהבת את הכנות שלו. אלקסיה שואל את מייקל על אנתוני והוא אומר שהוא ג'נטלמן ומלומד.

ב-ITM של אלקסיה, היא משתפת שמריסול וסטיב אינם נשואים כחוק. מריסול לא רוצה לחלוק את הכסף של משפחת פאטון עם אף אחד. הממ, לא ידעתי שהיא לא נשואה כחוק לסטיב.

ג'וליה מזכירה שלה ולמרטינה אין הכנה מוקדמת. היא העמידה פנים שאינה יכולה לקרוא את כל המסמכים שהונחו לפניה. מרטינה בטח באמת אהבה אותה כדי לא להמשיך בנישואין עם ג'וליה. הם נשואים די הרבה זמן, אז אני מניח שזה הסתדר להם.

גרדי אומר לקבוצה שלרסה "המזויף מכולם" לא מוזמן למסיבה. לאחר מכן אנו מקבלים חבילת ייצור שמראה כיצד לארסה שמרה על המוחיטו שלה העונה. לארסה האשימה את ליסה ולני בהשכרת ביתם כדי לשלם את המשכנתא. ניקול הואשמה בכך ששכבה עם כל רופא בבית החולים. היא מדמה את לארסה למציתת שממשיכה להדליק גפרורים בתקווה שזה יסתובב משלה שיח בוער חַיִים. קיקי, ב-ITM שלה, גורמת לי להתפוצץ שוב כשהיא אומרת שהיא לא מאמינה שניקול יכולה לשכב עם בית חולים שלם. היא צריכה להיות עקרת בית במשרה מלאה מכיוון שהאישה הזו מדהימה ומצחיקה.

אלקסיה חושבת שניקול הביאה את זה על עצמה בכך שהיא צריכה להכיר מישהו לפני שהיא מזמינה אותו לביתה. אני לא חושב שזה לא הגיוני שמישהו ירגיש ככה. לארסה חושבת שבגלל ששם המשפחה שלה הוא פיפן, היא צריכה לקבל גישה בלתי מוגבלת לבתים של אנשים. ניקול מזכירה איך זה לא סוד שלרסה יוצאת עם בנו של מייקל ג'ורדן. היא נעלבת מכך שלרסה מגיעה עכשיו לעבודתה וזה עלול להשפיע עליהם כלכלית ומקצועית.

אלקסיה לא יכולה להבין למה ניקול כועסת על ההערות האלה. ניקול מנסה להסביר לברבי הקובנית שהיא צריכה לראות איך היא מרגישה כשהאשמות מופרכות מגיעות אליה. אלקסיה נאלצה להתמודד רק עם האשמות על כך יש כשרון לאחר שנישא לקאובוי קוקאין. מריסול חושבת שלרסה היא בת המזל שלא הוזמן למסיבה הזו. ניקול מזכירה לקבוצה שאם לא עבדת על משהו במשך 20 שנה, אינך יכולה להבין עד כמה ההערות האלה פוגעות. היא לא מחשיבה מכירת תמונות רגליים כעובדות. בּוּם! לאחר מכן נקבל עוד המשך.

הזיכיון הזה לעניות דעתי הוא הטוב ביותר שיש ל-Bravo/Peacock. לנשים יש כסף אמיתי וחיות חיים מעניינים. התוספת של מרטינה היא בונוס כזה ואני אוהב כל סצנה שהיא נמצאת בה. גדלתי באותה שכונה שבה נמצאת החווה של מרטינה וג'וליה. אני אראה את כולכם במיאמי בשבוע הבא כדי לגלות איך הדרמה הזו תתפתח! יום חמישי שמח בלרברס!

ספר לנו – מחשבות על הפרק האחרון של RHOM?

קישור מקור