לארסה פיפן על איפה היא עומדת עם קים ק., RHOM עונה 5

בעקבות חשיפת לארסה פיפןמערכת היחסים האהובה לכאורה עם מרקוס ג'ורדןבנו בן ה-31 של הבעל לשעבר סקוט פיפןחברו לקבוצה לשעבר, מייקל ג'ורדןאם לארבעה ילדים מאשרת שהיא תיראה יוצאת בעונה החמישית הקרובה של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי.

לפני שהיא מציעה עדכונים על איפה היא עומדת עם בסט לשעבר קים קרדשיאן וכוכב שותף אדריאנה דה מורהוחושפת איך היא עוזרת ליסה הוכשטיין בתוך הפרידה שלה מבעל לנילארסה אמרה שהיא עדיין לא מוכנה לשים כותרת על הרומן החדש שלה.

"אני מרגיש שכולם מניחים שאתה צריך לשים את התואר הזה בדייט ואני מרגיש שאני לא רוצה לשים לזה כותרת עדיין", הסביר לרסה, 48, במהלך ראיון ב-1 בדצמבר ב-1 בדצמבר E! חֲדָשׁוֹת. "[But] אני בהחלט יוצאת. אתה תראה את זה בתוכנית. זו הפעם הראשונה שבה אני ממש כמו, פתוחה למצב רציני. אז אני יוצאת ונהנית".

כאשר לארסה נשאלה אם פיוס עתידי עם קים אפשרי, נראה היה שהיא משאירה את הדלת פתוחה, ואמרה, "אני מרגישה שאנחנו טובים… הילדים שלנו עדיין חברים. אנחנו במקום טוב".

"אני מרגישה שאני רק רוצה שכולם יהיו מאושרים", הוסיפה.

וזה כולל אותה RHOM חברת הקאסט ליסה, שנפרדה מהבעל לני במאי, ובשלב זה הוא גם הציג לראשונה את חברתו הצעירה בהרבה, דוגמנית קתרינה מאזפה.

"אתה תראה את זה בתוכנית. אני מנסה לעזור לה לנווט את חייה כרגע כי עברתי את אותו הדבר", שיתף לרסה. "זה ממש קשה כשאתה לבד ואני מרגיש שזה קשה כשאנשים שופטים אותך. כמו, 'היי, אתה לא אמור לצאת. אתה אמור להיות בבית לבכות בפינה'”.

מצפה לבכורה הקרובה של RHOMלארסה אמר שהעונה הזו תהיה "סופר דרמטית".

"[There’s] כל כך הרבה עליות ושפל, שינויים במערכות יחסים. אתה רואה אנשים שהיו סופר מאושרים במערכת היחסים שלהם ואז עוברים זמנים קשים באמת. מערכות יחסים קשות אז לפעמים אתה במקום נהדר ולפעמים אתה לא במקום נהדר", היא הקניטה.

אדם אחד שהיא לא תמיד במקום הכי טוב איתו היא אדריאנה. ולפי רגשותיה האחרונים, העליות והמורדות שלהם יימשכו לאורך העונה החדשה.

"אני לא מבין את הבחורה הזו כי כשאני רואה אותה, אני מחבב אותה. אני באמת רוצה לבלות איתה אבל במקרים אחרים כשאני רואה אותה, היא תאהב לזרוק עליי עבודות", הסביר לרסה. "אז אני כמו, 'האם אנחנו חברים או לא?' אנחנו נהנים ביחד כשאנחנו בחוץ אבל אז יש מקרים שבהם אני מרגיש שהיא נדלקת עליי".

"אף פעם לא באמת הייתה לי בעיה איתה. תמיד יש לה בעיה איתי", הוסיפה.

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי העונה החמישית מתחילה להזרים ב-Peacock ב-8 בדצמבר.

קישור מקור