לארסה פיפן על עימות עם לני עם ליסה, לפרוש מ-RHOM?

לארסה פיפן גילתה במהלך הופעת פודקאסט לאחרונה שהיא ו ליסה הוכשטיין נתקל לאחרונה בבעלה המנוכר של ליסה, מנתח פלסטי לני הוכשטייןבזמן שהיה במיאמי לאחר הפיצול.

תוך שהיא גם חולקת את מחשבותיה על הפיצול של ליסה ולני, מסבירה את מערכות היחסים שלה עם אדריאנה דה מורה ו יוליה למיגובהומגיב על חבר ותיק סקוט דיסיקה עקרות בית אמיתיות של מיאמי חבר השחקנים תיאר את המפגש שלה ושל ליסה עם לני כ"בלגן".

"אני לא חושב [Lisa] ידע משהו", הודתה לרסה על תוכניות הגירושים של לני בפרק ה-25 במאי של צד צד עם מליסה פייסטר פודקאסט. "[But] אני מרגיש שהכל קורה מסיבה כלשהי".

מכיוון שלרסה וליסה מרבים לבלות יחד בסופי שבוע, הם יצאו לאחרונה לעיר, שם עמדו לפתע מול לני.

"פשוט נתקלנו בו. זה פשוט בלגן", היא נזכרה. "היו הרבה דברים שונים שקרו באותו לילה. זה היה לילה ממש ארוך. זה כל מה שאני יכול לומר."

למרות שלרסה לא אמר אם לני היה עם חברתו, קתרינה מאזפההיא רמזה להחלטתו לצאת לציבור עם הדוגמנית האוסטרית בדיוק בזמן שהוא שיתף את החדשות על הפיצול שלו ושל ליסה.

"אני מרגיש שכאשר מערכות יחסים מתמוססות… אנשים צריכים לעשות את הדבר הנכון. אם אתה לא מרוצה, תתמודד עם זה בצורה הנכונה", היא ייעצה. "אני פשוט לא יודע מה, מה המטרה עם זה? האם הוא חושב שהוא הולך להיות עם האדם הזה?"

לאחר שעברה "שלבים רגשיים שונים" עם ליסה, לרסה אומרת שהיא מוכנה לשחרר את לני.

"לאן הוא הולך? הוא לא עולה. אז לאן לעזאזל הוא הולך? בשום מקום'" היא הצהירה.

לגבי איך ליסה טיפלה בפיצול שלהם, לארסה אמרה לה RHOM חבר לצוות, שחולק שני ילדים עם לני, הבן לוגן, 6, והבת אל, 2, לוקח דברים מיום ליום.

"כל יום היא מתעוררת, יש משהו חדש. אז בשבילה, כל יום הוא די קשה, כי זה דברים חדשים שיוצאים החוצה", הסבירה.

ובעוד שלרסה מוכנה לשחרר את לני, היא אמרה שהיא "עלתה במשקל" תוך כדי תמיכה בחברה שלה.

"אני אכלן רגשי. אז בזמן שליסה נהיית רזה בהתמודדות עם זה, אני כאן אוכלת את הצער שלה. עליתי כל כך הרבה במשקל רק מהקשבה לחייה", הודתה לרסה. "[But] של כולם [been] מאוד תומכת… יש לה הרבה חברים נהדרים שרוצים להיות שם בשבילה."

במבט לאחור על העונה הרביעית, לארסה אמרה כי "אין לה מושג" מדוע אדריאנה באה אליה כל כך קשה.

"אני מרגיש שאני כל כך נחמד אליה. מעולם לא חשבתי שהיא תהיה האדם הזה כלפי", ציין לרסה.

אבל עכשיו, בתוך הצילומים בעונה החמישית, לארסה טענה שאדריאנה "לא יכולה להיות נחמדה יותר אליי".

"אז אני כמו, 'האם אני אמור לסלוח ולשכוח כמה השתגעת אליי בעונה שעברה?' אבל אנשים גדלים. אנשים לומדים", היא נימקה.

לגבי מערכת היחסים שלה עם ג'וליה, לארסה אמרה שבגלל שהיא האמינה שיש לה ולג'וליה כל כך הרבה במשותף, היא חשבה שהם יסתדרו מצוין.

"יש לנו ילדים גדולים יותר… היא נשואה לספורטאי. הייתי נשוי לספורטאי. אז באמת חשבתי שזו תהיה ידידות אורגנית. והאופן שבו היה לה את הגב של אדריאנה היה כמו פנייה, אני מניחה", היא הסבירה.

למרבה המזל, שניהם הפכו מאז לפינה.

"אנחנו טובים [now]. אני מרגישה שאדריאנה ואני נמצאים במקום טוב. אני מרגישה שג'וליה ואני נמצאים במקום טוב. זה טוב. העונה הייתה טובה", הקניט לרסה.

בעוד שלרסה נמצאת במקום טוב עם רוב חבריה לצוות היום, היא התוודתה שכמעט עזבה לאחר מפגש העונה הרביעית.

"קצת הרגשתי שאחרי המפגש, די גמרתי לשנייה", היא נזכרה. "הייתי כמו, 'מה הטעם לעשות את זה כשכל מה שהם עושים זה לשנוא אותי?' אין לי את האנרגיה הזו. ואז הגעתי להבנה לפני כמה חודשים ואני מרגיש שאם הייתי כמו רוב האנשים והייתי צריך לשבת מול מישהו כמוני שלא מתרגש מכל הדברים, גם אני הייתי שונא אותי".

לגבי מערכת היחסים שלה עם סקוט, לארסה אמרה שלמרות שמועות על רומן, השניים היו "חברים לנצח".

"תמיד שמרנו על ידידות. אנחנו חברים נהדרים," היא הצהירה. "בכל פעם שהוא מגיע למיאמי, הוא מתקשר אליי. כשאהיה בלוס אנג'לס, אהיה כמו, 'בואי לברביקיו'. האם ילדים הם באמת חברים טובים."

גם בפודקאסט, לארסה פתחה על מערכת היחסים הנוכחית שלה עם בעלה לשעבר סקוטי פיפןוציינה שאמנם היא שאלה אותו לפני שהצטרפה RHOMהיא הייתה עושה את זה בלי קשר.

"לא שאלתי אותו. אבל אמרתי, 'היי, אכפת לך אם כן עקרות בית?' אבל כבר החלטתי. ואז הוא אמר, 'אם אתה רוצה לעשות את זה, תעשה את זה'. אנחנו די מסתדרים כשזה מגיע לילדים שלנו ולדרך שבה אנחנו מגדלים את הילדים שלנו. אז אני חושבת שמבחינת זה, אנחנו במקום טוב", ציינה.

"אני אוהב אותו. אני מרגישה שאני צריכה אותו," היא המשיכה. "כשאנחנו מדברים, אני תמיד אומר 'אני אוהב אותך'. אני מקווה שאתה בסדר.' אני תמיד אהיה שם בשבילו. אני מרגיש שהוא תמיד יהיה שם בשבילי. הבסיס שלנו היה מבוסס על אהבה אז אני צריך תמיד לחזור לזה. אנחנו מדברים הרבה… יותר מרוב הזוגות הגרושים כנראה. זה יותר מביך לאנשים אחרים שלא יודעים מה שלומי ואיך הוא. אנחנו שותפים להורים אותו דבר. אם אני צריך משהו ממנו כמו הילדים, אני מרגיש שהוא תמיד עושה את זה".

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי העונה החמישית צפויה להתחיל בסטרימינג ב- Peacock מתישהו מאוחר יותר השנה.

קישור מקור