לבה בונפרטה של ​​Southern Charm נותנת מענה לריב עם וניטה

קרדיט: סטפני דיאני/בראבו

לווה בונפרטה מוחאת כפיים לטענות על היותה "מבולגנת" לאחר שפרסמה תמונה שלה עם חברה לשעבר וניטה אספן באינסטגרם על רקע הריב ביניהם.

לאחר קסם דרומי חבר השחקנים שיתף את התמונה כדי לקדם לא רק את הפרק האחרון של סדרת הריאליטי בראבו, אלא גם כוכבים שותפים נעמי אולינדו ו טיילור אן גריןההופעות הקרובות של אז צפו במה שקורה בשידור חי ביום חמישי בערב, היא נתקלה בהודעה ביקורתית ממעריץ.

"בכל פעם שדברים נהיים מוזרים אני יכול לסמוך על הילדה שלי [Naomie Olindo] לצחקק איתי! כמו כן, היא ו [Taylor Ann Green] על [Watch What Happens Live on Thursday] אחרי חתונת הכלבים הזוהרת הלאה [Southern Charm on Bravo] בְּ- [Patricia Altschul‘s on Thursday] עֶרֶב!" לבה כתבה ב-10 באוגוסט.

אבל לאחר שראה את התמונה, אדם מסוים הטיל ספק בכוונותיה של לבה לשתף אותה.

"למה לפרסם תמונה עם Venita [if] אתה כבר לא עוקב או מדבר איתה? הייתי צריך לפרסם תמונה רק איתך ו [Naomie]. זה נראה מבולגן", אמר האדם.

"טוב, הייתה לי ידידות איתה. הבאתי אותה לתוכנית בצורה ברורה, והייתה לי אהבה אליה. אבל כשאנשים בוגדים בך, אתה לא יכול להעמיד פנים שהם לא היו קיימים בלב שלך פעם אחת. אם אתה חושב שזה מבולגן אתה יכול. אני לא,” ענתה לבה.

הקסם הדרומי לווה בונפרטה מגיבה לתמונת אינסטגרם מבולגנת עם Venita

כפי ש קסם דרומי המעריצים אולי זוכרים, לבה עלתה לכותרות בסוף השנה שעברה כאשר היא הפסיקה לעקוב אחר מספר חברי צוות, כולל Venita, קרייג קונבר, אוסטן קרולו מדיסון לקרוילאחר הקלטת גמר העונה השמיניה.

חודשים לאחר מכן, במהלך ראיון ל-Showbiz Cheat Sheet, לבה הודתה שזו הייתה "עונה כבדה" לצלם ואמרה שעד הסוף היא הייתה כל כך "לחוץ" ו"עייפה" שהיא רצתה לקחת ממנה קצת זמן. שחקן משנה.

"הייתי כמו, 'אני לא רוצה לראות כמה מהפרצופים האלה לזמן מה'", היא נזכרה. "זה היה אולי קצת יותר חמור ממה שהיה צריך להיות, אבל אני קצת קשה לפעמים… זה פשוט אני מנסה להגן על האנרגיה שלי או מה שזה לא יהיה. וכמה מהם לקחו את זה ממש באופן אישי".

כמו כן, במהלך הראיון רמזה לבה שלמרות בגידתה של וניטה, היא עשויה להיות פתוחה לתיקון.

"זה יבוא בזמן כי יש לנו הרבה שורשים. יש שם הרבה חברויות עמוקות, וזה גם משווה לפגיעה עמוקה", אמרה. "אנשים אומרים, 'אה, זה נראה כמו כפכפים'. לחלק מאיתנו לוקח זמן להתגבר על דברים… פשוט יש כל כך הרבה היסטוריה. אני מכיר אותם במשך עשר שנים, אתה יודע? אז אני בטוח שבסופו של דבר נתגבר על זה".

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.קישור מקור