לואיס רולס קונה 12,500 דולר צמידי קרטייה לילדים של תרזה

תרזה ג'ודיצהבעלה של, לואיס רולסלא חסכה בהוצאות כשזה הגיע לפנק את שלוש בנותיה בחג המולד.

בסרטון ששותף לחשבון ה-TikTok שלה, מילניה ג'ודיצהבתו בת ה-16 של עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכבת, הראתה מספר מתנות שקיבלה במהלך סוף השבוע של החג, כולל צמיד קרטייה בסך 12,500 דולר שהיא ושלוש אחיותיה, כולל גיה ג'ודיצה21, גבריאלה ג'ודיצה18 ו אודריאנה ג'ודיצה13, קיבלו מהאב החורג החדש שלהם.

"האחרון מלואיס, שתמיד הולך בגדול, ובשנה שעברה הוא גם השיג לנו צמיד קרטייה… והשנה הוא שוב השיג אותנו, אותי ושלוש אחיותיי, את זה, שהיה כל כך נחמד", אמרה מילניה כשהיא הראתה את הצמיד למעריצים ולעוקבים שלה, באמצעות הכל על עקרות הבית האמיתיות. "לואיס, תודה רבה לך. אתה ממש הכי טוב אי פעם."

מילניה גם שיתפה שאמא שלה השיגה לה זוג ג'ורדן, משקפי שמש של ורסאצ'ה וטבעת ועגילים מסברובסקי, ושאחותה, גיה, קיבלה את שני הסטים שלה מהייזל ונר בסרטון.

להלן תמונה של מילניה מציגה את הצמיד קרטייה שקיבלה מלואיס בשנה שעברה (משמאל) ואת זה שקיבלה ממנו השנה (מימין).

RHONJ Milania Giudice מציג צמידי קרטייה מבית Luis Ruelas

לאחר שיתוף הפוסט, ג'ניפר איידין לקחה את מדור התגובות, שם היא לקחה שונאים שהבישו את מילניה על כך שהתרברבה במתנות היקרות שלה.

"לכל השונאים, תתביישו! הרבה ילדים מפרסמים את המתנות שלהם", כתבה ג'ניפר. "מילאניה אינה שונה! היא מעריכה, כנה ומקסימה! תן לילדים להיות ילדים ואני באמת מקווה שכל מה שאתה מגחך ימצא דרך להיות שמח בחג המולד הזה, כמוה! לך מילניה!!"

RHONJ Jennifer Aydin מגן על מילניה סרטון מתנות

גם במהלך סוף השבוע של החגים, תרזה פנתה לעמוד האינסטגרם שלה, שם שיתפה סדרת תמונות של המשפחה המשולבת שלה ושל לואיס, כולל בנו הבכור של לואיס, לואיס ג'וניור.

"חג שמח מהמשפחה שלנו לשלכם!" היא כתבה את מצגת השקופיות שלה. "2022 הייתה שנה כל כך מדהימה עבורנו ואני נרגשת ליצור זיכרונות חדשים, לאמץ עוד הזדמנויות חדשות, לקחת יותר סיכונים ולהמשיך בדרכי לצמיחה רוחנית וריפוי בשנת 2023. שולחת כל כך הרבה אהבה לכולכם ולכולכם. מאחלת לך שנה טובה ומאושרת! (לצערי חסר [Luis’ younger son] ניקולס מהתמונות, הוא לא הרגיש טוב).

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 תעלה לראשונה ב-Bravo ב-7 בפברואר.קישור מקור