לואן דה לספס מטיח את בת'ני על כך שהיא מדברת על 'RHONY'

לואן דה לספס חושב בתני פרנקלהפרשנות המתמשכת של עקרות בית אמיתיות של ניו יורק הוא "קצת מוזר".

בזמן שהופיעה בפודקאסט ביום שני, לואן התייחסה להערות הרבות של בת'ני על התוכנית לפני ששיתפה את מחשבותיה על הקאסט הפוטנציאלי של התוכנית הקרובה מוֹרֶשֶׁת סדרה, המתייחסת לשמועות המתערבלות בנוגע לספין-אוף שלה לכאורה עם סוניה מורגןועוד.

"אני לא חושב שבתני חוזרת. אני חושב שהיא הבהירה את זה די ברור שאנחנו לא יכולים לשלם לה מספיק, אבל אתה יודע, אתה לא צריך לשכוח את היד שהאכילה אותך מלכתחילה", אמר לואן לראשונה על בת'ני בפרק ה-20 ביוני של מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף.

למרות שלואן לא מרגישה שבתני אסירת תודה כמו שהיא צריכה להיות לבראבו, היא אמרה שהיא מרבה לדון רוני בפודקאסט שלה.

"אנשים אמרו לי שהיא מדברת על עקרות בית כל הזמן. ובכן, אם אתה רוצה להרחיק את עצמך מה עקרות בית ולא להיות על עקרות ביתואז תמצא משהו אחר לדבר עליו", היא ייעצה, וציינה שזה "קצת מוזר" שהחבר לשעבר שלה לקאסט התערבב עם חברים אחרים בזכיינית בטקס פרסי הקולנוע והטלוויזיה האחרון של MTV.

כפי ש רוני מחולקת לשתי תוכניות שונות, שאחת מהן תכלול צוות שחקנים חדש לגמרי לעונה 14 ושנייה שתעקוב אחר חברי שחקנים לשעבר, לואן אמרה שהם מלהקים כרגע, אבל היא ציינה שהיא לא "קיבלה חוזה עדיין."

"נראה. זאת אומרת, אני חושבת שיהיו לנו חדשות על זה בקרוב," היא הקניטה, וציינה שהיא "לא יכולה לדמיין" שהיא לא תיבחר.

"אף פעם אי אפשר לדעת עם ה עקרות בית זיכיון," הודה לואן. "[But] אני נרגש שהמעריצים יקבלו סוף סוף חדשות לגבי מה שקורה איתם רוני."

בזמן שהמעריצים ממתינים לחדשות, ללואן יש כמה רעיונות למי היא רוצה להופיע מוֹרֶשֶׁת.

"אני חושב [Aviva Drescher] יהיה נהדר לחזור… היא נשואה, יש לה משפחה, יש לה ילדים. כלומר, אני חושב שזה יוסיף דינמיקה נחמדה. היא מכירה את כולנו, כולל הארי דובין. אז, אז אני חושב שזה יהיה נהדר לקבל את אביבה בחזרה ואתה יודע קריסטן טקמן גם, מי יפה. ואני חושב שזה יהיה נהדר. כמובן, אתה יודע, [Jill Zarin]מי הוא OG. [Dorinda Medley] צריך לחזור, ואתה יודע, אולי קצת קלי בנסימון אוֹ טינסלי מורטימר. ”

לואן גם שיתפה את מי היא לא תרצה לראות בתוכנית, ואמרה, "אני לא אתרגש", כאשר הת'ר תומפסון ו קרול רדזיוויל הוזכרו.

כאשר לואן נשאלה אז לגביה לכאורה חיים פשוטיםספין-אוף בסגנון עם סוניה, היא אמרה שלמרות שהיא "לא יכולה להגיב", זה "יהיה נהדר".

"אני מכיר את חיים פשוטים טוב מאוד… אמרתי לויקטוריה, בתי, אמרתי, 'את יודעת, זה יהיה ממש בסמטה שלי.' [But] אני לא יכולה לאשר שום דבר עדיין," היא הקניטה. "אני לא יודע. וזו הייתה שמועה בעמוד שש, אז אתה לא מאמין לכל מה שאתה קורא בעמוד שישי".

גם במהלך הראיון, לואן אישרה שהיא רווקה.

"אני יוצאת עם, [but] אין אף אחד משמעותי בחיים שלי", היא שיתפה. "בין, אתה יודע, טיולים ומשפחה ואני בעצם כותב ספר, אני עובד על ספר חדש, שהוא ספר זיכרונות. אז יש לי את הידיים שלי די מלאות כרגע".

באחר עקרות בית אמיתיות חדשות, לשעבר של לואן רוני חברתה לצוות, דורינדה, מסתכסכת כעת עם ויקי גונבלסוןהכוכב שלה על עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עונה שנייה, אחרי ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום הציע שהבית שלה ישן ומשעמם.

"אני לא יכול לדמיין למה ויקי חשבה על הבית ככה, כי זה בית יפהפה. הוא נמצא בברקשייר, אחד המקומות המובילים של בית כפרי, ודורינדה, אתה יודע, עבדה קשה מאוד כדי לשפץ אותו ולהפוך אותו ליפה", אמר לואן בתגובה לדרמה. "זה אולי לא הטעם שלה, אבל יחד עם זאת, זה בית יפהפה ואף אחד לא יכול להגיד שזה לא".

קישור מקור