לואן דה לספס פונה אם רמונה פוטרה מרוני

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו, שוטרסטוק/קאתי האצ'ינס

עקרות הבית האמיתיות של ניו יורקכוכב הקברט המקומי של, לואן דה Lesseps, ישב לאחרונה לראיון חדש. בראיון היא המשיכה להשמיע את התסכולים שלה בתני פרנקלשל ReWives פודקאסט, חשפה את מחשבותיה על רמונה זמר עוזב את רוני זיכיונות, והקניט חדש רוני: מורשת ו ברוכים הבאים לאגם Crappie פרטים.

מדבר על מאחורי החבל עם דוד יונטף לפודקאסט, ללואן לא היו אלא מילים יפות לומר על לשעבר רוני כוכבת שותפה רמונה לאחר שהודיעה שהיא עוזבת את התוכנית לאחר 13 עונות רצופות. לואן מקווה שהיא חיה את "החיים הטובים ביותר" ו"מרוצה מהחלטתה" לעזוב רוני מֵאָחוֹר.

"אני חושב שהיא, אתה יודע, הופכת את הדף לפרק, ואני מתעניין. אני שמח בשבילה. ואתה יודע, אני שמח שהיא נכנסת לשלב הבא בחייה, "אמר לואן לרשת.

עם זאת, לואן אומרת שלעולם לא כדאי לספור את רמונה לתמיד מכיוון שהיא מצוינת ב"הפתעות", ויכול להיות שיש תקווה להופיע ב מוֹרֶשֶׁת.

"אולי נראה את רמונה על Legacy. אולי היא תפתיע אותנו. מי יודע," הרהר לואן. "אני לא יודע אם הדלת סגורה [completely]. אני חושב שהדלת נדנדה לכיוון השני. אני לא בטוח אם זה עדיין סגור."

עקרת בית לשעבר אחת בהחלט סגרה את הדלת לזיכיון עקרת הבית – רק כדי לפתוח אותה מחדש לאחרונה. בת'ני פרנקל השיקה פודקאסט חדש, ReWivesשם היא מעלה זיכרונות ומעיר על פרקים קודמים של רוני. וזה לא הלך טוב עם חבריה לקאסט לשעבר או אנדי כּוֹהֵןשכינתה את המהלך "מבלבל" לאחר ש"הרסה את התוכנית במשך שנים".

לואן תייגה את המיזם האחרון של בת'ני כ"פתטי" ו"נואש" לאחר שכל כך הרבה מפרויקטי הטלוויזיה האחרים שלה נכשלו.

"היא ניסתה דברים שונים. הם לא עבדו ואז היא חזרה להופעה ואז היא עזבה שוב. ואתה יודע, מעולם לא היה לה דבר טוב לומר על עקרות הבית. אז איך אתה מצפה ממני להגיב? כלומר, אני לא חושב שיש הפתעה מהתגובה שלי. כלומר, רק אמרתי מה שכולם חושבים", אמר לואן.

לואן המשיכה ואמרה שבת'ני בעצם נושכת את היד שהזינה אותה כשבראבו וזכיינית עקרות הבית "עשו לה את הקריירה", ועכשיו היא משתמשת בזה לעוד עוצמה.

"האמת היא, שאתה יודע, עקרות הבית עשתה לה את הקריירה, ואז היא עשתה קקי בעקרות הבית ועכשיו היא חזרה. אתה יודע, זה מגניב או לא מגניב?"

לואן גם מאמינה שבתני תעשה את הפודקאסט שלה עליה.

"היא חסמה אותי במשך שנים באינסטגרם. ממה היא מפחדת? אתה יודע, עכשיו, עכשיו היא הולכת לעשות פודקאסט, אתה יודע עליי. זה לא מוזר? כמו האישה שהיא חסמה. האישה שהיא עושה קקי, אתה יודע, עכשיו היא עושה פודקאסט עליי ועל עקרות הבית האחרות. אבל אלוהים יודע שאני בסביבה מההתחלה, אז נחשו על מה היא תדבר? תן לה פשוט לנסות להביא כל דבר שהוא פחות חיובי לגביי כי המעריצים פשוט יאכלו אותה", אמר הזמר "Money Can't Buy You Class".

לואן עמדה בתוקף בקביעתה שהיא מאמינה שהשקת הפודקאסט של בת'ני היא "צעד פתטי" ושהיא לא מדברת באופן שלילי על בת'ני באופן אישי.

"מעולם לא אמרתי שום דבר על כך שהיא ירדה מהתוכנית ועשתה תוכנית אירוח, אתה יודע, ניסתה לעשות תוכנית ריאליטי א-לה דונלד טראמפ או כל תוכנית שהיא עשתה שלא עבדה. אתה יודע, אף פעם לא אמרתי דבר רע ואני עדיין לא אומרת דבר רע על בת'ני באופן אישי… אני לא יודעת, אני רק חושבת שזה מהלך פתטי", אמרה.

לגבי ביצוע מהלכים לעבר המצופה רוני: מורשת ספין-אוף, לואן שיחקה על שמועות ליהוק. ובכל זאת, השם שלה הועלה מספר פעמים יחד עם דורינדה מַחְרוֹזֶת, קלי בנסימון, סוניה מורגן, ג'יל זאריןואולי טינסלי מורטימר?

"תשמע, זה תלוי בבראבו להכריז מתי שהם רוצים," אמר לואן. "אני מרגיש שזה קרוב ושלגסי עומד לקרות, ואתה יודע, אני מצפה לעבוד עם ארגונים".

לגבי טינסלי, לואן לא בטוח מדוע אשת החברה תצטרף מוֹרֶשֶׁת מכיוון שיש כמה גורמים שמשחקים נגד הרעיון, אבל היא תקבל אותה בחזרה בזרועות פתוחות.

"אני לא יודע אם טינסלי יחזור. אני לא יודע אם יחזירו אותה. אני לא יודע אם היא בכלל גרה בניו יורק, מה שאני לא חושב שהיא עושה. אז, אני מתכוון, זה די קשה להיות עקרת בית של ניו יורק אם את לא גרה בניו יורק. אבל, אתה יודע, אולי יש לה תוכניות לעבור לניו יורק. אבל אתה יודע, אני חושב שטינסלי תהיה תוספת נהדרת".

לו גם הקניטה את המאזינים בנוגע לתוכנית החדשה שלה עם עמית רוני כוכב שותף סוניה, אשר נקרא ברוכים הבאים לאגם Crappie. היא גם חשפה את תאריך הבכורה.

"צילמנו את זה בקיץ שעבר, והוא עומד לצאת באפריל, ואנחנו פשוט נרגשים במיוחד כי זו קומדיה. זה לא קשור לעקרות בית וזה יהיה סוג אחר לגמרי של מדיום בשבילי לעבוד בו עם סוניה… אבל היה לנו מאוד כיף. זה הולך להיות סופר מצחיק. ואני נרגש שהמעריצים יראו את ההופעה הזו".

קישור מקור