לווה בונפרטה על למה היא הפסיקה לעקוב אחרי השחקנים הדרומיים

מתי קסם דרומי סיים את הצילומים לעונה 8, לווה בונפרטה נתנה את האצבע הפתגם והפסיקה לעקוב אחר רוב הגבס שלה. מאז, מעריצים העלו השערות על הסיבה שלה, וחיברו פיסות מידע מסוימות.

באחד הפוסטים החשופים שלה, לבה התייחסה לכאורה לנושא: "אני לא יכולה להיות ליד אנשים שחושבים על ההישגים שלי. הצלחה והזדמנויות עתידיות הן תחרות", כתבה. "אם אנחנו לא יכולים להיות מאושרים אחד בשביל השני, אין לנו שום דבר במשותף."

בראיון שנערך לאחרונה עם Showbiz Cheat Sheet, לווה דנה בזה ישירות. למה הכוכב נגע בכפתורי הביטול הבוגדניים האלה?

"בהחלט היו לי כמה רגשות", היא אמרה. "זו הייתה כמו עונה כיפית מטורפת אבל גם כבדה. רק בסוף הייתי כל כך לחוץ ועייף שהייתי כאילו, אני לא רוצה לראות כמה מהפרצופים האלה לזמן מה".

לווה שיתפה, "זה היה אולי קצת יותר חמור ממה שהיה צריך להיות, אבל אני קצת קשה לפעמים. אני פשוט כאילו, אני לא רוצה לראות את הפנים שלך לזמן מה. אני פשוט מנסה להגן על האנרגיה שלי או משהו כזה. וכמה מהם לקחו את זה ממש באופן אישי, אבל פשוט הייתי כאילו, תקשיב, אני פשוט לא רוצה לראות את הפנים שלך. ובחיים האמיתיים, אם אנחנו צריכים לנהל שיחה. כי אני אדם אמיתי מהחיים".

היא גם זרקה מעט צל, ואמרה, "אני לא אוהבת להיות מזויפת כמו, 'אוי אתה כל כך חמוד!' לא. אם אנחנו לא מגניבים בחיים האמיתיים, אל תהיו מזויפים בפלטפורמות אחרות… ברגע שנבין את זה בחיים האמיתיים, אז אני אשמח לראות את הסלפי שלכם."

עם זאת, לבה מאמינה שבסופו של דבר תסתדר. "זה יבוא בזמן כי יש לנו הרבה שורשים. יש שם הרבה חברויות עמוקות, וזה גם משווה לפגיעה עמוקה", אמרה. "אנשים אומרים, 'אה, זה נראה כמו כפכפים'. לחלק מאיתנו לוקח זמן להתגבר על דברים… פשוט יש כל כך הרבה היסטוריה. אני מכיר אותם במשך עשר שנים, אתה יודע? אז אני בטוח שבסופו של דבר נתגבר על זה".

בן ה-43 הוסיף: "אני זה בקבוצה שמתקשה לסלוח. אני אגיד את זה. השאר נראים קצת מטופשים… אבל לוקח לי הרבה זמן. אם אני נפגע, זה יצטרך מפגש מוחות אמיתי, אמיתי, כדי לעבור את זה. אולי בגלל שאני מבוגר מהם. ובכן, אני לא מבוגר מהבנים, אבל אני מבוגר מהבנות”.

בסופו של דבר, לבה התגרה בשינוי בריתות.

"אני חושב שתראה הרבה מזה העונה כי זה כאילו נכנסנו למצב המלחיץ הזה ואז יש את קוביד. ואז בערך כולם קיבלו דחייה ואז חוזרים ביחד באותו הקיץ אחרי נסיעה. זה כאילו כולנו יצאנו מדברי החיים הגדולים האלה".

"של נעמי [Olindo] עומד לעבור לניו יורק. אנחנו ממש נפרדים לשלום. אני אוהב אותך. ושבוע לאחר מכן, היא חזרה לכאן. ואז יש אנשים חדשים. אנשים אוהבים אוליביה [Flowers] חוזרים לעיר… קתרין [Dennis] יש חבר חדש שכולנו מתיידדים איתו… בנוסף הקבוצה שלנו גדלה ואז הכל פשוט מתחיל בצורה מקסימה… חוץ מכמה התפוצצויות. אבל זה פשוט הכל מתהפך מתישהו."

המעריצים תוהים עכשיו – מתי זה מתהפך? מי יושפע?

בבכורת העונה, קרייג ו אוסטןהברומאנס של נבדק – כאשר אוסטן גילה שקרייג מסתיר סודות. במהלך הפרק, הצופים היו עדים גם לקרע בין קרייג ל Shep.

האם זה סימן לעתיד? אולי השלישייה נועדה לשינוי.

קסם דרומי עונה שמונה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור