לווה בונפרטה על סטטוס עם מדיסון ווניטה, קרייג דרמה

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

לווה בונפרטה התנשא על מערכות היחסים שלה איתה קסם דרומי חברים לצוות בפרק של יום שני בערב של צפו במה שקורה בשידור חי.

לאחר הקרנת הבכורה של הספין-אוף שלה, אירוח דרומיאשר מבוססת מתוך המסעדה והטרקלין שלה בצ'רלסטון, Republic, לווה חשפה היכן היא עומדת מדיסון לקרוי ו וניטה אספן לאחר דרמה העונה שמונה שלהם, הגיבו קרייג קונברההתנהגות של על בית חורףוהשיבה לשאלה האם היא קסם דרומי כוכבים שותפים התחברו לצוות השחקנים של הכנסת אורחים.

"לא הוזמנתי [to Madison’s wedding] אבל אנחנו בסדר", אישרה לבה בפרק ה-28 בנובמבר של WWHL.

באשר ל-Venita, לבה אישרה שהם נמצאים במקום טוב יותר לאחר שמעריץ חקר אותה אם היא האמינה ל-Venita או לא כשאמרה שמדיסון תלשה את הטלפון שלה מידה כדי לקרוא טקסט שלווה שלחה עליה.

"זו לא באמת הייתה הבעיה שהייתה לי עם Venita. היו כל כך הרבה דברים אחרים שקרו במהלך העונה בידידות שלנו, אבל אנחנו במקום הרבה יותר טוב ואני אוהב להאמין באנשים הטובים ביותר אז אני מקווה", שיתף לבה. "היא בעצם במסיבת הבכורה שלנו עכשיו תומכת בי."

במהלך משחק של שאלות אש מהירה, לבה נשאלה עליה קסם דרומי חברים לקאסט, חושפת שכרגע "אף אחד" מהם לא חסום ולא הופתעה מכך טיילור אן גריןהתנהגותו של החבר לשעבר שפ רוז במפגש המחודש.

לווה שמה אז נעמי אולינדו ו פרחי אוליביה בתור הכוכבות שהיא הכי סומכת עליה, שפ בתור הכוכבת שהיא הכי תרצה להיכנס איתה לעסקים מתוך אוסטן קרול וקרייג ואוסטן כאדם שצוות הרפובליקה שלה מתלונן עליו הכי הרבה.

באשר לקרייג, לווה אמר שכאשר מדובר בהתנהגותו השנויה במחלוקת על בית חורףכולל התעלולים והריבים השיכורים שלו עם הכוכבים שלו, זה פשוט "קרייג שיש רגע", והיא התייחסה לרמיזות העבר שלה שהוא פשוט הפנים של Sewing Down South ולא המוח מאחורי זה.

"אני לא חושבת שקרייג חושב שהוא המוח אבל אני בהחלט חושבת שקרייג מעורב בעסק שלו ופשוט כעסתי", הסבירה.

למרות שללבה היה הרבה מה לומר עליה קסם דרומי שותפה לכוכבים, היא לא הייתה מגלה איזו Bravolebrity הייתה הגסה ביותר כלפיה ב-BravoCon. עם זאת, כאשר תתבקש מסדרת שאלות מהמארח אנדי כהןלבה אישרה שזה א עקרות בית אמיתיות כוכב מהחוף המזרחי – מי לא היה רמונה זינגר.

בינתיים, כששואלים את אותה שאלה, מתחת לסיפון כוכב קפטן לי רוסבק אמר שהכבוד הגיע לאחת הנשים של עקרות הבית האמיתיות של דובאי.

"אני לא חושב שהיא באמת ידעה מי אני וזו הייתה אחת הבנות ממנה [RHODubai]. כֵּן [she was rude]," הוא הצהיר.

גם ב WWHLלאחר ששיתפה שהספין-אוף שלה קיבל ממנה תמיכה קסם דרומי חברי הלהקה, שציינו שהם "התחברו" ב-BravoCon והתנצלו אחד בפני השני, לבה חשפה אם הכוכבים שלה התחברו למישהו בצוות השחקנים של הכנסת אורחים.

"יש הרבה בלגן," היא הודתה. "אז אני חושב שהיו כמה ניסיונות – יותר מה קסם דרומי לצד השחקנים שלי – ניסיונות."

אירוח דרומי עונה ראשונה משודרת בימי שני בשעה 21:00 ב-Bravo.

קישור מקור