לווה בונפרטה רומזת לבעיות עם קמרן יובנקס

לווה בונפרטה יש איתה היסטוריה מעניינת קסם דרומי חברים לצוות. בדצמבר 2021, מעריצים גילו שהיא הפסיקה לעקוב אחר רוב צוות השחקנים, אבל הסיבה הייתה תעלומה.

לפי תיאוריה, הספין-אוף הקרוב של לבה, קסם דרומי: ארץ לבה (שמציג לראווה את מועדוני הלילה והמסעדות שלה), עוררה את קנאתם של הקולגות שלה, שאולי היו מרים במהלך העונה.

בראיון עבור מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטףלבה נשאלה על "משחקי הכוכבים" של שותפיה.

נראה היה שהיא פנתה ישירות לעמיתיה: "אני לא מרגישה שאני משחקת את המשחק. אני מרגיש שאין לי את רוחב הפס לשחק את המשחק… אני עייף מדי כמו החיים האמיתיים בשביל להבין מה התוכנית המטופשת שלך. כאילו, כל מה שאני יודע זה שאני לא אוהב את מה שאמרת או שאני לא חושב שאתה נחמד."

הכוכב המשיך, "מאשימים אותי שאני מונע מאג'נדה או מה שלא יהיה, אבל אני כאילו, באמת אין לי זמן, אחי… העובדה שאני יכול אפילו לבלות קצת זמן חברתי היא עניין גדול. אז בהחלט אין לי זמן לחשוב על מה אני, איך אני מתכוון לתמרן את החוויה החברתית שלי".

כמה מחבריה לצוות, לעומת זאת, נמצאים בסירה אחרת. "אני כן חושב שלחלק מהאנשים יש את הזמן [play the game]. ואני פשוט לא," היא אמרה. "אני כאילו, אני אוהב אותך או לא, או שאני משקיע בך או אוהב, אנחנו יכולים להיות מגניבים אבל אני לא משקיע בך… כאילו לא אכפת לי מה אתה אומר, אלא אם כן זה משהו שצריך לבדוק."

לבה הביעה, "הקבוצה צעירה ממני בהרבה, הם בשנות השלושים המוקדמות לחייהם ואני באמצע, כמעט באמצע שנות הארבעים שלי. אז זה פשוט מרחב חיים אחר… אני באמת לא כאן כדי להתחרות בך או לעשות כל דבר, או שיש לי אג'נדה."

הכוכבת גם הסבירה מדוע היא הפסיקה לעקוב אחרי חברי הקאסט שלה: "אני חושבת [at the time] פשוט נמאס לי מכמה דברים וזה היה כאילו, לא חשבתי שאף בלוגר יקבל את זה. עשיתי את זה למען האישי שלי, כמו בריאות הנפש. כי הייתי בדיוק כאילו, נמאס לי מהמשחקים האלה… הפחד הכי גדול שלי הוא כשחמישה אנשים, כמו נניח שלושה אנשים כועסים על אדם אחד ואז שלושה אנשים אחרים נערמים… זה דבר אחד שהייתי בדיוק כמו , בסדר, אני רק צריך קצת, אני צריך קצת מקום. אני לא צריך לאהוב את הסלפי שלך עכשיו. אני צריך קצת רווח מהפנים שלך."

כאשר נתבקש לתת עצות ל קסם דרומי לזוגות, נראה שלווה צללה על מערכות היחסים של הכוכבים שלה, בטענה שהם לא כל כך "עמוקים".

"אני לא חושב שאף אחד מהם עדיין כמו שם. הם לא נמצאים, הם לא במים העמוקים, אף אחד מהם", אמרה. "הם כמו בשלב ירח הדבש… מערכת היחסים שלי היא כמו בת יותר מעשור."

האם לשניים הוסיפה, "יש כמה צדדים של Shep [Rose] שהם די דומים לי, שבהם הוא אולי מענה את עצמו קצת, קצת קשה על עצמו ואז הוא בסופו של דבר משליך את זה על טיילור [Ann Green]… דיברתי עם שפ על זה, ואתה יודע, גם שפ יכול להיות, הוא סוג של בחור גאה והוא יכול להסתבך קצת בדרכו שלו… אבל יש לו לב כל כך טוב."

"אף אחד מ [the couples] נמצאים במים העמוקים האלה אבל בשביל שיחות מסוג זה, הם כמו לצלם סלפי ולטייל בעולם ואוהבים ליהנות, להיות חמודים. כאילו זה לא שם," היא אמרה.

לבה התייחסה גם למחלוקת הפיזית ביניהם קרייג קונבר ו אוסטן קרול, שהוצג בטריילר של העונה השמינית. "הבנים פשוט, הם עוברים מבלים, עושים איזושהי פעילות לאהוב, וואו, גברים נרגנים, כמו זקנים נרגנים, ממש כמו מרירים אחד על השני. ואז זה נהיה ממש אינטנסיבי", אמרה. "ותראה אותנו בנות, זה בדיוק כמו, אני פשוט אשאר מחוץ לדרכן."

"ואז הם בסופו של דבר פותרים את זה," היא אמרה. "[Craig, Austen, and Shep are] הם מוזרים. הם כמו טרופל. הם פשוט ממש כמו אהבה יום אחד, שנאה יום אחד. הם נלחמים כל כך קשה. הם דומים מאוד לרעילים… אי אפשר לדעת מתי הקרב הזה מגיע."

לאחר מכן לווה הקניטה את הספין-אוף הקרוב שלה. "כל הכבוד לצוות השחקנים שלי. הם פשוט ילדים ממש ממש מעניינים עם חיים מעניינים וסיפורים מעניינים והם צעירים ואני כל כך גאה בהם שהם שקופים כמוהם", אמר המסעדן. "אני חושב שאתה הולך לראות סיפורים שמעולם לא ראית בבראבו, שאני גאה בבראבו על סיקור."

"[Charleston is] עיר אירוח, ואתה לא רואה את זה ב-Southern Charm, והמון אנשים מתפרנסים ככה… זה המון צעירים שפשוט עושים הרג, עובדים שלושה ימים בשבוע ואז חוגגים שלושה ימים בשבוע וסוג של לחיות את החיים המופלאים ביותר שהיית רוצה לחיות."

לווה שיתפה, "הם בני 23 ועושים בנק ואחר כך שלושה ימים עבודה, שלושה ימים טולום, שלושה ימים עבודה, שלושה ימים של אחוזה, שלושה ימי עבודה, שלושה ימים כמו צילומי מגזין, כי הם פשוט כל כך לוהטים, אתה יודע מה שאני מתכוון? ואז יש להם כל כך הרבה היסטוריה, אתה יודע, עבד בשבילי כל כך הרבה זמן. חלקם חדשים יותר. חלקם ממש היו איתי מאז שבע, שמונה שנים. ואז יש להם גם היסטוריה משלהם, כמו שהם הלכו יחד לבית הספר או שהם היו פעם".

לווה לא שמעה ממנו ליסה ונדרפומפ אוֹ קנדי בורוס – לשניהם יש הופעות במסעדות בבראבו – אבל היא ציינה במהירות שהמופע שלה "שונה". היא גם שוחחה על ידידותה עם קמרן יובנקס (מי הכיר לה את הזיכיון).

"[Cameran and I] היה לי קשר, באמת, מאוד מאוד הדוק במשך כאילו, אני חושב שקצר בערך עשור. אבל אז כשהצטרפתי לתוכנית, זה היה קצת מביך כי אני יודע שהיא לא רצתה לדעת שום דבר על התוכנית. ואני חושב שזו הייתה תקופה קשה עבורה. וזה קצת קשה לא לדבר על התוכנית עם החברים שלך, כי זה סוג של החיים שלך".

היא המשיכה ואמרה, "זה הפך להיות נקודה קצת כואבת בגלל, אני חושבת שבשביל החברות שלנו… אני רואה אותה ברור במדיה החברתית וכאלה ואנחנו, אנחנו ידידותיים וכאלה. וגם אנחנו גרים בקצוות מנוגדים של העיר… ברגע שהיא עברה לקצה השני של העיר, היה קשה לראות אותה."

האם זה סימן שהידידות על הסלעים? אולי הנושא יטופל בספין-אוף העתידי שלה.

קסם דרומי עונה 8 משודרת כעת בימי חמישי בערב בשעה 21:00 EST בבראבו.

קישור מקור