לווה ונעמי מדברות על חוסר הבשלות של פייג', קרייג

לווה בונפרטה ו נעמי אולינדו מקווה הקרוב קסם דרומי איחוד יענה על השאלות המתמשכות שיש למעריצים לגבי העונה השמינית.

במהלך ראיון משותף, לבה ונעמי הביטו לאחור על הקלטת המפגש לפני השיימינג קרייג קונבר על התנהגות הסיום ה"לא מקובלת" שלו, מיקוד פייג' דה-סורבוהתעלולים של ילדותיים, חולקים את מחשבותיהם על צוות השחקנים הפוטנציאלי של העונה התשיעית ועוד.

"זה היה הרבה, הרבה, הרבה, הרבה", אמרה לבה על המפגש המחודש ב- Knowשל אנחנו צריכים לדבר. "היו כמה דברים שהלסת שלי על הרצפה, שלא ידעתי. וזה בעצם על אדם שאני קרוב אליו. הרבה קרה מהר מאוד. ואפילו לאורך המפגש, אני מרגיש שדברים השתנו בין אנשים".

"אתה תקבל קצת הקשר לגבי הרבה דברים שלדעתי הצופים היו כמו, 'רגע, זה נראה חמור' [or] "זה לא הגיוני," היא המשיכה.

ונעמי הסכימה, "זה היה כל כך מפתיע."

"זה היה כמעט גולמי מדי. זה היה מאוד מאוד אינטימי. ודנו דברים ש… תמיד יש סוג של מחסום של דברים שאתה לא מדבר עליהם. והמחסום הזה בהחלט נשבר בכמה מישורים", הוסיפה.

כפי שראו המעריצים בשבוע שעבר, לבה וקרייג היו מעורבים במאבק פיצוץ במהלך פרק הסיום, שצולם תוך כדי מסיבת חג עבור העסק שלו, Sewing Down South. עם זאת, כפי שלווה הסבירה מאז, הקרב היה תוצאה של שיא הדברים.

"היו דברים מסוימים שפשוט נמאס לי מהם, וזו הסיבה שאתה רואה אותי שלווה [certain events] ולא לצאת לטיול קבוצתי כי הייתי פשוט כאילו, 'אלה מחוץ לגבולות הבריאות הנפשית שלי'", הודתה לבה. "כאמא… אם אני עוזבת את בעלי והילד שלי, אני רוצה שזה יהיה הזמן המאושר. אני לא רוצה ללכת הביתה בוכה או מוטרדת או סחוטה".

בנוסף, לבה הרגישה שקרייג "יוצא מהכיס" עם נעמי ומוציא עליה ועל אחרים דברים שלא באשמתה.

"[Naomie] לא רוצה לעסוק. [So] זה יהיה שאני אומר, 'תפסיק לעשות את זה'. ואז זה יתהפך עליי. ואני חושבת שתראה חלק מזה בגמר", הסבירה. "[And] אם נעמי לא מתכוונת להתערב, הזעם הזה פונה למישהו אחר. ואני לא רציתי להיות המקבל של זה. ויש לי גבולות".

במהלך קסם דרומי לסיום, קרייג צרח על לבה על שדיבר עליו בשותפות העסקיות שלו, שהם גם חברים שלה, לפני שהעיף אותה מהאירוע.

"אני לא רוצה שנשים יראו את זה. זה לא מקובל", קבעה לבה. "יש לי מערכת יחסים משלי איתם. ואני חושב שפייג', בהיותה אאוטסיידר, וסוג של להיות כמו, 'אה, אתה מדבר עם הצוות שלו'. ואני כמו, 'אנחנו בני 12? אני מכיר את הצוות שלו'. לא היה לה הקשר למה שקורה".

לדברי לבה, היא האמינה שהרבה מהתנהגותו של קרייג נבע מהרומן שלו עם פייג'.

"הוא רצה לכבד את רצונה של פייג' שהוא ישמור על מרחק גדול עם נעמי. אבל אני חושב שהוא לא יכול היה להעביר את זה לנעמי כי הוא היה כל כך קשה איתה כשהיא כיבדה [Metul Shah]המשאלות של," היא הסבירה.

לאחר צילומי הגמר, לבה אמרה שהיא "חסמה" כמה מחבריה לקאסט, כולל קתרין דניס, מדיסון לקרוי, וניטה אספן, אוסטן קרולקרייג ופייג', "כי הבנות, כשקרייג יצא לגריל, הצטברו", למרות שהיא הייתה "אדיבה" כלפי כולן.

"ציפיתי שאוסטן תאהב… יסתבך איתו," ציינה לבה.

בינתיים, כשהיא משקפת את הידידות שלה עם לבה, נעמי אמרה שהכוכבת שלה עשתה הרבה לקרייג לאורך השנים, מה שהופך את ההתנהגות שלו כלפיה לעוד יותר מחרידה.

"פגשתי את לבה לפני שמונה שנים או משהו… וכשהכרתי [her], היא כבר עזרה לקרייג ואז לנסות לעשות משהו עם עצמו, ולחבר אותו לדברים, ולעשות איתו עסקאות, ועזרה לו להתחבר לדברים", היא חשפה. "ולכן זו ערימה על דברים שכל כך הרבה אנשים לא יודעים עליהם כי לבה לא הולכת לצעוק את זה מפסגת הר. זה הרבה דברים ממש נדיבים שהיא עשתה. אז להתייחס לכל סוג של דרך מלבד כבוד מלא היה בלתי מתקבל על הדעת".

"הייתי כאילו, אתה יודע כמה עשיתי בשבילך?" לווה הודתה.

בנוסף לדרמה שלה עם קרייג, נעמי הייתה גם באור הזרקורים קסם דרומי עונה שמונה בגלל החיבור שלה עם וויטני סודלר-סמית'שלטענתה היה "סוג של מפוצץ בתוכנית".

"אנחנו עדיין חברים נהדרים… היה לנו מאוד חשוב שזה לא יהרוס את החברות שלנו, לא ישפיע על החברות שלנו. אנחנו עדיין מעולים אחד עם השני. ו [I have] שום דבר מלבד כבוד לוויטני," אמרה נעמי.

אבל אי אפשר לומר את אותו הדבר על מטול, שנעמי נפרדה מהקיץ שעבר על רקע האשמות על רמאות.

"הוא לא רצה לצלם ולא רצה להיות בתוכנית אבל כן רצה סימן ביקורת כחול… זה היה מאוד מבלבל", היא אמרה על סירובו של מטול לצלם בעבר – ובמקביל הציעה שהוא רוצה תהילה בסתר.

כאשר לבה נשאלה אז מדוע קתרין ומדיסון לא היו בסביבה במשך רוב המחצית השנייה של העונה, לבה חשד שלמדיסון פשוט אין מספיק קשרים עם הקבוצה.

"אני חושב שאולי היה למדיסון – אתה יודע, הקשר שלה לקבוצה הוא באמת אוסטן. ואז אני חושב שקתרין עברה פרידה [from Chleb Ravenell]. ואז היא לא הייתה במקום הכי טוב, אני חושב, עם אולי כל הבנות”, הסבירה לבה.

"אני חושבת שקתרין פשוט לא כל כך קרובה לאנשים האלה," נעמי הסכימה.

ובעוד שלווה עשתה תיקון עם כמה מאלה שהיא לא עקבה אחריה, כולל מדיסון, היא אמרה שחברות עתידית עם וניטה אינה באה בחשבון.

"לא בשבילי," אישרה לווה בעוד נעמי אמרה שהיא "תהיה לבבית."

באשר לתקוותיהן לקאסט העונה התשיעית, הנשים אמרו שקבוצה "מגובשת יותר" תוביל להצגה טובה יותר לאחר שציינו כי נראה שמספר חברי הקאסט של העונה השמיני הוביל לגזרות עריכה שלקחו מהסיפור הכולל.

"אני חושב שהם כנראה הבינו ברגע שהם התחילו לערוך, כמו, 'אוי שא-ט, יש יותר מדי אנשים'. [So] מעניין אותי לראות אילו שינויים נעשו", הסבירה נעמי. "אני מקווה שנקבל קבוצה יותר מגובשת. ואם זה אומר שאנחנו חלק מזה או לא, אין לנו מושג מה הולך לקרות. עוד לא שמענו על עונה חדשה או משהו. אז אני מקווה שזו קבוצה יותר מגובשת. ואני חושב שזה יתורגם טוב יותר".

"כשזה יותר מגובש, אז אנחנו יכולים לדבר על כל הדברים שלנו – הדברים האישיים האמיתיים שלנו", הוסיפה לווה. "כשזה מרגיש מפורק, זה כאילו, אני לא סומך על אלה [people]."

גם במהלך הראיון, לווה הקניטה את סדרת הספין-אוף הקרובה שלה.

"זה סופר מרגש," היא שיתפה. "זה פשוט צד אחר של צ'רלסטון שלא ראיתם. וזה קצת יותר צעיר, יותר חופי. אני כמעט מרגיש שכן לגונה ביץ' פוגש [Vanderpump Rules] פוגש הגבעות… והצוות פשוט – אני אוהב אותם."

הדו-חלק קסם דרומי מפגש עונה שמיני מתחיל לשידור ביום חמישי, 6 באוקטובר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור