ליאה בלאק מצטרפת מחדש לקאסט של RHOM לעונה 5 כמו הצילומים

קרדיט: סת' ברווארניק/startraksphoto

לאה שחור על פי הדיווחים חזר אל עקרות בית אמיתיות של מיאמי ללהק.

כמו הצילומים בעונה החמישית עטוף במסיבת סיום בפלורידה עם אדריאנה דה מורה, יוליה למיגובה, ד"ר ניקול מרטין, גרדי אבראיירה, מריסול פאטון, אלקסיה אצ'וואריהו לארסה פיפןמקורב גילה כי לאה, אשתו של עורך דין מפורסם רוי בלאקתוצג בעונה החדשה כחברה בזמן שהיא עזרה ליסה הוכשטיין לנווט את הגירושים המבולגנים שלה לני הוכשטיין.

"חדשות חדשות: אני יודע שהיום הוא יום הבדיחות הבינלאומי… אבל זה לא. בדיחה. לפי מקור אנונימי, ליאה בלאק, ראשת עיריית מיאמי, תופיע בעונה 5 של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי!!!" עמוד מעריצים של RHOM הוכרז ביום שישי. "היא תובא בתור חברה של ליסה שעוזרת לה עם הגירושים שלה."

כפי שהמעריצים יזכרו, ליאה הייתה חלק מהקאסט המקורי של RHOMשכלל גם קריסטי רייס וחברות השחקנים הנוכחיות אדריאנה, אלקסיה, מריסול ולרסה, אבל לא חזרו לעונה הרביעית של הסדרה כשהיא התחלפה על ידי פיקויק ב-2021.

על רקע החדשות על שובה של לאה, ה מלכות בראבו עַל אינסטגרם שיתף סדרת וידאו ותמונות של צוות השחקנים נהנה ממסיבת סיום במיאמי, פלורידה.

"זה עטיפה!" הסטייליסטית זלאטה קוטמינה כתבה בכיתוב של סטורי באינסטגרם.

RHOM עונה 5 עוטפת את הצילומים במיאמי

עמוד המעריצים של בראבו שיתף גם קליפ של גרדי שהציעה "לחיים" למצלמה כשהיא וחבריה לקאסט סיכמו את ההפקה בסצנות האחרונות של העונה החמישית.

RHOM Guerdy Abriara מפרגן בזמן עוטף את RHOM עונה 5

תוך כדי הופעה ב מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף בינואר, לאה הסבירה מדוע היא לא הייתה חלק מהקאסט של העונה הרביעית.

"התשובה האמיתית היא שהיו לי כמה שיחות עם נערת הליהוק", חשפה לאה. "והיו לי כמה שיחות עם המפיק. אבל ידעתי אחרי השיחה הראשונה עם המפיקים, שלדעתי זה הולך להיות יותר מאותו הדבר. וכנראה שזה לא יסתדר לי. זו באמת האמת."

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי העונה החמישית צפויה להתחיל בסטרימינג ב- Peacock מתישהו מאוחר יותר השנה.קישור מקור