ליזי סבצקי מדברת על "תחושת חשכה" תוך כדי יציאה דרמטית של RHONY

קרדיט: אינסטגרם/ליזי סבצקי/ג'נה ליונס

עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק חדש ג'נה ליונס טוען את הנרטיב של עקרות בית אמיתיות צריך לשנות. צוות השחקנים לשעבר של התוכנית – שעובר לפיקויק בספין-אוף שנקרא רוני: מורשת – הוטחו ללא הרף ברשתות החברתיות על התנהגויותיהם הבעייתיות.

רמונה זינגר, שלא יופיע באף אחת מהגרסאות, היה אולי השנוי ביותר במחלוקת. התנהגותה חסרת הרגישות גרמה כביכול את רוני אתחול מחדש, שיציג קבוצה צעירה ומגוונת יותר של נשים.

בראיון עם מגזין Wג'נה הביעה את רצונה להימנע מהדרמה האפלה יותר שהשפיעה על זכייניות שונות של התוכנית.

"הנרטיב אכן צריך להשתנות", הסבירה. "כולנו נרשמנו לעשות את זה, לא כדי לחזור על מה שנעשה."

הכוכב החדש הציע, עם זאת, שלצוות השחקנים עדיין "יהיו רגעים" – וזה כנראה התייחסות לדרמה ולמתח – אבל הוסיף, "אני חושב שכולנו מחפשים משהו אחר".

בינתיים, אחד השחקנים שלה בדיוק יצא מהתוכנית על רקע מחלוקת גזעית עם גרסאות שונות לכאורה של אירועים.

כשחבר לצוות ליזי סבצקי (משפיענית מדיה חברתית שמרבה לפרסם פוסטים על אמונתה היהודית האורתודוקסית) הודיעה על עזיבתה הפתאומית, היא ציינה שהאנטישמיות היא הסיבה. אולם מקורב אחר טען שבעלה השתמש בהשמצה גזעית כשסיפרה מחדש סיפור על צוות השחקנים, כפי שדווח על ידי עמוד שישי.

על פי הדיווח השני, ההשמצה עורר את השיחות של בראבו על ההדחה של ליזי מהקאסט. בתוך הבלבול המתמשך, ליזי שיתפה לאחרונה פוסט על "להרגיש חשוך", וכיצד היא מתמודדת עם זה.

"דברים שעוזרים לי כשאני חשה", כתבה ליזי אינסטגרם. "תפילה- רק לדבר בקול רם עם ה' ולבקש כוח מול דברים שאני לא יכול לשלוט בהם… מדיטציה- הפסקה כדי להתמקד בהכרת תודה ולפתוח את ליבי כדי להבין את בני האדם".

קרדיט תמונה: @ליזי סבטסקי/אינסטגרם דרך עמוד שישי

לאחר מכן היא הציעה את הרעיון להסיר את המחשבות ה"מצחפות" של האדם על ידי "לדבר על זה". כלי שימושי נוסף, אמר המשפיע, הוא "לעזור למישהו אחר".

"זה הכי יעיל! לא צריך לחשוב יותר מדי על זה", כתבה. "זה יכול להיות פשוט כמו להתקשר לקרוב משפחה מבוגר או להיות נוכח לחלוטין עם הילדים שלי."קישור מקור