לילי גאליצ'י מודה לקים זולז'אק על שעזרה לקרוא לבן

קרדיט: GettyImages/Instarimages

לילי גאליצ'י ובעלה, דארה מירקיבלו את ילדם השני בברכה ביום שישי.

כמעט ארבע שנים לאחר שקיבלו את ילדם הראשון, בתם אלארה, ה שאה של שקיעה אלום, שנישאה לדארה במאי 2017 ונפרדה ממנו לזמן קצר ב-2019 וב-2020, הודיעה על הולדת התינוק שלה באינסטגרם. היא גם שיתפה סדרת תמונות של הילד וצעקה לקודם עקרות בית אמיתיות מאטלנטה כוכב קים זולז'אקשעזר לה לבחור את שמו.

"קשטון מיר … נולד ב-24/6/22. אמא ואבא כל כך מאוהבים בך, אחותך הגדולה מעריצה אותך, והעולם מוכן לקבל אותך 'קש-מיר!'" כתבה לילי ב-27 ביוני.

היא גם אישרה שהיא אובחנה עם תסמונת HELLP בתחילת הדרך, אשר חוקי Vanderpump הכוכבת שיאנה שי טיפלה גם בהריון עם בתה, ירח קיץ דבש דייויס.

"אני אסיר תודה שהתינוק נשלח בשלום [Dr. Thaïs Aliabadi] לאחר שצוות הרופאים המדהימים שלנו זיהה את ההתחלה המוקדמת של [HELLP] תסמונת, משהו שמעולם לא שמעתי עליו אבל הוא מסכן חיים – אנחנו כל כך אסירי תודה", אמרה לילי.

בפוסט שני הוסיפה לילי, "מעולם לא הרגשנו שלמים יותר כמו שאנחנו מרגישים איתך במשפחה שלנו."

Shahs of Sunset Lilly Ghalichi ו-Dara Mir מקבלים בברכה את Baby Boy

בנוסף למצגות שחולקו בעמוד האינסטגרם הראשי שלה, לילי גם לקחה את הסטורי שלה כדי לדבר על בנה, וחשפה שלקים הייתה יד בבחירת שמו.

"[Shout] החוצה לחבר שלי [Kim Zolciak] שעזר לנו לחשוב על השם שלו – כשהייתי בהריון עם אלארה היא אמרה לי – OMG אם זה ילד שקוראים לו קאש ושמו יהיה 'קשמיר'. ובכן, זו הייתה בת, אבל הפעם היה לנו בן אז לקחנו את הרעיון שלה ובעלי הגה 'קשטון' משם!" לילי שיתפה.

ובפוסט משלה הוסיפה קים, "חחח אומג!!! מזל טוב אמא!!!"

Shahs of Sunset Lilly Ghalichi חושפת קים זולז'אק עזרה לשמה של בנה הנבחר

בראבו הודיע ​​מוקדם יותר השנה על כך שאה של שקיעה לא יחזור לעונה 10.קישור מקור