לינדזי האברד וקרל רדקה מאורסים!

קרדיט: סינדי אורד/NBCUniversal

לינדזי האברד ו קרל רדקה מאורסים רשמית. ה בית קיץ costars, שפירסמו את מערכת היחסים שלהם בינואר השנה, עברו לאחרונה לגור ביחד.

החברים לקאסט היו החברים הכי טובים במשך כמה שנים, וניסו רומן בעבר, אבל קרל כנראה פחד להתחייב.

על פי ראיון בלעדי עם אֲנָשִׁים, קארל הציג את השאלה בשבת בחוף הדיונה של סאות'המפטון. הרגע צולם על ידי בראבו לעונה הנוכחית של בית קיץ.

"הייתי כל כך מופתע, אני עדיין בהלם!" אמרה לינדזי, כפי שהביע קרל, "זו הייתה המערבולת שזרקה את לינדזי. היא אחת שקשה לתפוס אותה לא מוכנה!"

ביום המיוחד, קארל העמיד פנים שהוא ולינדזי הולכים למדורה קבוצתית, וצריכים להקדים כדי להקים את עצי הסקה. בהגיעם, לינדזי מצאה פיקניק רומנטי לשניים. "הגעתי לשם וחשבתי, 'אממ, אני מתחילה לחשוב שאין לנו מדורה", אמרה לינדזי.

בדרך לחוף, קרל כתבו הודעות, כולל "7 שנים" – המתייחסות לכמה זמן הם מכירים – ו"החברים הכי טובים". קארל כתב גם מילים ל"Rumor" מאת לי בריס ו"Can't Fight This Feeling" מאת REO Speedwagon, שיש להם משמעויות משמעותיות עבור הזוג.

"כשהגענו לשם, אמרתי לה, 'לא היה לנו זמן לבד בקיץ הזה, ורציתי לעשות משהו מיוחד'", אמר קארל. "והיו לי את הטבעת בתיק חוף שהיא נשאה שהתגנבתי לשם. והיא הפנתה את גבה, וחשבתי, 'זו ההזדמנות שלי' ותפסתי את הטבעת, כרעתי על ברך, והסתובבתי אותה ואמרתי לה שאני רוצה לבלות איתה את שארית חיי, כמה מאושר הייתי, ושסיפור האהבה שלנו רק התחיל".

"הוא אמר, 'האם תתחתן איתי?' ואני אמרתי, 'אלף פעם, כן!'" אמרה לינדזי. "והוא אמר, 'חכה רגע, תן לי לקחת את הטבעת' ואני אמרתי, 'לא אכפת לי! מתי עלינו להתחתן? עַכשָׁיו? אני מוכן!'"

הטבעת עצמה הייתה ניקול רוז נוצצת, 3.5 קראט, עם יהלומי חצי ירח בצד. כולל חצאי הירחים, הטבעת היא בסך הכל 4.02 קראט.

"זה הדבר הכי מדהים שראיתי אי פעם, חוץ מקארל," אמרה פייג'. "אני לא חושב שישנתי בכלל אתמול בלילה, אני חושב שפשוט בהיתי בטבעת הזו. זה משגע. הוא ממש ריסק את זה, זה לא יכול היה להיות מושלם יותר".

"אני אוהב לחשוב שאני די טוב בלדעת מה לינדזי אוהבת, אבל קיבלתי קצת עזרה מניקול רוז, שהיא תכשיטנית מדהימה וחברה טובה של לינדזי", הוסיף קארל. "קלטתי כמה דברים שלינדזי אהבה וניקול עזרה לי לצמצם את זה לכמה אבנים, שלחה לי רעיונות עיצוב ויצרה את הטבעת היפה הזו."

"אני ממש שמח עם איך שזה יצא," המשיך קארל. "היא חשובה לי הכל, ורציתי שזה יהיה משהו שישקף את אהבתי אליה וכמה אני נרגש לעשות את הצעד הבא".

"זה המון אהבה," שיתפה לינדזי. "זה מאוד ברור, אם אתה מסתכל על האצבע הזו, שהאיש הזה אוהב אותי כל כך."

לאחר ההצעה, לינדזי וקארל הלכו ל-Dockers Waterside Marina & Restaurant כדי לחגוג את האירוסין עם משפחתם וחבריהם – שכללו את אביה ואמה החורגת של לינדזי, שנסעו מפלורידה.

"אז הכל הפך להיות אמיתי עבורי," הסבירה לינדזי. "עד לאותה נקודה, הייתי כמו, 'זה קורה עכשיו?' אבל כשראיתי את ההורים שלי וכמה מהחברים הכי טובים שלי שאפילו לא גרים בניו יורק שטסו, ידעתי שזה לא רק חלום. ופשוט איבדתי את זה. איבדתי את זה. התחלתי לבכות בהיסטריה".

"היא כל הזמן אמרה, 'אני צריך להתקשר להורים שלי?' – בלי לדעת שהם גם מחכים לה. והייתי כמו, 'השירות נקודתי כאן, בוא נחכה עד שנגיע לדוקרס', לדעת את השלב הבא של ההפתעה."

החברים שלהם, כולל דניאל אוליברה, קייל קוק, מיה אלן ו פייג' דה-סורבו, נכחו גם הם. "גם כולם הופתעו כי כל הבית לא ידע שזה קורה – הם גם חשבו שהם הולכים למדורה", אמרה לינדזי. "אמנדה [Batula] אפילו פספסה את זה כי היא חזרה בניו יורק, טיפלה בכלבים שלה שזה עתה עוקרו. אבל קייל פייסטיים אותה, ואנחנו צריכים להגיד שלום."

"אנחנו הולכים לערוך מסיבת אירוסין נוספת בניו יורק בעוד כמה שבועות", הוסיף קארל, והסביר שהאירוע השני יכלול את אמו וחברים אחרים שלא יכלו להשתתף בחגיגה הראשונה. "ניסיתי להשיג [Summer House alum] לוק גולברנסון יצא אתמול בלילה, אבל הוא היה במינסוטה. אבל אנדריאה סלרנו והחברה שלו לקסי במקרה היו בעיר, אז הם הגיעו לשם, וזה היה ממש מגניב".

לדברי הארוסים, תוכניות החתונה והתינוקות שלהם עדיין פתוחות.

"אני מאוד מהלך הרוח של, בכל דרך שהיקום ירצה ללכת עם ציר הזמן שלנו, אני אעקוב," אמרה לינדזי. "זרקתי את קווי הזמן שלי מהדלת, הם לא קיימים. אם חתונה או נישואים קודם או תינוק, זה לא משנה. זה השותף שלי לחיים; אנחנו רוצים את כל אותם הדברים ביחד."קישור מקור