לינדזי האברד צללה את אוסטן קרול בין טענות החיבור

קרדיט: סינדי אורד/NBCUniversal

בית קיץ ו בית חורף כוכב לינדזי האברד לאחרונה חשפו פרטים מאחורי הקלעים לגבי העונה השנייה של בית חורףוהיא לא בזבזה זמן במחוא כפיים בחזרה אוסטן קרולהטענות של הזוג התחברו כשהייתה בשלבי ההתחלה של מערכת היחסים שלה עם הארוס שלה, קרל רדקה.

לינדזי אומרת שהיא לא זוכרת את האירוע אפילו התרחש, וכינתה אותו "מגוחך".

"תשמע, אני אדם כל כך חיובי למין ותמיד הייתי מאוד פתוח ופתוחה לגבי המיניות שלי ועם מי עשיתי מה", אמרה לינדזי בידור הערב. "זה פשוט לא הסגנון שלי. אני אפילו לא יודע מה [Austen] אומר. אני אפילו לא חושב שהוא מאמין למה שהוא אומר".

למעשה, לינדזי מאמינה שאוסטן המציאה את כל העניין כדי "להרשים את הבנות" ויש לה "על מה לדבר".

״נראה לי שהוא די רצה להרשים את הבנות. אני חושב שהוא היה שוב במים חמים עם סיארה [Miller], וזה היה כמו, 'נו טוב, תן לי להשתמש בזה כדי לנסות לחזור לסיארה והבנות'", הרהרה.

עם זאת, הסלב ​​של בראבו לא מופתע מההתנהגות של אוסטן. במהלך הזמן שלה בהכירה/יצאתה עם אוסטן, היא אומרת שהיא הבינה שהוא "משגשג מדרמה".

"הלכתי בדרך הזו יותר מדי פעמים בעבר מכדי לכעוס עליו יותר," היא אמרה.

לינדזי המשיכה וחשפה שהיא צריכה את חמשת החודשים שבין הקלטות התוכנית כדי לעבד את כל הדרמה שחלפה בין השניים. אחרת, היא לא הייתה במקום "לקבל את ההתנצלות שלו".

ה בית חורף הכוכבת גם דנה בכוכבים שלה כשהם מפקפקים בקו הזמן של מערכת היחסים שלה עם הארוס והחבר לקאסט קארל, והיא אומרת שהיא לא הייתה זו שאפילו פרסמה את מערכת היחסים שלהם לציבור, אלא, זה היה מאיה [Allen].

"לא קרל ולא אני הסתובבנו וסיפרנו לאנשים שאנחנו, כאילו, יוצאים. זו הייתה מאיה, שאמרה, 'המילה ברחוב היא לינדזי וקרל מנסה'", הסבירה לינדזי.

לינדזי דיברה גם על ההפלה ההרסנית שאיתה סבלה בשנה שעברה ג'ייסון קמרון וכמה "קשה" התקופה ההיא בחייה הייתה עבורה. היא גם התייחסה לאופן שבו ג'ייסון היה צבוע ותמרן את החוויה הכואבת במצלמה.

"לא הייתי מוכנה בכלל לשיחה הזו", חשפה לינדזי. "הבעיה שיש לי עם זה היא שהייתי מאוד ברור עם ג'ייסון שאני אשתף את זה."

לינדזי טוענת שהזוג אפילו צילם סצנה שבה שניהם דנים באירוע קורע הלב עבורו בית קיץ, וג'ייסון ידע שההפלה תפורסם לצופים. הסצנה בסופו של דבר לא הגיעה לגזרה הסופית לאחר שהתוכנית עלתה לאוויר.

"מה שעוד יותר מטורף זה שהוא ואני צילמנו שיחה ממשית בדירה שלי בשביל בית קיץ העונה השישית," אמרה לינדזי. "אז כדי שהוא יגיד, 'אה, לא אמרת לי שאתה מפרסם את זה בפומבי', אני יושב שם כמו, 'על מה לעזאזל אתה מדבר?' או שיש לך אמנזיה קיצונית כי בעצם קיימנו את השיחה הזו ואז גם צילמנו שיחה, אז להעלות את זה ולגרום לי להרגיש אשמה על משהו שאפילו לא עשיתי זה מאוד צובט לי את הלב".

הרגע עשה טראומה של לינדזי עד כדי כך שהיא "בכתה שלושה שבועות אחרי בית החורף".

"חזרתי הביתה ובכיתי כמעט כל יום במשך שלושה שבועות כי בראש שלי, אני צריך לחיות עם הטראומה הזו והדבר הטרגי הזה שקרה לי. אני צריכה לחיות עם זה עד סוף חיי", אמרה.

לינדזי חשפה שבסופו של דבר, מערכת היחסים שלה עם ג'ייסון לא יכלה לשרוד את הבגידה שלו על המצלמה. לינדזי אמרה שהיא נשארה אופטימית בהתחלה כי "לפחות [the miscarriage] קרה עם בחור סופר נחמד." אבל זה השתנה לאחר שהוא טווה "נרטיב" שקרי.

"הוא יצר את הנרטיב הזה של משהו שלא עשיתי רק כדי שיוכל להוריד את זה מהחזה שלו כי הוא שכח את הפעמים המרובות שהוא היה מודע לזה שזה הולך להיות פומבי, זה באמת שינה את הדעה שלי עליו".

לינדזי המשיכה לפרט על "התקופה העצובה באמת", ואמרה, "לעולם לא אסתכל על הבחור הזה אותו הדבר כי הוא עשה את זה". היא גם חשפה שג'ייסון אפילו לא לקח את הזמן להושיט יד ולראות מה שלומה לאחר ההפלה שלה.

"הוא אפילו לא ניגש אלי ואמר, 'היי, לינדס, מה שלומך? לא דיברתי איתך כמה זמן. זה בערך בתשעה חודשים, כבר היינו מביאים לעולם תינוק". במקום זאת, זה היה ישר לתוך, "אני חייבת להוריד את זה מהחזה שלי, פרסמת את הציבור, לא סיפרת לי", אמרה לינדזי לרשת.

עם זאת, יש חדשות משמחות באופק עבור לינדזי, כשהיא חשפה שהיא וקארל מתכננים חתונה בסתיו 2023, והיא אומרת שהיא מוכנה להקים משפחה זמן קצר לאחר מכן. שום דבר עדיין לא חקוק באבן, אבל לינדזי אמרה שהיא שמחה ומוכנה להיכנס למצב תכנון חתונות מלא.

של בראבו בית חורף משודר כעת בימי חמישי בערב בשעה 20:00 EST.

קישור מקור