דיווח: לינדזי כרסלי עבדה עם ה-FBI כדי לעזור להפיל את ההורים, טוד וג'ולי כרסלי, טוענת שטוד ניסה לסחוט אותה באמצעות קלטת סקס שנקנה על ידי האח, צ'ייס, בזמן שהתביעה נוזפת בלינדזי על כך ש

לינדזי כריסלי מאשימה את אבא טוד בהטרדה וסחיטה

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins

בדו"ח חדש ונפיץ, נחשף כי כריסלי יודעת הכי טוב כוכב, לינדזי כריסלישיתפה פעולה עם ה-FBI והאשימה את אביה, טוד כריסליואמא חורגת, ג'ולי כריסלילפני הגשת כתב האישום שלהם על הונאת בנק פדרלי והעלמת מס.

טוד וג'ולי נידונו ל-19 שנות מאסר ביחד ולכל אחד מהם ניתנו 16 חודשי מאסר נוספים על תנאי לאחר שחרורם. יש להם תוכניות לערער.

במסמכים משפטיים חדשים ורישומי ראיונות שהושגו על ידי הדיילי מייללינדזי החלה לדבר עם ה-FBI ועם מחלקת ההכנסות של ג'ורג'יה (GDOR) ושיתפה בהאשמות על התעללות פיזית, הטרדה וסחיטה, הכל בידי אביה.

על פי מקור בכלי החדשות, לינדזי החלה לדבר עם ה-GDOR עוד בשנת 2017 "לאחר שטוד וג'ולי הוגשו עם תיק המדינה שלהם" בגלל דאגות לגבי "ההשלכות" שיהיו לזה על בנה, ג'קסון.

המקור המשיך והוסיף כי לינדזי רצתה שכולם ידעו "הם פשוט האנשים הגרועים ביותר ולינדזי הייתה "חולה ועייפה" שטוד וג'ולי "הסתלקו עם דברים".

לינדזי וטוד היו מנוכרים במשך שנים בשל טכניקות ההפחדה שלו והחלו לכנות את לינדזי "נחש" ו"להציק" לה כשהתיק הפדרלי שהתנהל נגדו החל להתחזק.

במסמכי הראיון של ה-FBI שצולמו במהלך 2019 באטלנטה, ג'ורג'יה, לינדזי סיפרה על ניסיון סחיטה מתועב שטוד ניסה להשתמש נגדה כדי לגרום לה לדבר טוב בשמו ובשמו של ג'ולי על רקע צרותיהם המשפטיות.

לינדזי טוענת בראיון שהיא וטוד נפגשו במסעדה בצ'טנוגה, TN והיא האמינה שהפגישה הייתה בשביל טוד "להתנצל" על ההתעללות שלו בה, עם זאת, היא גילתה במהרה שזה לא המקרה, מניע מאיים יותר מאחורי מעשיו של אביה המעורבים גם באחיה הצעיר, מִרדָף כריסלי.

"פעם במסעדה טוד אמר לה שיוגש נגדו כתב אישום על קונספירציה והעלמת מס וזה הולך להיות רע ובכל התקשורת. טוד חקר את קמפבל בנוגע למעורבותה בכל זה"' נכתב בדו"ח המתייחס ללינדזי בשמה הנשוי.

הדו"ח המשיך וקבע, לינדזי "כעסה על טוד ואמרה לו שהוא צריך להפסיק ושהוא צריך להגיד לצ'ייס להפסיק. טוד אמר לקמפבל שהיא צריכה להיות זהירה עם צ'ייס כי מה שיש לו היא לא רצתה להתעסק איתו. טוד אמר שלצ'ייס היה סרטון סקס ממצלמת גור של קמפבל…שהוא קנה ב-5,000 דולר

קלטת הסקס המדוברת הוקלטה ללא ידיעתה של לינדזי והוקלטה על ידי "מצלמת כלבלב" עם בן זוג רומנטי, רובי הייז.

לינדזי אמרה לטוד שזה פשע למכור קלטת סקס, אבל הוא רק ענה "זה לא פלילי, אולי אזרחי", ולכאורה הזהיר את לינדזי "רק תיזהר", נכתב בדו"ח.

באותו היום שבו הוגש נגד טוד וג'ולי כתב אישום, לינדזי כתבה אימייל ל-FBI שהיא "באמת מפחדת" מצ'ייס, והוא פרסם דברים במדיה החברתית שהיו נוגעים, "מטורפים" ו"מרמזים".

מעולם לא הוגשו אישומים ממשיים נגד משפחתה על ידי לינדזי והנושא כנראה בוטלה.

לינדזי גם הצהירה בפני הרשויות שהיא מאמינה שטוד עוקב אחריה.

עם זאת, בתפנית מזעזעת של אירועים, לינדזי בסופו של דבר "התהפך" צדדים ובסופו של דבר דיברה בחיוב ובחיוב על טוד וג'ולי במהלך המשפטים שלהם, למורת רוחן של הרשויות הפדרליות.

"בסופו של דבר, היא עשתה בדיוק מה שהוא רצה שהיא תעשה והעידה עבורו ועבור ג'ולי. היא אמרה שעניין סרטי הסקס היה אי הבנה גדולה. זה היה מביך לצפות כי העדות שלה לא שכנעה אף אחד", הסביר המקור בדיילי מייל.

על פי הדיווחים, השופט אף נזף בלינדסי על כך שהפכה את עדותה והאשים אותה בשקר תחת שבועה לאחר דיווחי שיתוף הפעולה והלידים הרבים שנתנה במהלך עבודתה עם התביעה.

בתזכיר גזר הדין התביעה לחצה להחמיר בעונש לטוד מכיוון שהוא "איים, הפחיד והשפיע שלא כדין על בתו, לינדזי כריסלי".

לפי הממשל הפדרלי, "מסע הפשע של טוד וג'ולי כריסלי הגיע לשיאו בניסיונותיהם לחסום את החקירה של חבר המושבעים הגדול ולהעמיד עדים שישקרו עבורם במשפט, כולל אמו של טוד ובתו הבכורה מנישואיו הראשונים".

"טוד כריסלי הצליח לתמרן את בתו המנוכרת, להחזיר אותה לחיק המשפחה ולהעמיד אותה על הדוכן במשפט".

ההצהרה שלהם סיכמה, "טוד כרסלי לא רק ניסה 'להשפיע באופן בלתי חוקי' על בתו, לינדזי כרסלי; הוא הצליח."

קישור מקור