לינדזי כרסלי חולקת עדכון עם אבא טוד כרסלי

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins

משק הבית של משפחת כרסלי התהפך בעונת החגים הזו טוד ו ג'ולי כריסלי תתכוננו להתייצב לכלא ולהתחיל לרצות זמן על הונאת מס בקרוב לתוך השנה החדשה.

זה התגלה הכרסלי יודע הכי טוב כוכבים ימסרו את עצמם לרשויות הפדרליות ב-17 בינואר 2023, בשעה 12:00 כדי להתחיל לרצות את עונשי המאסר שלהם. טוד נידון ל-12 שנים ואשתו, ג'ולי, נגזרה מאסר של שבע שנים. לשניהם 16 חודשי מאסר על תנאי לאחר שחרורם. טוד ישובץ במחנה הכלא הפדרלי בפנסקולה, פלורידה, וג'ולי תתגורר במוסד הכליאה הפדרלי במריאנה, פלורידה.

עם זאת, זוג הריאליטי בטלוויזיה לא יורד ללא קרב. הם "אופטימיים" בהחלטתם לערער על הרשעותיהם.

בהצהרה ל E! חֲדָשׁוֹתעורך הדין של משפחת כרסלי, אלכס ליטל, טוען שהמשפט היה "פגום בטעויות חמורות וחוזרות ונשנות", כולל הממשלה שלכאורה "משקרת" למושבעים.

עד לאחרונה, טוד וג'ולי לא התייחסו לערעורים שלהם בפומבי. עם זאת, טוד נגע בהחלטה של ​​בני הזוג במהלך הופעה ב- וידויים של כריסלי פודקאסט, והוא חשף את הסיבה מאחורי השתיקה.

"איננו יכולים לדון בתיק כי הערעור היה כעת [filed]…” הסביר טוד. "אל תחשוב שאנחנו מתחמקים מלרצות לספר לך משהו כי אנחנו לא. זה שאמרו לנו שאנחנו לא יכולים. המשך להתפלל עבורנו אם זה בליבך וברצונך לעשות זאת".

בני הזוג כרסלי תמיד טענו שאלוהים ואמונתם הם סימן ההיכר והלב של משפחתם. טוד הסביר שאמונתו היא מה שהוא וג'ולי נשענים עליה במהלך "הזמנים האפלים" שלהם.

"שמנו את אמונתנו באלוהים. אנו סומכים על כך שבשלב מסוים אלוהים עומד לשפוך אור היכן שיש חושך. אלוהים הולך ללוות אותנו בעמק".

תוכניות הריאליטי המגה-מצליחות של המשפחה, כריסלי יודעת הכי טוב וספין-אוף גדל כריסלי, שניהם בוטלו בעקבות הרשעותיהם של טוד וג'ולי. במהלך פרק הפודקאסט, טוד הודה למעריצים על כך שדבקו במשפחה, והוא אסיר תודה שהם הצליחו להביא קצת "אושר" לאנשים כל עוד זה נמשך.

"אני שמח שההופעות שלנו הביאו לך את האושר הזה כי זה מה שאנחנו קמים לעשות כל יום, זה לשפר את החיים של מישהו אחר. ורציתי להגיד את זה כבר הרבה זמן, אבל אני לא חושב שהמעריצים באמת יודעים שלפעמים האושר שאנחנו מביאים לכם הוא בחלק מהזמנים העצובים ביותר שלנו", אמר טוד.

הפטריארך של כריסלי גם תיאר את תוכנית הריאליטי כ"נטל" שהוא נאלץ "לסחוב במשך 10 שנים".

"אנחנו מתים מבפנים, אבל אנחנו עדיין צריכים להעלות חיוך על הפנים שלך. אז, אנחנו לא מבקשים סימפטיה, אלא רק מבינים שהעבודה שעשינו הייתה לפעמים לרעתנו ולעיתים הייתה פגיעה בבריאות הנפשית שלנו. ובוודאי, עם הילדים," קינה טוד.

בתו בת ה-33 של טוד של לינדזי כריסלי גם בריאות הנפש עשתה צלילה מאז שנודע לה על הרשעותיהם וגזרי הדין של הוריה. עד כדי כך שהיא אמרה שהיא נאלצה לעשות החלטות קשות לגבי מה לחשוף ולגלות לבנה, בן 10 ג'קסון. היא החליטה להגביל את זמן השהות עם טוד וג'ולי במהלך החגים, והודתה שדילגה על חג ההודיה.

"כאשר גזר הדין של ההורים שלי היה רק ​​כמה ימים לפני חג ההודיה ולי יש ג'קסון לחג ההודיה, הרגשות היו גבוהים מאוד בשלב הזה, ולכן פשוט לא הרגשתי שזה לטובתו של ג'קסון שהוא ילך לראות את ההורים שלי בכל מצב שהם בדרך כלל לא אם זה הגיוני", הסבירה בפודקאסט שלה, התה הדרומי.

"הם היו צריכים זמן לעיבוד, ורציתי להיות מסוגל לתת להם את הזמן הזה ומאוד נאבקתי עם הוויתור על הבילוי עם ההורים שלי והצורך לקבל החלטה כאמא על בת כזה היה דבר מאוד קשה ", הוסיפה לינדזי.

אם אתה חושב שהכריזלי נותנים לאחת מהקשיים שלהם להאט אותם, אתה טועה. טוד התגרה שיש לו סרט דוקוס חדש בתהליך. הוא יגלה את "האמת" ויציע "תובנה" לגבי מה שבאמת ירד במהלך נפילתם מהחסד.

"תוכן תוכנית חדש הולך לתת לך פרספקטיבה חדשה לגמרי של משפחת כרסלי", סיכם. "ואתה תזכה לעבור את העליות והמורדות ואת כל מה שעובר עלינו, את המעט ששמעת בצהובונים, אתה תזכה לשמוע את כל הסיפור."

קישור מקור