ליסה הוכשטיין של RHOM חושפת את חברתו של לני קתרינה

ליסה אומרת, ה-GF "Licked Lips" של לני בזמן ההרצה

ליסה הוכשטיין הסתכלה לאחור על התמודדות מטרידה שהיתה לה עם בעל פרוד לני הוכשטיין והחברה שלו, קתרינה מאזפהבפרק האחרון של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי.

כשהיא התיישבה לדייט צהריים עם אמו של לני, מרינה הוכשטייןכדי לדון בפרידתה מהמנתח הפלסטי בן ה-56, ליסה חשפה שבזמן שהשתתפה באירוע פורמולה 1 עם לארסה פיפןהיא עמדה פנים אל פנים עם לני והדוגמנית בת ה-27, שהתגרגו בה כאשר התעמתה איתה לגבי הרומן לכאורה שלהם.

"בפורמולה 1, נתקלתי בו, הסתובבתי, מחזיק את היד של הילדה, לא היה אכפת לי. אמרתי, 'אתה יכול להפסיק את זה? אתה יכול בבקשה לעזוב?' הוא אמר, 'לא, אני לא עוזבת'", אמרה ליסה למרינה.

ומשם הדברים החמירו כשליסה פנתה לקתרינה.

"הלכתי אל הילדה ואמרתי, 'למה את עושה את זה? למה אתה כל כך רשע? למה אתה כזה רוצח בית? למה אתה הורס את המשפחה שלי?' והיא הביטה בי והיא ליקקה את שפתיה. היא ליקקה את שפתיה!" קראה ליסה, תפסה את מרינה בהפתעה גמורה.

"אלוהים אדירים! אלוהים אדירים! הו!" אמרה מרינה, מזועזעת מהתעלולים של קתרינה.

"ואז ללני לא היה אכפת. היא נגעה בגבו ובדיוק כאילו… איבדתי את זה. איבדתי את זה. בכיתי. רעדתי," המשיכה ליסה.

"זה מגעיל… אלוהים אדירים," ענתה מרינה. "איזו מין אישה היא? היא רעה!"

מרינה אמרה שהיא "מצטערת מאוד" על מה שליסה סבלה וחשדה שלני עובר משבר אמצע החיים.

"הוא השתנה כל כך. אני לא יכולה לזהות את האיש הזה", ציינה.

כשהסצינה נמשכה, ליסה נשברה.

"כמה הלב שלי יכול לסבול? אני הולכת להיות אם חד הורית וזה מפחיד אותי. אני גם… מרינה, נשבר לי הלב… הילדים כל כך צעירים!" היא בכתה. "הם רק שנתיים ושש. אני פשוט לא יודע מה אנחנו הולכים לעשות!"

"יש לך אותנו. אני לגמרי, 100 אחוז תומכת בך,” הבטיחה מרינה. "אני אעזור לך בכל דרך שאוכל."

באת וידוי, ליסה שיתפה מחשבות נוספות בעניין, ואמרה, "זה מביך. ללכת כל כך רחוק ולקחת את זה כל כך בפומבי, לזרוק את זה בפרצוף שלי, להתהדר בזה ברחבי העיר כשאתה אדם ציבורי. אני לא רוצה את זה בעיתונות. אני לא רוצה שהילדים שלי יראו את זה".

בינתיים, במהלך ארוחת צהריים דייט עם RHOM חברים לצוות אלקסיה אצ'וואריה ו מריסול פאטוןלארסה מסרה תיאור משלה על ההיתקלות.

"יצאתי עם ליסה בסוף השבוע הזה. סיימנו בגאלה והסתכלתי וראיתי את לני הולך עם הילדה והתחלתי לקבל התקף לב. אני מתחיל לשלוח הודעות לליסה, אני כמו, 'איפה את?' היא כמו, 'השירותים'. והייתי כמו, 'אוי אלוהים, היא הולכת להיתקל בו?' אני מניח שהיא נתקלה בהם והיא הקליטה אותם מחזיקים ידיים. הוא עזב ואז היא הלכה בוכה", היא שיתפה.

לאחר מכן חשפה לארסה שלני קנתה לקתרינה "שעון של 100,000 דולר וטונה של תיקים" כשהיא הטיחה את קתרינה כ"משוגעת" על שפרסמה תמונה של הבלינג בסטורי שלה באינסטגרם.

פרקים חדשים של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי העונה החמישית מתחילה להזרים בימי חמישי ב-Peacock.

קישור מקור