ליסה רינה של RHOBH טוענת שקתי הילטון שילמה לאדם 27,000 דולר

ליסה אומרת שקתי הילטון איימה "להרוס" את קייל ובראבו

ליסה רינה ייראה פירוט קתי הילטוןההתמוטטות של הלילה באספן עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס.

בהצצה ששוחררה זה עתה לפרק ה-21 בספטמבר, ליסה חושפת שבמהלך בילוי במועדון לילה עם חבריהם לצוות, "קאתי עברה התמוטטות מוחלטת", שלאחר מכן היא כיוונה לא רק לאחותה קייל ריצ'רדסאבל כל המשפחה של קייל.

"מעולם לא ראיתי דבר כזה בחיים שלי," הודתה ליסה בכתב וידוי. "אני עדיין בהלם ממה שחוויתי. זה לא משהו שאי פעם הייתי מעלה על הדעת שיבוא ממישהו בקבוצה הזו, שלא לדבר על קתי הילטון".

"אנחנו נכנסים לרכב הספרינטר, וקתי מתחילה לצרוח על הכל. והיא אומרת דברים כמו, 'אני הולכת להפיל את NBC, בראבו… אני אוריד את התוכנית הזאת, לבד. אני אהרוס את כולכם,'" המשיכה ליסה.

וברגע שהם חזרו לביתו של קייל, שם הרבה מה RHOBH צוות השחקנים אמר, המצב החמיר.

"היא מורידה את המשקפיים, היא זורקת אותם על הקרקע, היא קופצת למעלה ולמטה, שוברת את המשקפיים שלה, היא דופקת בקירות, והיא צורחת, היא עשתה את קייל. קתי אחראית לקייל, והיא אמרה, 'אני אהרוס את קייל ואת המשפחה שלה אם זה יהיה הדבר האחרון שאני אעשה אי פעם'", חשפה ליסה.

כשהיא וליסה ארזו והתכוננו לחזור ללוס אנג'לס, קייל הודה שחשד שכל מה שקרה עם קתי "הולך להיות [her] אשמה." ואז, במטוס, אחרי הבעל מאוריסיו אומנסקי תוהה מדוע קתי לא טסה איתם הביתה, קייל מגלה שקיבלה הודעת טקסט מאחותה, שבה נכתב, "אני לא טסה בחזרה למטוס".

"קאתי לא על המטוס איתנו היום כי הייתה לה תקלה במועדון הלילה שכולנו היינו בו – שראינו", אריקה ג'יין הסביר.

במבט לאחור על הדרמה במועדון, סאטון סטראקה נזכרה שקתי הייתה "קצת פגועה".

"היא כל הזמן ביקשה מכולם לעשות את קו קונגו ואני לא חושב שמישהו רצה לעשות את זה. הדבר הבא שאני יודע, היא בפנים שלי אומרת שהיא רוצה ללכת הביתה 'ואם אתה לא הולך איתי הביתה, אתה לא חבר שלי'", ציין סאטון. קריסטל קונג-מינקוף תהה, "כמה גרועה יכולה הייתה להיות ההתנהגות?"

דיאנה ג'נקינס גם דיבר ואמר, "רצתי לשירותים, וחזרתי, ופשוט ראיתי אותה משתוללת לגמרי, צורחת על הבנות ובעיקר על קייל."

באשר לקייל, היא אמרה בכתב וידוי שקתי אמרה לה שהיא "כועסת" ודרשה מהם "לעזוב את המועדון עכשיו".

"הייתי מאוד מבולבל כי אפילו לא ידעתי מה קרה. אז אמרתי, 'לא. אני לא עושה את זה. הרגע הגענו לכאן, קאתי,'" התוודה קייל. "רינה שלחה לאריקה הודעת טקסט מחזה של מה שקורה והצצתי בטלפון של אריקה ושאלתי, 'אני לא רוצה ללכת הביתה'".

בנסיעה במטוס הביתה, ליסה אמרה שהיא לא רוצה לחזור על מה שקתי אמרה אבל אמרה לקייל שהם צריכים לדבר "בשלב מסוים".

גם במהלך הווידוי שלה, ליסה אמרה "קייל הרבה יותר מפורסם ומוצלח הרבה יותר ממה שהיתה אי פעם של קתי הילטון", והוסיפה שקתי "עדיין נאחזת בכעס" על החלטתו של מאוריסיו לעזוב את חברת הנדל"ן של בעלה, ריק הילטוןולהתחיל אחת משלו, כמו גם את הסדרה לשעבר של קייל, אישה אמריקאיתשנכתב על אמם.

"אני חושבת שלקאתי היה מאוד קשה לקבל את הכל ואז לאחותה להיות יותר," הוסיפה ליסה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור