ליסה בארלו מנות באיחוד RHOSLC, החלק הגרוע ביותר בתוכנית

NUP_196343_00266.JPG

ליסה בארלו אירחה מפגש שאל אותי שאלה עם המעריצים והעוקבים שלה ביום שני בערב. ובמהלך הצ'אט היא התייחסה למספר שאלות בנושא עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי.

לפני שחושפים את הדבר הכי מפתיע על הסרט שהוקלט לאחרונה RHOSLC מפגש מחודש, משתפת את מחשבותיה על תפקיד פוטנציאלי על עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיביומסבירה כיצד היא שומרת על קור רוח בין רגעים שבהם משפחתה מדברת על זבל, ליסה הגיבה למעריץ שרצה לדעת על "החלקים הטובים והגרועים ביותר של להיות על RHOSLC."

"לנסות דברים חדשים, לומדת יותר על עצמי", ענתה ליסה לגבי החלקים הטובים ביותר בתוכנית.

"החלק הכי קשה זה המרחב האישי שלי. [John Barlow] ואני מגן על המרחב שלנו ואתה לא יכול לעשות את זה בתוכנית כזו", היא המשיכה.

ליסה בארלו על החלקים הטובים והגרועים ביותר של RHOSLC

"מי ומה יפתיע אותנו הכי הרבה במפגש?" תהה מעריץ אחר.

"היו לנו גולשי ספות שבאמת לא עשו/הביאו שום דבר למפגש המחודש וההתפלפלות הייתה ברמות מקסימום. זה מצחיק איך אפשר לחשוב שהם יכולים לשכתב את ההיסטוריה כשהכול מתועד", ענתה ליסה, מבלי לציין את מי ממנה. RHOSLC כוכבים שותפים אליהם התכוונה.

ליסה בארלו על החלק הכי מפתיע של איחוד RHOSLC

אדם אחר רצה לדעת אם ליסה תעשה אי פעם ספינאוף כמו RHUGT או להופיע על מתחת לסיפון.

"אני אשמח לסיבוב," הודתה ליסה. "אני אוהב את מה שאנחנו עושים ואת מה שאנחנו בונים. יהיה כיף לחלוק את זה ואני אוהב לשוט ביאכטה. אני חושב יותר בלי מצלמות".

ליסה בארלו ב-If She'd Do RHOSLC Spinoff או Ultimate Girls Trip

גם בתוך השאלות והתשובות שלה בסיפור אינסטגרם, ליסה הגיבה למעריץ שרצה לדעת איך היא נשארה "כל כך רגועה כשאנשים דיברו כל כך גרוע על [her] משפחה" במהלך העונה השלישית ומחא לה כפיים כ"קלאסית" על כך שהיא שומרת על קור רוח.

"כי אני מחשיבה את המקור ואני יודעת מי אנחנו", הצהירה ליסה. "[John Barlow] הוא מדהים ומאוד מבוסס גם… ביטחון עצמי מולד."

ליסה בארלו ב-RHOSLC משתתפות ב-Tash Talking Family

עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה של הפרק החדש של הערב של העונה השלישית של RHOSLC, שישודר בבראבו ב-9/8c. אל תהסס לשתף את המחשבות שלך בצ'אט שלנו למטה עם שידור הפרק.

קישור מקור