ליסה בארלו מתייחסת לשמועת הירי של RHOSLC, השערורייה של אנג'י ק

אַשׁרַאי: [email protected] / MEGA

ליסה בארלו קובעת את השיא בכל הנוגע לעבודתה הנוכחית בבראבו.

על רקע שמועות לגבי מי יחזור ומי יישאר מחוץ לעונה הרביעית עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטיפנתה ליסה לעמוד הטוויטר שלה, שם הגיבה לשמועה על פיטוריה ולכאורה התייחסה לדרמה סביב אנג'י קטסנבסשערוריית "חיים לבנים חשובים".

"רק ראיתי מישהו על [TikTok] פוסט שממנו פוטרת [RHOSLC] תגיד שזה לא כך", כתב מעריץ לליסה ב-25 בינואר.

"לא נכון," ליסה מְאוּשָׁריחד עם כמה אימוג'י לב.

ליסה בארלו מאשרת שהיא לא פוטרה מ-RHOSLC

לאחר מכן, ליסה הגיבה למישהו אחר שנראה שהזכיר שערוריית גזענות לפני שמחקה את ההודעה שלו.

"אני אנטי גזענית," ליסה כתבתי. "אני עושה את שלי ואני לא אחראי למה שמישהו אחר עושה. אני אף פעם לא מבקש רחמים אבל אני אדרוש ממך לתת לאנשים אחריות על מעשיהם. האם אני צריך לבדוק רקע את כל מי שאני פוגש?"

RHOSLC ליסה בארלו מגיבה לשערוריית אנג'י K White Lives Matter

כפי ש RHOSLC המעריצים אולי ראו, אנג'י ק' התגוננה מפני טענות על גזענות בסטורי באינסטגרם ששותף מוקדם יותר השבוע, וטענה שלא היה לה מושג שגבר שאיתו הצטלמה לאחרונה לובש חולצת טריקו "חיים לבנים חשובים".

"לו ידעתי שההודעה המטרידה על הגב שלו, לעולם לא הייתי מסכים להצטלם איתו. אני דוחה גזענות בכל הצורות. אני תמיד אעמוד על גיוון והכלה", כתבה אנג'י בפוסט שלה ב-24 בינואר.

בציוץ אחר, ליסה אמרה למעריצים ולעוקבים שלה, יחד עם תמונה מקצועית, שהיא אחראית רק לעצמה – ושהיא עושה כמיטב יכולתה לגדל את שני בניה כמו שצריך.

"הילדה הזו ורק הבחורה הזו היא מי שאני אחראית עליה," ליסה מְשׁוּתָף. "אני עובד קשה מאוד, יש לי יושרה במה שאני עושה ואני מגדל בנים שיודעים את ערכי המשפחה שלנו. אני יכול לדבר רק בשבילי ועליי. לא ישנתי [five] ימים אז נתראה מחר."

חלק שני של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטיהמפגש של העונה השלישית ישודר ביום רביעי הבא, 1 בפברואר, בשעה 20:00 ב-Bravo.קישור מקור