ליסה בארלו של RHOSLC מטילה את זה של מרדית'

ליסה בארלו על הידידות ה"גסה" של מרדית עם ג'ן

ליסה בארלו לא מעריץ של מרדית' מרקס ו ג'ן שאההידידות של. למעשה, היא נגעלת לחלוטין ממערכת היחסים של הנשים, ואמרה בראיון חדש שזה "גס" ו"מזוייף".

לקראת הבכורה של העונה השלישית השבוע של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטיליסה הודתה שבעוד שהיא בילתה שנה וחצי בתור "עוברת" בתקווה ליצור ידידות בין חבריה לצוות, היא לא מבינה איך מרדית' הייתה בסדר פתאום עם משפחתה, כולל בנה ברוקס מרקסלהיות "טרור באינטרנט".

"זה די מגעיל," הודתה ליסה Us Weekly ב-26 בספטמבר.

לדברי ליסה, מרדית' וג'ן לא רק יצרו ידידות אלא ממש חברו נגדה.

"הם ממש לקחו את רגע המיקרופון החם הזה ונאחזו בו ושכתבו, כאילו, את ההיסטוריה", טענה. "זה זיוף מוחלט, זיוף, הונאה, כל הדברים האלה. כאילו, זה ממש מגוחך. כאילו, איך עוברים מהרגשות החזקים האלה, מרדית מתמוגגת באמבטיה עם כוס שמפניה רק ​​מחכה לפטירתה של ג'ן, ואז פתאום הם החברים הכי טובים?"

בעוד החברות של מרדית' וג'ן השאירה את ליסה מגרדת בראשה, היא לא הופתעה באותה מידה מהקשר החדש שלה עם וויטני רוזואמרו שהם ניהלו צ'אט ממש נהדר במהלך טיול שחקנים לאריזונה.

"אני חושבת שזו הייתה נקודת מפנה… באמת התחלתי לראות את וויטני באור אחר ולמי שוויטני היא", הסבירה וציינה שמערכת היחסים שלה עם הת'ר גיי הוא עדיין "לא איפה שהוא יכול להיות או צריך להיות."

בנוסף לדינמיקת היחסים המשתנה, ליסה שיתפה, גם עם Us Weeklyשהצופים צריכים לצפות לראות "תגמול" עליהם RHOSLC עונה שלישית.

"ממש בהתחלה, זה היה כמו, תקרח את ליסה החוצה, תהיה סופר קר לליסה ותעניש אותה", גילתה ליסה. "הרגשתי קצת אאוטסיידר… זה היה קצת כמו ילדה מרושעת, תיכון."

למרות שליסה אישרה שהיא לקחה "אחריות מלאה" על רגע המיקרופון החם שלה והתעקשה שהיא "רוצה לתקן" את הידידות שלה עם מרדית', היא הוסיפה כי "יש רק כל כך הרבה שאתה יכול לעשות לפני שזה יגיע לנקודה שבה אתה כמו, 'אני לא צריך את זה'".

"פרקתי מתוך פגיעה, לא מתוך כעס, זה לא היה זדוני. נפגעתי. כאילו, כאב לי ובשבילי, הייתי כמו, 'אף אחד לא שואל אותי למה אני כועסת'", המשיכה ליסה. "אמרתי דברים איומים מתוך פגיעה. התנצלתי 22 פעמים ובשבילי, אני אומר, 'אני אקח אחריות על מה שאמרתי ועשיתי…' אבל זה לא שולל את העובדה שהיו הרבה דברים פוגעים שנאמרו ונעשו, ולא רק למרדית' אלא גם לי."

ליסה המשיכה ואמרה שבעוד שהיא ומרדית' הגיעו "למקום טוב" בתוך הצילומים, היא ציינה ש"החרטות" לא פסקו.

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי עונה שלישית הופיעה בבכורה ביום רביעי, 28 בספטמבר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור