ליסה בארלו על הראיון שבוטל של ג'ן שאה, איחוד RHOSLC

קרדיט: ZUMAPRESS/MEGA

ליסה בארלו מגיב ל ג'ן שאהראיון ישיבה שבוטל לאחרונה עם אנדי כהן.

תוך כדי השתתפות בפסטיבל סאנדנס, ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי הכוכבת הקניטה את מפגש העונה השלישית הקרובה וחשפה איזה "חבר" היא מקווה שיישאר בעונה הרביעית לאחר שנשאלה אם היא מקווה לראות את האחד על אחד בין ג'ן ואנדי מתרחש.

"זו שאלה מסובכת," אמרה ליסה העטיפה ב-24 בינואר. "מצד אחד כן ומצד שני לא. אני חושב שהיא צריכה לקבל דין וחשבון על מה שבעצם שמענו בשתי העונות האחרונות. אבל יש עוד חלק בי שהוא כמו 'האם אנחנו מתגמלים התנהגות רעה?'".

כפי ש RHOSLC המעריצים כנראה ראו, ג'ן הודיעה שתוכניותיה לשבת עם אנדי בוטלו באינסטגרם בשבוע שעבר.

"הראיון הספציפי הזה 1 על 1 לא היה חלק מהראיון שלי RHOSLC חוזה ריאליטי", כתבה ג'ן. "הבטחתי לעצמי ולמשפחתי האוהבת שלעולם לא אתן לחלק הזה בחיי להיות מעורר סנסציוניות או להעביר בצורה לא מדויקת. יותר מדי אנשים נפגעו מהמעשים שלי ומחוסר היכולת שלי לשלוט בנרטיב שלי".

"אני מעדיפה לשתוק ולחכות עד שאוכל לשתף במדויק את הסיפור שלי מאשר להמשיך עם שקרים מוחלטים והצגות שווא לגביי מרוחות על פני הכותרות", הוסיפה.

למרות שג'ן לא תוצג ב- RHOSLC מפגש מחודש, ליסה אכן הופיעה – ואמרה ל-The Wrap שהיא מרוצה מהתוצאה.

"אני אוהב את כל מה שאמרתי. כנראה יש דבר אחד שהלוואי שהייתי אומר. אבל אני מקווה שהם ישמרו הכל כי יש לי הרגשה שלא. כי זה היה כמו שמונה שעות של פטפוט", הסבירה.

וכפי שהיא ושאר חבריה לצוות, כולל מרדית' מרקס, וויטני רוזו הת'ר גיילהסתכל קדימה לעונה הבאה, היא אומרת שהיא מקווה אנג'י קטסנבסשהיא מחאה כפיים על מראה האיחוד הטוב ביותר (מלבד משלה), תחזור.

"היא ואני חברים נהדרים", שיתפה. "אנחנו מדברים כל הזמן שאנחנו חברים במשך שנים. הסלון שלה אחראי על המנעולים המבריקים והחלקים שלי".

גם במהלך הראיון, ליסה חשפה את החלק הקשה ביותר בסאנדנס.

"בשבילי, החלק הכי קשה בסאנדנס הוא חוסר השינה. אני אדם בעל אנרגיה גבוהה. אני לא דורשת הרבה שינה, אבל את סאנדנס אני לא מקבלת", היא חשפה. "ועוד דבר שקשה מאוד הוא שיש כל כך הרבה מה לעשות, ואתה לא יכול לעשות הכל. אז אני חושב שגם זה קצת קשה כי יש פעמים שאני רוצה להיות בטרקלין או בסרט ואני לא יכול להיות בשניהם".

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה בשידור חי לפרק הערב של האיחוד של העונה השלישית, שישודר בבראבו ב-8/7c. אל תהסס לשתף את המחשבות שלך בצ'אט שלנו למטה עם שידור הפרק.

קישור מקור