ליסה הוכשטיין של RHOM אומרת שלני

ליסה הוכשטיין אומרת שהאקס לני "איים" עליה, הוא מגיב

ליסה הוכשטיין העלו טענות מזעזעות נגד לני הוכשטיין והחברה החדשה שלו, קתרינה מאזפהבמסמכי הגירושין שהוגשו לאחרונה.

קצת יותר מחודש לאחר שבעלה המנתח הפלסטי, בן 59, הגיש בקשה לגירושין, וציינה "הבדלים בלתי ניתנים לגישור" ואמרה כי "אין תקווה נוכחית לפיוס משמעותי" של נישואיהם בני 12, בת ה-39. עקרות בית אמיתיות של מיאמי חבר השחקנים האשים את לני ב"התנהגות הפכפכה" וטען שהגברת החדשה שלו, שהיא רק בת 26, "מזיקה" לשני ילדיהם, הבן לוגן בן ה-6 והבת אל בת השנתיים.

במסמכי בית המשפט שהושגו על ידי השמשליסה טענה שלני "התנשא ואיים" עליה בפני ילדיהם, מה שאילץ אותה "לברוח" מהאחוזה שלהם ב-52 מיליון דולר באי סטאר, והיא ביקשה לאפשר לה להשתמש בנכס ולא ללני.

לאחר מכן ביקשה ליסה מבית המשפט לאסור על לני לאפשר לילדיהם להסתובב עם חברתו "המשוערת", דבר שלדבריה "יפגע בטובת הילדים הקטינים".

"חברתו המשוערת של הבעל, לפי מידע ואמונה, פעלה וממשיכה לפעול באופן שייראה כפגיעה בילדים הקטינים, אם תהיה לה מגע כלשהו של גישה לילדים הקטינים בשלב זה", כתבי בית המשפט שלה. לקרוא.

לאחר שגם הצהירה שהיא נשארה "נאמנה" ללני למרות הפיצול ביניהם, ליסה אמרה שהיא רוצה לבסס תוכנית הורות עם בן זוגה המנוכר שיש לה "אמצעי הגנה ופרמטרים" ושהוא יכסה את שכר טרחת עורך הדין שלה.

בתגובה להגשה, עורך דינו של לני, ריצ'רד פריירהמסופר באופן בלעדי עמוד שישי שמרשו "עשה כל שביכולתו כדי להגן על הילדים בהיותו פרטי, לא ציבורי, ובכך שלא היה דלקתי כלל" וציין כי הרופא "בחר" שלא לדבר רע על ליסה "למען יְלָדִים."

לאחר מכן הוא אמר את RHOM חבר השחקנים "נראה שהוא משתוקק לתשומת לב, ולכן מוציא האשמות שהן מלהיבות והפוכות מהאמת".

לדברי עורך הדין, ליסה "עקבה [Lenny] בבית" לאחר שפינה את חדר השינה הראשי שלהם.

"עכשיו היא רודפת אחריו בתקשורת וברשתות החברתיות", המשיך.

למרות שעורך הדין התעקש שלני "מנסה להימנע מעימות", הוא הציע ש"המטרה של ליסה היא סכסוך".

"למרבה הצער נראה שזוהי המטרה של עורך הדין שלה", הוסיף. "אני מאמין שאנחנו עורכי הדין קציני בית המשפט. יש לנו ייעוד גבוה יותר כשילדים מעורבים".

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית נמצאת כעת בהפקה וצפויה להתחיל בסטרימינג ב- Peacock מתישהו מאוחר יותר השנה.

קישור מקור