ליסה הוכשטיין הוגש נגדה צו איסור פרסום

דרמה נוספת בתוך הגירושים ההפכפכים המתמשכים של עקרות בית אמיתיות של מיאמי כוכבים לני הוכשטיין ו ליסה הוכשטיין.

חברתו בת ה-26 של ד"ר לני, קתרינה מאזפההגיש זה עתה צו מניעה נגד אשתו הפרודה, ליסה.

Us Weekly פרסמה את החדשות וקבעה כי בצו איסור הפרסום, שהוגש ב-27 ביולי, מאשימה חברתו הדוגמנית של המנתח הפלסטי בן ה-55 את ליסה, בת 40, בהטרדה באינטרנט.

במסמכי בית המשפט טוענת קתרינה זאת RHOM הכוכבת ליסה יצרה כמה חשבונות מזויפים באינסטגרם תוך שהיא גם טענה שלני לא נאמן לבת זוגו איתה במהלך נישואיהם.

"בחרתי לא להגיב במסרים מאיימים או לא טעימים לליסה, אלא לטפל בזה בצורה מקצועית ונכונה דרך מערכת המשפט", אמרה קתרינה. Us Weekly בהצהרה. "אני מקווה באמצעות התיק הזה לאפשר לציבור לדעת את האמת האמיתית, שהיא שלא הייתי מעורב עם לני עד לאחר שליסה והוא נפרדו. … רק לאחר הפרידה של לני התחלנו לצאת ולנהל מערכת יחסים."

קתרינה המשיכה, "האמת היא שאני לא הורסת בית, אני לא מישהי שהורסת משפחה, ואני לא מישהי שמתנהגת בצורה לא הולמת כפי שנאמרה בפומבי על ידי ליסה. הגשה זו תוכיח את זה, והסעד של צו המניעה עבורה שכבר ניתן על ידי שופט יפסיק בתקווה את הבריונות, המעקב, ההטרדה והאיומים ברשת מצד ליסה".

"זה מצער שליסה נקטה בדרך הנמוכה כדי להעלות האשמות שווא כאלה, שכנראה מועלות כדי להשיג יתרון על לני בהליך הגירושין, וזה לא הולם", הוסיפה. "אני מצפה רק להתמקד בהגנה על הרווחה הפיזית והרגשית שלי, המוניטין שלי, הקשרים העסקיים שלי ולחיות חיים שלווים עם החבר שלי."

גם נציגה של קתרינה שוחח עם האאוטלט, וקבע כי צו המניעה הוגש כדי לשים קץ לבריונות וההטרדות לכאורה של ליסה, בטענה כי טענות שהועלו על ידי ליסה "רק במטרה לפגוע בביטחה הפיזי של קתרינה, ברווחה הרגשית". הוויה, מוניטין ועסקים."

לעת עתה, ליסה טרם הגיבה לטענותיה של קתרינה.

החדשות הללו מגיעות שבועות ספורים לאחר שליסה ולני שניהם עשו חזית מאוחדת כאשר חגגו את יום הולדתו השביעי לבנם לוגן יַחַד.

לאחר 12 שנות נישואים ושני ילדים משותפים, לני הגיש בקשה לגירושין מליסה במאי כיוון שהצהיר שאין תקווה סבירה לפיוס. ליסה הצהירה אז שהיא "עיוורת" מהפיצול.

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית סיימה את הצילומים לפני שבועות. פיקויק עדיין לא הכריזה על תאריך השידור שלה.קישור מקור