ליסה הוכשטיין טוענת שהבעל לני "שיקר" לה ול-GF

ליסה הוכשטיין לא "מאשים" קתרינה מאזפה על פרידתה מבעלה המנוכר לני הוכשטיין. במקום זאת, היא מאמינה שהמנתח הפלסטי שיקר לשניהם.

במהלך ראיון חדש, המגיע במהלך הבילוי הראשון שלה לאחר הפיצול במיאמי, עקרות בית אמיתיות של מיאמי הכוכב תקף את השקרים של לני בעודו מציע שחברתו החדשה, שלאחרונה הכחישה שהיא הסיבה לפרידה שלהם, משתמשת בו כדי "להתקדם".

"מאז שגיליתי רק לפני שבועיים, העדיפות שלי נשארה זהה – הילדים שלנו. כאם, האושר, הבטיחות וההגנה שלהם מכל זה נשארים בראש סדר העדיפויות שלי", אמרה ליסה עמוד שישי של לוגן, 6, ו-Elle, 2, ב-19 במאי. "למרבה הצער, זה מקרה של גבר משקר לשתי נשים בו זמנית."

"אני לא מאשים [Katharina] למה שקורה, כולנו בוחרים בדרכים שונות להתקדם בחיים", המשיכה ליסה.

ולני אמנם התעקש שליסה לא יכלה להיות מופתעת מהודעת הגירושים שלו כי הם "ישנו בחדרי שינה נפרדים", היא התעקשה שהיא לא ראתה את זה מגיע.

"אני מרגישה מסונוורת מאדם שהקדשתי לו את חיי", הצהירה.

בינתיים, קתרינה גם אמרה שליסה ולני הופרדו "לזמן מה", והתעקשה RHOM כוכבים התפרקו לפני שהפכו לפריט וטענה שלעולם לא תלך "על גבר נשוי באושר".

"הודיעו לי שליסה הייתה מודעת לחלוטין שהוא יוצא איתי", הסבירה קתרינה. "למעשה, הוא עושה מאמצים רבים כדי להגן על משפחתו ולעשות נכון בכל המעורבים בתהליך הקשה הזה".

כפי ש RHOM המעריצים אולי זוכרים, שמועות על הפיצול הפוטנציאלי של ליסה ולני החלו להסתחרר בתחילת החודש לאחר שהיא וקתרינה היו מעורבים לכאורה ב"עימות" במועדון לילה גאלה במיאמי. ובעוד שלני הכחיש בתחילה את הדיווחים, בסופו של דבר הוא אישר את תוכניותיו להתגרש מליסה ויצא עם קתרינה בפריים 112.

"ליזה ואני מתגרשים", אמר ביום שני. "לפני כמה שבועות, הכחשתי זאת כי אני מנסה כמיטב יכולתי להגן על משפחתי במהלך התהליך הזה".

בתוך הפרידה המבולגנת שלה מלני, ליסה נראתה במיאמי עם חבר זכר כשהיא צילמה את העונה החמישית ונהנתה מדייט צהריים עם כוכב שותף אדריאנה דה מורה.

בתמונות ששותפו על ידי דואר יומיליסה הלכה לצד איש המסתורין בתלבושת סגולה של גוצ'י עם ארנק שאנל תואם.

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית מצטלמת כעת.קישור מקור