ליסה הוכשטיין מגיבה ללני מכחיש גירושין

קרדיט: Shutterstock/Debby Wong

ליסה הוכשטייןפיצול מבולגן מ לני הוכשטיין המשיך לשחק בפרק שיצא זה עתה ב-5 בינואר של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי.

אחרי שליסה נראתה חושפת לאמו של לני, מרינה הוכשטייןבפרק של השבוע שעבר שהיא נתקלה בלני במועדון לילה עם חברתו, קתרינה מאזפהשליקקה בגאווה את שפתיה כשהתעמתה לגבי "הרס" המשפחה שלהם, ליסה הגיבה לסירוב פומבי של לני לגירושין.

"אני ממש בטוח למה הוא יכחיש את זה. אני לא בטוחה למה הוא יכחיש אחרי שאמר לי בביטחון רב שסיימנו, אנחנו נגמרות, אנחנו לא חוזרים להיות ביחד", הסבירה ליסה למפיק בכתב וידוי.

"זה דבר אחד לעבור גירושים או פרידה באופן פרטי, אבל עכשיו אני צריך לעבור את זה בפומבי. זה מביך. זה ממש מציק לי. אני מתעורר ובודק את החדשות והנה. הנה אני, בחדשות, הנישואים שלי, בראש ובראשונה. הילדים שלי הולכים לקרוא על זה וזה דפוק", היא המשיכה והוסיפה שעדיין לא סיפרה לילדים שלה על הפיצול שלה ושל לני כי היא הרגישה שהם צעירים מכדי להבין.

הלחץ של הגירושים שלה מלני, כמו גם מערכת היחסים החדשה שלו עם קתרינה, גבה את מחירו על RHOM חבר צוות השחקנים והשותף שלה, מריסול פאטוןלא יכול היה שלא לשים לב שהיא נראית "כל כך רזה" במפגש קבוצתי.

"ירדתי כמה קילוגרמים. אני לא יכול לאכול. זה כמו הלחץ… זה כאילו כל יום גרוע יותר," הודתה ליסה.

וכאשר חבריה לצוות רצו לדעת מדוע לני יכחיש את הפיצול שלהם לאחר שנתפס עם חברתו, ליסה אישרה שאין "לא מסתדרים" את הנישואים שלהם, כפי שטען לני, והיא אמרה שאין לה " מושג" למה הוא ישקר .

לאחר מכן היא התוודתה שכאשר זה הגיע למסיבות שלה ושל לני, היא חשדה שמשהו קורה עם בעלה.

"שמתי לב למשהו מוזר, כמו אולי אטרקציה, קראש או מה שלא יהיה, במסיבות שלנו. אני שונא את המסיבות המטומטמות האלה. אתה חושב שאני אוהב את המסיבות האלה? אני לא אוהבת את האקראיות בבית שלי", שיתפה.

ובכתב וידוי, ליסה הסבירה שמיאמי היא "מקום קשה מאוד להיות נשוי".

"ואז אתה מוסיף את המסיבות האלה ואת אורח החיים הזה ואת הבנות האלה ואת האינסטגרם האלה, כל זה תרם לפטירת הנישואים שלנו, ב-100 אחוז", היא הצהירה.

גם בפרק האחרון של RHOM, לארסה פיפן התעמת יוליה למיגובה בְּתוֹך אדריאנה דה מורהצילום הקליפ של המוזיקה, מספר לה שמישהו תפס אותה מתעסקת עם גבר בארבע העונות. ובתגובה, ג'וליה הודתה באיפור אבל התעקשה שהאיש המדובר, מעצב עלום שם, הוא לא יותר מחבר שרצה להעניק לצופים ריגוש זול.

ואז, לאחר שג'וליה הסבירה ללארסה שזה בסדר להיות חוצפה ולהתעסק עם חברים, וציינה שאיפור מאחורי דלתות סגורות יהיה סיפור אחר, לרסה מאשימה אותה בשקר בתא וידוי.

מאוחר יותר, במסיבה שערכו ג'וליה ואשתו מרטינה נברטילובה בביתם, ג'וליה מאשימה את לארסה בהטמנת "מלכודת" לפני שלרסה מודיעה לטניסאית מה נאמר לה.

"הייתי מעדיף שג'וליה תצא עם גבר מאשר אישה. כשנישקתי גווינת פאלטרו בטלוויזיה, זה לא כל כך אהב את זה," ענתה מרטינה.

"שנאתי את זה. הייתי מקנאה [if it was] מישהו," הודתה ג'וליה.

לאחר מכן חשפה מרטינה שהיא הסתדרה עם גבר ב"עולם הטניס" בשנות ה-90.

בפרק בשבוע הבא של RHOMמעריצים יצפו בליסה ולני נלחמים בטלפון.

"לא אכפת לך מהילדים בכלל. אם עשית זאת, לא היית עושה את זה", אומרת ליסה לבן זוגה המנוכר.

"פאק אתה," הוא עונה.

פרקים חדשים של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי העונה החמישית מתחילה להזרים בכל יום חמישי ב-Peacock.

קישור מקור