ליסה הוכשטיין של RHOM קוראת ללני על עריכתה מתוך הסרטון של מסיבת ליל כל הקדושים שלהם 2021 בה השתתפה חברתו קתרינה, ראה איך הוא מגיב

ליסה הוכשטיין מגיבה ללני מנסה להגניב אישה בבית

ליסה הוכשטיין קיבלתי שיחה מטרידה מבעל פרוד לני הוכשטייןאמא של, מרינה הוכשטייןבתוך טיול הבנות שלה איתה עקרות בית אמיתיות של מיאמי חברים לצוות.

כשהיא והגברות ניסו ליהנות מקי ווסט, מרינה הודיעה לליסה, בת 40, שלני, בת 56, אמרה לה לא "לבוא לעולם אל [their] בית שוב" לפני שהיא ראתה את הנהג שלהם נכנס לאחוזה שלהם ב-Star Island בשווי 52 דולר עם אישה במושב האחורי.

"לני והפילגש שלו מגעילים בגלל זה," הכל על עקרות הבית האמיתיות כתב בכיתוב של קליפ מפרק אחרון של RHOM עונה חמישית, שהציגה את הדיון של ליסה ומרינה.

"המכונית הגדולה נעלמה! והוא אמר אל תבוא אליי הביתה לעולם. אתה יכול לדמיין את זה, להגיד את זה לאמא שלו?" שאלה מרינה את ליסה, שהורידה את האישה מהרמקול.

כאשר לני הוטח על ידי האאוטלט כ"אדם מרושע", ליסה הגיבה לטענותיה של מרינה, ואמרה, "הוא מנסה… אתה צוחק עליי? עם הילדים בבית המזוין שלי?"

בכתב וידוי, ליסה פירטה עוד יותר את השיחה, וציינה כי מרינה תכננה להישאר בביתה למשך הלילה כשהיא לא הייתה כדי להבטיח שילדיהם, לוגן, בן 7, ואלה, בת 3, יהיו בסדר. עם זאת, זמן קצר לאחר נסיעתה של ליסה, לני העיף את מרינה מהבית.

"מרינה התקשרה אליי ואמרה, 'הוא מעיף אותנו החוצה והנהג איננו אז אני חושבת שהבחורה או מישהו באים לכאן'", נזכרה ליסה. "ואז חמותי אמרה שהיא ראתה את הנהג נכנס פנימה כי היא חנתה מחוץ לבית והייתה ילדה בחלק האחורי של המכונית שלנו. אז כמובן, אני משתגע".

למרות שלא אושר אם האישה המסתורית הייתה או לא קתרינה מאזפהבן 27, שלני אישר שהוא יוצא באותו יום שבו הכריז על תוכניות להתגרש מליסה, אפשר בהחלט להניח שיש סיכוי גדול שכן.

"זהו זה. אני מתקשרת לעורך הדין,” אמרה ליסה, מובן מתוסכלת ממה שקורה מאחורי גבה.

"אני מרגישה שבוגדים בי," היא המשיכה בכתב הוידוי שלה. "יש אישה שמתגנבת לתוך הבית שלי בין הילדים שלי, בין החפצים שלי. רק להיות בבית שלי עם בעלי עושה אלוהים יודע מה, אלוהים יודע איפה".

גם בקליפ נראתה ליסה בטלפון עם לני.

"מה? לא! לא לא לא לא לא. אמא שלך… אתה מנסה להביא את הילדה הזאת לבית שלי עם הילדים שלי שם!" היא הכריזה.

בקטע ההערות של הכל על עקרות הבית האמיתיותבפוסט, מספר צופים הביעו שאט נפש, והטיירו את המנתח הפלסטי כ"נרקיסיסט מרושע".

"הוא הכי נמוך!" אמר אדם אחד.

"אז לני אמר לאמא שלו לעולם לא לבוא שוב הביתה?! הבחור הזה ומשבר אמצע החיים שלו. הבחורה החדשה הזו צפויה לנסיעה פרועה!" אמר אחר.

"הוא כל כך גס גרם לה להרגיש נורא על כך שלא הייתה מסוגלת להביא ילדים לעולם. עכשיו יש לו את התינוקות היקרים האלה וגם הוא מתייחס אליהם כמו חרא", טען שלישי.

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית משודרת כעת ב- Peacock.קישור מקור