ליסה הוכשטיין מגיבה לצו המניעה של קתרינה

ליסה הוכשטיין מוחא כפיים בחזרה קתרינה מאזפהבקשתה ה"מגוחכת" של צו מניעה נגדה.

בעקבות הגשת יולי של לני הוכשטייןחברתו בת ה-26, ה עקרות בית אמיתיות של מיאמי חברת השחקנים, בת 40, הטילה את טענותיה של הדוגמנית על הטרדה ובריונות, והתעקשה שהפוקוס היחיד שלה הוא לטפל בשני ילדיה, לוגן, 7 ו-Elle, 2, כשהמנתח הפלסטי שלה יוצא לחופשות באירופה.

"לגבי החברה שלו, אני עובדת עם עורך הדין שלי על תגובה משפטית להאשמות המגוחכות שלה, שכולם יודעים שהן לא נכונות", אמרה ליסה עמוד שישי ב-2 באוגוסט. "איזה בזבוז זמן וכספם".

"בזמן שלני מבלה את זמנו וכספו בחופשה אירופית, אני בבית עם הילדים שלנו", הוסיפה.

לדברי ליסה, שהאשימה לאחרונה את לני, 56, בניסיון "לחנוק אותה כלכלית" על רקע הפילוג ביניהם "על ידי הגבלת [her] גישה לכספים" כשהיא "אינה משלימה לכל אחד ואחד [his] דורש", לני נמצא כעת ב"חופשה ללא הוצאות עם" קתרינה.

"הוא הותיר את האישה והילדים ללא מזומן, גישה לכספים ופחות מ-3,000 דולר של אשראי זמין בכרטיס האשראי המשותף", נטען במסמכי בית המשפט.

בינתיים, לני טוען שזו ליסה שלכאורה "משתמשת לרעה" בכרטיס האשראי המשותף שלהם כדי "לקנות דברים לעצמה" במהלך הטיול שלו ושל קתרינה.

"בחודש שעבר החשבון היה כמעט 60 אלף. החודש היא המשיכה בהתעללות, כולל רכישת תכשיטים ובגדים לעצמה, מה שהציב את הכרטיס מעל הגבול ממש לפני החופשה שלי", טען לני.

אבל ליסה מתעקשת שהחיובים שהועלו על הכרטיס היו כולם עבור ילדיה, שכר טרחת עורך הדין שלה או הוצאות של לני.

ליסה גם האשימה את לני או גנזה ואיימה בפני ילדיהם, מה שגם לני מכחיש.

"מבחינת גנאי, זה בדיוק הפוך. זו ליסה שכל הזמן תוקפת ומגעילה אותי", הוא הפריך. "עברתי לחדר שינה אחר, וכשזה לא הספיק, נאלצתי לשכור דירה. אני מנסה כמיטב יכולתי להימנע מעימותים. אני רק רוצה להתגרש".

"ליסה משתמשת במסמכים אלה לבית המשפט כדי להציג אותי בצורה גרועה בעיתונות. זה יותר גרוע מהודעה לעיתונות כי העובדה שהיא הוגשה נותנת לזה לגיטימציה", המשיך לני במייל אל עמוד שישימאשר שהוא משלם עבור "הכל עבור הילדים בנפרד".

לדברי לני, ליסה גרה כיום בבית הזוגי שלהם בשווי 52 מיליון דולר עם ילדיהם "ללא הוצאה אחת".

"היא דרשה שאשלם את החשבון כדי לתת לה עוד כסף לבזבז. סירבתי אבל כן שילמתי את זה ב-5K$ במקרה חירום", טען. "היא הוציאה מיד 3K$ כדי להוציא אנשים לארוחת ערב, וכשסירבתי לשלוח לה עוד כסף, היא שילמה 20K$$ מחשבון העובר ושב שלי ללא ידיעתי או הסכמתי".

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית עטפה את הייצור בתחילת יולי וצפויה לחזור לפיקויק בהמשך השנה.

קישור מקור