ליסה הוכשטיין משתפת עדכון על האוס, אם היא מדברת עם לני

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

ליסה הוכשטיין דיברה בגילוי לב על הגירושים המבולגנים שלה מהבעל לני הוכשטיין בפרק של יום שני בערב של צפו במה שקורה בשידור חי.

אחרי הסט הראשון של הפרקים של עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית פירטה את הרגעים שהובילו לפיצול ביניהם, כולל היחס הגרוע של לני בן ה-56 לליסה והתעניינות באישה אחרת, ליסה, בת 40, הופיעו ב- אנדי כהןתוכנית האירוח של לילה מאוחרת, שבה היא הציעה עדכון על אחוזת האי Star Island שלהם בשווי 52 מיליון דולר, התקשורת שלהם ועוד.

"אנחנו כרגע בליטיגציה על זה. אני גרה בבית שלנו עם הילדים והוא גר במקום אחר", אישרה ליסה בפרק ה-12 בדצמבר של WWHL. (חברתו של לני, קתרינה מאזפה27, גילה שהוא גר איתה בתחילת השבוע.)

למרות שליסה הודתה שהיו דגלים אדומים שהובילו להכרזה של לני על גירושיהם, היא אמרה שהיא "הרוסה" ו"המומה" מרגע המיקרופון הלוהט של לני בעונה החמישית, במהלכה הוא דיבר על כך שהוא "רווק" בקרוב ולהרגיש כאילו הוא הוא היה בוגד במישהו שהוא לא שם לו אם הוא ישכב עם אשתו.

"[It] כמעט אישר כמה חשדות שהיו לי. זאת אומרת, תמיד חשבתי שאולי קרה משהו אבל לא הייתי בטוחה", הסבירה.

באשר לאופן שבו לני הגיב להיתפס במיקרופון החם, ליסה אמרה שהיא לא יודעת כי הם "לא ממש מדברים".

"בקושי, רק על הילדים. וזהו", שיתפה.

כשמעריץ התקשר לשאול אם ליסה עדיין מאמינה שלני לא בגד באישה שהוא הודה בעבר שניהל איתה רומן רגשי, לכאורה מורגן אוסמןששלחה פרחים ללני כדי לברך אותו על הפיצול שלהם, ליסה אמרה שהיא לא מאמינה שהוא עשה זאת.

"היתה לי גישה אליו [DMs] והם לא ידעו… יכולתי לראות את התקשורת שלהם. ראיתי את הדברים שלו באייפד ולא ראיתי דבר כזה ושניהם אומרים שלא קרה כלום", חשפה.

באשר לשאלה האם אמו של לני ידעה שהוא בוגד או לא, ליסה אישרה כי "אין לה מושג" והיא בהחלט "צוות ליסה" – בהתחלה.

"היא בהחלט הייתה בצד שלי בהתחלה, והיום, אתה יודע, זה הבן היחיד שלה אז היא יותר בצד שלו", הסבירה.

במהלך WWHL בפרק, ליסה הצטרפה אליה RHOM חבר לצוות וחבר, לארסה פיפןשאותו היא כינתה ככוכב השותף התומך ביותר שלה.

"כולם תומכים אבל [Larsa] עבר בדרכים רבות ושונות", אמרה ליסה. "היא הייתה התומכת מספר אחת שלי במהלך זה. היא עברה משהו מאוד דומה בעצמה אז היא הייתה חברה נהדרת להישען עליה ונתנה לי עצות נהדרות".

במבט לאחור על הרגעים האחרונים של נישואיה ללני, ליסה אמרה שהיא הייתה צריכה לשים לב יותר לדגלים האדומים.

"היו כמה סימנים ואולי פשוט התעלמתי מהם או שלא חפרתי בהם יותר מדי, אבל בטוח היו סימנים", ציינה.

כשהיא מתקדמת, ליסה אמרה שלמרות שהיא לא בדיוק יוצאת, היא גם "לא מתה".

"אני מתמקד בילדים שלי כרגע. [But] אני נהנית קצת פה ושם," היא אמרה, "[pleading the fifth]” כשנשאלה אם היא שוכבת עם מישהו.

כפי ש RHOM המעריצים ממשיכים להתכוונן לתוכנית, בקרוב הם ילמדו שלני הודיע ​​לליסה על תוכניותיו לגירושין יומיים לאחר מסיבת ה-"Good Vibes" שלהם.

"חשבתי שאנחנו במקום טוב. החזקנו ידיים וצילמנו יחד. הכל נראה מקסים, ואז יומיים אחר כך הוא התנהג סופר מוזר ושאלתי אותו, 'מה קורה?' כי הרגשתי שמשהו כבוי. ואז הוא אמר, 'אנחנו מתגרשים. ואם אתה לא…' אני שוכחת את המילים המדויקות אבל, 'אתה הולך לקבל מושב בשורה הראשונה בשבילי להיפגש'", היא נזכרה.

כפי שליסה חשפה במהלך פרק בעונה החמישית, היא נדהמה מהעובדה שלני התחיל להתאמן. עם זאת, היא לא בהכרח חשבה שהוא עושה את זה בשביל מישהו אחר.

"בכנות חשבתי, אולי אני תמימה או מה שלא יהיה, אבל חשבתי שזה בשבילי", הודתה. "הייתי כמו, 'וואו, הוא סוף סוף לוקח את העצה שלי'. אני כמו, 'לני, אתה נראה נהדר. אתה נראה מדהים.' התחברנו על זה. למעשה, התאמנו יחד עם המאמן".

בנוגע להתנהגות האחרת של לני בעונה חמישית, כולל התוקפנות שהוא הראה כלפיה כשניסתה להתקשר למוקד 911 כשאחד מאנשי הצוות שלהם שבר את ידה, ליסה אמרה, "לני הוא מי שהוא."

"הוא תמיד היה ככה אז באמת שלא חשבתי על זה כלום אבל כולם מסביבי ראו מה קורה", היא שיתפה.

בעוד שלני בהחלט לא דילג על פעימה כשזה הגיע למעבר מנישואיו לליסה, ליסה אישרה לאנדי שהוא מעולם לא ביקש נישואים פתוחים.

"לא. הוא מאוד ביישן ולא… לא," אמרה.

גם ב WWHLליסה התייחסה למערכת היחסים של לני עם הצילומים.

"הוא היה הכל בשביל זה בהתחלה ואני חושב, אני לא יודע, אני רק משער, אולי רגע המיקרופון הלוהט הזה, אולי הוא חשב אחר כך, 'אוי שא-ט'. אולי הוא חשב על זה אחר כך וחשב, 'לעזאזל, אני חושבת שהם אולי קלטו את זה'", חשדה ליסה. "אין לי מושג מה עבר לו בראש אבל הוא היה כולו בשביל הצילומים, ואז כמובן, כשהוא הטיל את הפצצה, לא עוד צילם. הוא לא רצה להיות חלק מזה".

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית משודרת כעת ב- Peacock.

קישור מקור