ליסה הוכשטיין נבעטה מ-52 מיליון דולר הביתה, פוסט מניות

ליסה הוכשטיין לפי הדיווחים, היא סולקת מביתה ב-52 מיליון דולר באי סטאר האקסקלוסיבי של מיאמי.

על פי דיווח חדש, ה עקרות בית אמיתיות של מיאמי בעלה המנוכר של חבר השחקנים, לני הוכשטייןדורשת מבית המשפט לאלץ את ליסה לפנות את הבית, אותו סירבה לעזוב בשבועות שלאחר פרידתם והגשת הגירושין של לני – ואת החשיפה האולטימטיבית של הרומן שלו עם הדוגמנית האוסטרית. קתרינה מאזפה.

במסמכי בית המשפט שהגיעו לידי השמש ב-3 ביוני, לני ציין שמכיוון שליסה הסכימה לפנות את הבית אם אחד מהם יגיש בקשה לגירושין, מה שעשה בחודש שעבר, בהסכם הממון שלהם, הגיע הזמן שלה לארוז ולצאת. עם זאת, כפי שהוא גם הצהיר, ליסה עדיין לא עשתה זאת.

לני אמר כי מועד הקדם שלהם הבהיר כי האישה "תפנה את הבית הזוגי המאוכלס על ידי הצדדים תוך שלושים (30) יום מהגשה כזו".

אבל, כפי שהמשיכו מסמכי בית המשפט שלו, "האישה ציינה שהיא לא מתכוונת כרגע להתפנות מהבית הזוגי".

לני גם ציין כי בעוד שקדם הנישואין שלו ושל ליסה לא דרש ממנו לספק לה בית עם הפיצול שלהם, הוא "הציע לרכוש בית מגורים של 3.5 מיליון דולר שבו האישה יכולה להתגורר, או לשכור לאישה דירת יוקרה לתקופה סבירה. זמן בזמן שהיא משיגה מקום מגורים משלה."

הוא גם הציע לשלם את עלויות המעבר של ליסה ולנקוט את "כל הצעדים הדרושים כדי להעביר את האישה בנוחות למקום מגורים יוקרתי שנוח לה ולילדים", הבן לוגן, 6, והבת אל, 2.

לני מעוניין שבית המשפט "יכנס צו הקובע תאריך שבו האישה תפנה את בית המגורים בהתאם להסכם הממון" ואמר כי מכיוון שלא היה צריך להידרש לבקשתו, הוא רוצה שבית המשפט "יעניק לבעל את איש המקצוע שלו. עמלות ועלויות; לדרוש מהאישה לשאת את שלה", ביחס לבקשה.

בעודה שוחחה עם עמוד שישי בחודש שעבר, ליסה האילה על קתרינה על כך שניסתה "להתקדם" עם מערכת היחסים שלה עם לני והאשימה את בן זוגה המנוכר בשיקרה לשניהם לאחר שקתרינה התעקשה שהיא לא הסיבה לפיצול שלהם.

"מאז שגיליתי רק לפני שבועיים, העדיפות שלי נשארה זהה – הילדים שלנו. כאם, האושר, הבטיחות וההגנה שלהם מכל זה נשארים בראש סדר העדיפויות שלי", אמרה ליסה. "למרבה הצער, מדובר במקרה של גבר משקר לשתי נשים בו זמנית".

למרות שליסה לא הגיבה ישירות למאמצים של לני להעיף אותה מהבית המשותף שלהם בעבר, היא כן שיתפה מם מאוד מספר בסטורי שלה באינסטגרם מוקדם יותר השבוע.

"איך אתה מתייחס למשפחה שלך הוא אינדיקציה לאופן שבו היית מתייחס לאנשים אחרים, כי מה שאתה עושה להם, לעולם לא תפחד לעשות את זה לאנשים אחרים", נכתב.

RHOM Lisa Hochstein מגייס את לני על איך הוא מתייחס למשפחה

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית נמצאת כעת בהפקה וצפויה להתחיל בסטרימינג ב- Peacock מתישהו מאוחר יותר השנה.

קישור מקור