ליסה הוכשטיין נראתה עם מנכ"ל טק, מכחישה את הטענה של אקס

קרדיט: INSTARimages

מקורות זיהו ליסה הוכשטיין מתלהב עם מנכ"ל טכנולוגיה ג'ודי גלידן במה שנראה כמו דייט על רקע גירושיה האחרונים מ לני הוכשטיין. עם זאת, הכוכבת הכחישה את ההאשמה המדווחת של לני כי היא הביאה שני תחומי עניין רומנטיים למסיבת ליל כל הקדושים של בעלה.

הגירושים השנויים במחלוקת של בני הזוג לשעבר היו נושא לתשומת לב תקשורתית, ורומן השמועות של לני אושר לכאורה בפרק האחרון של עקרות בית אמיתיות של מיאמי כשהביע ברגע חם במיקרופון שהוא יבגוד באדם שאכפת לו ממנו באמת אם ישכב עם אשתו.

לפי עדי ראייה ששוחחו איתם עמוד שישיליסה "התעסקה" עם ג'ודי, יזמית טכנולוגית, לאחר הראיון שלה עם לארסה פיפן עַל צפו במה שקורה בשידור חי.

המקור טען שלרסה נצפתה איתם גם ב-Catch Steak בניו יורק יחד עם האינטרס הרומנטי שלה, לפי השמועות, מרקוס ג'ורדן.

"היו הרבה קנודים ליד השולחן", אמר עד הראייה, ששיתף שחברי הקאסט צילמו עם מעריץ אחד.

קרדיט: ZapatA/MEGA

למרות הטענה האחרונה של לרסה שהיא ומרקוס הם רק חברים, השניים צולמו מחזיקים ידיים כשעזבו את המסעדה.

ולמרות ה-PDA לכאורה של ליסה, היא גם מכחישה שקיימה רומן רציני עם ג'ודי.

"הוא חבר שלי. אני, כאילו, לא יוצאת עם מישהו ברצינות בכלל", אמרה ליסה. "כמו, אתה יודע, כמובן שיש לי חברים. אני פוגש אנשים. אני, אתה יודע, אני לא מת.

היא המשיכה ואמרה, "כאילו, עברו שבעה חודשים [since separating from Lenny]. אבל, אתה יודע, אין קשר רציני באופק… אני רק מנסה לחיות את חיי וליהנות."

ה'חברות' החדשה שלה נחשפה על רקע ההאשמה האחרונה שהיא הייתה "מעורבת רומנטית" עם שני גברים שונים במהלך הליך הגירושים שלה, ושניהם נכחו במסיבת ליל כל הקדושים של לני.

"לא רק [Lisa] להזמין למעלה מ-100 אורחים לפי בחירתה למסיבה, [Lisa] גם הזמין לפחות שני אורחים גברים אשר [Lisa] היה מעורב רומנטית במהלך תקופת ההליכים לפירוק זה, אם לא קודם לכן", טען לני במסמכים, באמצעות עמוד שישי.

עם זאת, בראיון לאאוטלט's וירטואלי ריאלי-תה בפודקאסט, ליסה הכחישה את הטענות.

"אז אין בזה שום אמת", היא טענה והוסיפה, "בכנות, גם אם יצאתי, זה העסק הפרטי שלי… כאילו, למה שמישהו שעזב אותי בשביל מישהו אחר אפילו יגיב על משהו כזה אחרי חודשים מאוחר יותר כשהוא לגמרי במערכת יחסים?"

היא הסבירה, "זה פשוט לא נכון."

ליסה התייחסה גם לחשיפה התקשורתית של לני. "זה לא יאומן לי שהוא פשוט לא יפסיק לדבר עם העיתונות", אמר הכוכב. "זה לא היה צריך ללכת כל כך רחוק, אבל הוא מדבר מהיום הראשון. הייתי מאוד שקט, אתה יודע, ואני כמעט נאלץ להתייחס לדברים האלה בתוכנית כי הוא עשה את זה בעצמו. הוא הלך לעיתונות ועכשיו זה פומבי".

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה חמישית משודרת כעת ב- Peacock.

קישור מקור