ליסה הוכשטיין של RHOM קוראת לגירושין מהבעל, לני,

ליסה הוכשטיין על הדרך המזעזעת שלני ביקש להתגרש

עקרות הבית האמיתיות של מיאמי כוכב ליסה הוכשטיין התעוורה באפריל אחרי שבעלה, ד"ר לני הוכשטיין, סיימו את נישואיהם של 13 שנים והגישו בקשה לגירושין. ימים ספורים לאחר מכן, הוא יצא לציבור עם חברתו החדשה, דוגמנית קתרינה מאזפה.

ליסה נפתחת בראיון פגיע חדש וחושפת שהיא מעולם לא ראתה את הגירושים מתקרבים, ומשאירה את עולמה מרוסקים.

"זה היה סכין ללב," אמרה ליסה אֲנָשִׁים. "החיים שלי השתנו לחלוטין כהרף עין – ולא ראיתי את זה בא בכלל."

הזוג היה באמצע העונה החמישית של הצילומים RHOM כאשר לני הטיל את "הפצצה" על ליסה. השיחה התרחשה מחוץ למצלמה, אבל הצופים יראו את התוצאות בתוכנית הריאליטי. ליסה חשפה שלני היה "קר" וסופי בהחלטתו להתגרש ממנה, ולא היה דבר שהיא יכולה לעשות או לומר כדי לשנות את דעתו.

"הוא גם לא היה סימפטי או אמפתי בכלל לגבי זה," RHOM הסביר כוכב. "זה לא היה, 'בוא נשב ונדבר. אני מצטער שזה לא מה שאני רוצה יותר'. זה היה קר, 'אני אתחיל לצאת, בין אם תרצו או לא', בעצם. זה היה מזעזע והרסני לחלוטין. פשוט לא האמנתי שהגבר שהייתי איתו כל כך הרבה זמן מתייחס אליי ככה".

ליסה המשיכה ואמרה ש"חיי משפחה" זה מה שהיא תמיד רצתה. ליסה ולני נאבקו בבעיות פוריות במשך שנים לפני שלבסוף הביאו לעולם את ילדיהם, לוגן7 ו אל3, דרך פונדקאית.

"נאבקתי בבעיות פוריות; לקח לנו כל כך הרבה זמן להגיע לכאן ועכשיו כשאנחנו כאן, הוא עוזב. ואין שום דבר שאני יכולה לעשות כדי לתקן את זה", אמרה.

למרות שליסה ידעה שנישואיה ללני אינם מושלמים, היא הצהירה כי "[Lenny and I] התגאינו בעצמנו על היותנו הזוג שיעמוד בזה".

"ברור שכל אחד יכול לראות בצפייה בפרקים שהנישואים שלנו לא היו במקום הכי טוב. אבל ניסיתי להיות רעיה נהדרת וניסיתי בכל כוחי לעשות אותנו חזקים שוב", התוודתה ליסה. "בישלתי את הארוחות האהובות עליו, יצרתי זיכרונות מאושרים עם הילדים שלנו – כל מה שיכולתי לעשות כדי לתקן את זה. אז זה לא שהתעלמתי מהבעיות שלנו, פשוט ניסיתי נואשות לתקן את זה. והכי טוב שיכולתי פשוט לא היה מספיק טוב בשבילו".

ליסה המשיכה ושיתפה שבדיעבד היא לא הבינה עד כמה לני התייחס אליה בצורה נוראית. היא השיגה בהירות רק לאחר צפייה חוזרת בפרקים קודמים של RHOM ושם לב שהוא "זלזל" בה והיה "גס רוח" באופן אנטגוניסטי.

"לא הבנתי עד שבאמת צפיתי בזה בטלוויזיה, אבל הוא לא נחמד אליי", אמרה. "אתה רואה אותי מתאמץ כל כך וזה רק הוא מכבה אותי, מזלזל בי וגס רוח כלפיי. זה מאוד קשה לצפייה".

"ברור שהוא לא היה מעוניין לעשות איתי שום דבר", ציינה ליסה. "אני כמו, 'וואו, באמת לא רצית להשתתף בשום דבר או ללוות אותי לכלום!'"

ליסה גם הסבירה שדרכי החגיגה של לני ולכאורה "משבר אמצע החיים" שלו תרמו לפטירת הנישואים, אם כי לני היה "מדליק" אותה ללא הרף ומעיף עליה את הנרטיב בחזרה.

"הייתי די סובלני עם המסיבות האלה ושאנשים שלא הכרתי הגיעו אליי הביתה. כדורגל בימי ראשון, הבר יהיה מלא באנשים האלה. הוא חי למסיבת ליל כל הקדושים שלו. והיה לי כיף, שלא תבינו אותי לא נכון – אני גר במיאמי, אני בסדר עם מסיבה פה או שם בבית. אבל זה ממש הזדקן לי. מותר לו להחזיק קבוצה אחרת של חברים, אבל זה פשוט יצא משליטה שיש את כל הזרים האלה בסביבה. זה גרם לי יותר ויותר לאי נוחות".

"הוא חשב שזה שולט בי לומר, 'בבקשה אל תשעשע את הרווקות האלה שאני לא מכירה'", נזכרה ליסה. "ואז אם היה לי לילה של פעם בירח כחול עם חברים, הוא היה כועס על לִי. אז מה שטוב לאווז לא טוב לאוזן? מצאתי את זה מוזר."

לני, לעומת זאת, מסר הצהרה משלו לפרסום, והכפיל את דעתו שליסה היא זו שהמסיבה שלה הסלימה והפכה לבלתי נשלטת.

"הרעיון שהייתי זה שחגג, שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת", הוא אומר. "אני לא אוהב לחגוג. אין לי בנות לבית. היו לי אותם חברים שתמיד היו לי… מי שאוהב לצאת הוא ליסה. אני שונא את זה. אני אוהב להיות בבית. אני אוהב להיות עם הילדים. אני אוהב לבלות את סופי השבוע שלי עם המשפחה שלי. אורח החיים שלה הפך את זה לבלתי אפשרי".

לני גם טוען שליסה מעולם לא הייתה "עיוורת" מהחלטתו להתגרש מכיוון שהשניים היו פרודים וישנו בחדרי שינה נפרדים במשך חודשים.

מעולם לא הסתרתי דבר מליסה", הוסיף המנתח הפלסטי. "היא לא התעוורה מזה, זה שקרי לחלוטין. למעשה, אמרתי לליסה פעם אחר פעם, 'אתה לא יכול לעשות את זה. אני לא יכול לעשות את זה. זה משפיע על מערכת היחסים שלנו'. התחננתי בפניה שתחליף, והיא סירבה. היא לא היה אכפת. אם כבר, היא הפכה גרועה יותר. ובגלל זה אנחנו מתגרשים”.

עם זאת, לליסה יש חדשות חיוביות יותר בחייה מכיוון שצו איסור הפרסום שהוגש נגדה על ידי חברתו של לני, קתרינה, הודח ונחשב חסר ערך.

הדוגמנית הגישה את הבקשה לאחר שלטענתה שליסה מטרידה ומציקה לה.

ב-28 בנובמבר נתנו בתי המשפט את התביעה. "לאחר עיון, הראיות שהוצגו אינן מספיקות על פי חוק פלורידה… כדי לאפשר לבית המשפט להוציא צו מניעה להגנה מפני אלימות במשפחה, חוזרת, היכרויות או אלימות מינית או מעקב אחר", נכתב במסמכי בית המשפט שהגיעו לידי אֲנָשִׁים.

"זה מעולם לא היה צריך להינתן מלכתחילה!" אמרה ליסה. "צווי הרחקה ניתנים כאשר מאיימים על מישהו בפגיעה פיזית והוא בסכנה לחייו; חייה מעולם לא היו בסכנה. שום דבר ממה שהיא טענה לא היה נכון ובית המשפט הוכיח זאת".

ה RHOM עונה חמישית עולה היום בבכורה ברשת Peacock.

קישור מקור