ליסה הוכשטיין של RHOM קוראת ללני על עריכתה מתוך הסרטון של מסיבת ליל כל הקדושים שלהם 2021 בה השתתפה חברתו קתרינה, ראה איך הוא מגיב

ליסה הוכשטיין של RHOM מגיבה לטענת "התעללות" של האקס לני

האשמות והאשמות נוספות צצות בין בני זוג מנוכרים ליסה ו לני הוכשטיין בְּתוֹך עקרות הבית האמיתיות של מיאמי גירושין של זוג.

בהתלהמות ממושכת של מדיה חברתית חדשה, לני האשים את ליסה בהתעללות מילולית, ביקורתית יתר על המידה והתייחסות אליו כאל "משרת".

בתשובה למשתמש באינסטגרם, לני כתבה, "ליסה התייחסה אליי כמו למשרתת שלה. היא סירבה לעזור לי בבקשות הכי קטנות, צעקה עלי על בסיס שבועי אם לא יומיומי, הקימה חיים הרחק ממני לגמרי".

המנתח הפלסטי המשיך ואמר שהוא נשאר בבית בזמן שליסה יצאה ל"מסיבות", והיא "מתחה ביקורת" על כל מה שהוא עשה.

"[Lisa] דחפה את חבריה שלא אהבתי לגרון, הביכה אותי בפומבי מול חבריי וסירבה לעשות איתי שום דבר", הצהיר.

לני האשים בעבר את ליסה ב"מעורבות רומנטית" עם לפחות שני גברים במהלך נישואיהם. לאחרונה היא נקשרה ליזם טכנולוגי ג'ודי גלידן. ליסה הצהירה שהשניים לא רציניים, אבל לני מתחנן להבדיל.

"אחד מהחבר'ה [Lisa’s] הדייטים היו אצלנו בבית, נופשים איתנו וניהלו איתה מערכת יחסים 'ידידותית' כבר 7 שנים, אבל אני האיש הרע?" שאל לני.

לני סיכם את הודעתו באומרו שהוא "הקריב" את חייו כדי לנסות ולגרום לנישואיו לעבוד "למען ילדינו", אבל בסופו של דבר, הוא לא יכול היה לסבול את ההתעללות לכאורה, מכיוון שאנשים לא יודעים את "האמיתי". "ליזה.

לני ספג אש מאז שסיים את 12 שנות נישואיו לליסה וכמעט מיד החל מערכת יחסים עם דוגמנית קתרינה מאזפה. ליסה, כמו גם מעריצים רבים, שיערו שהשניים החלו לצאת לפני פרידתם של בני הזוג – לאחר שלני נתפס ברגע "מיקרופון לוהט" שדן בסיום נישואיו ובזלזול בליזה.

בתגובה, ליסה קוראת ללני על היותה צבועה בכל הנוגע לחיי הדייטים שלה, והיא קראה למערכת היחסים שלו עם קתרינה.

"בכנות, גם אם הייתי יוצאת, זה העסק הפרטי שלי," אמרה ליסה עמוד שישי. "כמו, למה שמישהו שעזב אותי בשביל מישהו אחר אפילו יגיב על משהו כזה אחרי חודשים אחרי כשהוא לגמרי במערכת יחסים?"

ליסה המשיכה ואמרה לרשת, "אחרי שנתפס על מיקרופון לוהט בלי שום דרך להחזיר את הבגידה והשטויות שלו, הוא הולך לרשתות החברתיות עם חברתו שהיא 'זונה הורסת בית' המוכרזת בעצמה כדי להמציא שקרים. ” היא הוסיפה, "לני, אני באמת מתחילה לדאוג בשבילך."

ליסה גם פתחה את האינסטגרם שלה ופרסמה מחדש מאמר בסטוריז שלה המפרט את האשמות ההתעללות האחרונות של לני. היא כתבה, "לני בבקשה תפסיק להביך את עצמך. יש לנו ילדים."

כמו לני, גם קתרינה קראה ליסה לאחרונה לצאת לאחר שפרסמה צילומים של העימות הידוע לשמצה במועדון מיאמי בינה, קתרינה ולני.

"הסרטון שהיא פרסמה הוא קטע, אינו משקף כלל את מה שקרה באותו לילה ומשתמשים בו ללא הקשר לחלוטין", אמרה קתרינה עמוד שישי. "היא ידעה שנהיה שם וצדה אותנו. היא רצה לעברי, ניסתה לדחוף אותי, תקפה ואיימה עלי".

לני הגיש בקשה לגירושים מליסה במאי 2022, והנפילה מתחילה כעת בעונה החמישית של עקרות הבית האמיתיות של מיאמישזורם על פיקויק.

קישור מקור