ליסה ונדרפומפ נענית לקריאות לחזרתה "RHOBH".

קרדיט: צ'רלי סטפנס/startraksphoto.com/תמונות שער, צ'ארלס סייקס/בראבו

ליסה ונדרפומפ הגיב ל ג'סיקה צ'סטייןקריאתה של לה לחזור אליה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס בסדרת פוסטים בטוויטר מוקדם יותר השבוע.

לאחר שהשחקנית הופיעה ב צפו במה שקורה בשידור חי ביום חמישי האחרון, שם היא כינתה את Vanderpump כחבר השחקנים לשעבר שהיא רוצה לראות חוזר, ואחר כך סיפרה אנדי כהן זה היה "הצעד שלו" בציוץ, נפתח דיון בין שתי הנשים בנוגע לקאסט של העונה ה-13 הקרובה של סדרת הריאליטי בראבו.

"אמממ ​​המהלך שלך [Andy Cohen]!" ג'סיקה צייץ בטוויטר ב-8 בינואר, יחד עם צילום מסך של Vanderpump המגיבה למאמר עליה WWHL תגובה.

ג'סיקה צ'סטיין קוראת לליסה ונדרפומפ לחזור ל-RHOBH

ביום חמישי האחרון, בדיוק כמו ליסה רינה אישרה את עזיבתה RHOBH אחרי שמונה עונות, מעריץ התקשר ל- WWHL: After Showכדי לחקור את ג'סיקה למי היא תחזיר RHOBH אם זה היה תלוי בה.

"אם תוכל להחזיר עקרת בית אחת לשעבר של [RHOBH] להצטרף לצוות השחקנים של העונה הבאה, מי זה יהיה ולמה?" שאל האדם.

"[Vanderpump] היה הכי טוב. כלומר, אני אוהב… אני רוצה לראות אותה ו [Kyle Richards] שוב ביחד," היא חשפה.

"אולי אתה צריך להיפטר ממישהו כדי להחזיר אותה," הוסיפה ג'סיקה לאנדי.

אבל בתגובה לבקשתה של ג'סיקה שתחזור, ונדרפומפ סירבה ואמרה לשחקנית, באמצעות טוויטר"לא ג'סיקה את עושה את זה."

"הא! אני לא גר בבוורלי הילס. אני בחורה מהחוף המזרחי," ענתה ג'סיקה.

"אל תדאג גם הם לא," כתב ואז ונדרפומפ.

וכשג'סיקה הביעה צחוק וונדרפומפ אמרה ש"עדיף שתשתוק", אנדי נכנס לפעולה.

"תמשיך ללכת!" הוא עודד.

ליסה ונדרפומפ מדברת על חזרה של RHOBH כשאנדי כהן שוקל עם ג'סיקה צ'סטיין

בעוד שחזרה של Vanderpump עשויה להיות דרך ארוכה, בהתחשב במה שהיא אמרה על הרעיון בעבר, קייל נראתה פתוחה לרעיון לפני ימים אחדים כאשר שיתפה סרטון חוזר של שניהם מתבדחים יחד ב- RHOBH עונה תשע.

לפני היציאה שלה, רינה שקלה תשואה פוטנציאלית מ-Vanderpump, ואמרה ב-E! חדשות שהחברה לצוות לשעבר שלה היה האדם שהיא הכי פחות רוצה לראות בחזרה. לגבי מי שהיא הכי רצתה לראות חוזר, הכבוד הזה זכה ברנדי גלנווילשנקרא לאחרונה כחלק מהקאסט של העונה הרביעית עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להיכנס להפקה מאוחר יותר החודש, אך עדיין לא הוכרז על מערך השחקנים.קישור מקור