ליסה ונדרפומפ על איפה היא עומדת עם ג'קס ובריטני

ליסה ונדרפומפ נפתחה על מערכת היחסים שלה עם הקודם שלה חוקי Vanderpump חברים לצוות, ג'קס טיילור ו בריטני קרטרייטתוך כדי השתתפות בפתיחה החגיגית של יום שלישי בערב של טום סנדובל ו טום שוורץהבר החדש של Schwartz & Sandy's.

לפני שמתייחסים לריב המבולגן שלהם עם שטאסי שרדר ומשתפת את מחשבותיה על החזרה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסליסה הגיבה לטענות שבריטני העלתה בפודקאסט, מה שהציע שבעלה היה "קצת" כועס על חוסר התקשורת שלהם.

"הגעתי אליהם," אישרה ליסה Us Weekly ב-19 ביולי. "אני בטוח שכן [want to stay in touch]אבל שלחתי להם מתנה יפה לתינוק. [It was] רקום ביד עם שם התינוק [following Cruz’s birth in April 2021]."

"אני תמיד שם. זה אף פעם לא הייתי פניתי אליהם באמת. מלבד כשהילדים את התינוק, אף פעם לא הייתי אני ששלחתי יד. אני תמיד שם בשבילם. אם הם צריכים אותי, אני תמיד שם", המשיכה.

במאי, בריטני התקשרה לליסה על כך שאמרה שהיא מתגעגעת אליהם אבל לא יצרה איתם קשר.

"היא אמרה שהיא מתגעגעת אלינו וכאלה, אבל אנחנו לא שומעים ממנה כמו שחשבתי שנשמע, וזה די עצוב", שיתפה בריטני ב- מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף פודקאסט. "אבל אני עדיין אוהב אותה לרסיסים."

בתגובה אמרה ליסה כי בשל מאות, ו"לפעמים אלפי" עובדים שיש לה, אי אפשר לשמור על "קשר הדוק" עם כולם. ובכל זאת, היא עשתה כמיטב יכולתה עם כללי משאבה ללהק.

"בגלל זה כשהם ילדו את התינוק, למרות שהם כבר לא עבדו בשבילי, הגעתי עם כל המתנות האישיות והכל, כי אני אוהב אותם. אני כן," היא הצהירה, וציינה כי היא הייתה "עצובה" כאשר חברי צוות מסוימים של התוכנית שוחררו, כולל סטסי ו קריסטן דאוט.

"מה קרה. זה לא נמשך לנצח", שיתפה.

באשר לסכסוך של ג'קס ובריטני עם סטסי, שלכאורה האשים אותם בכך שהם יצאו ממנה בו קלארקבחתונה של איטליה ביום שהם עזבו את לוס אנג'לס, ליסה אמרה שהיא חשדה שסטסי אולי "לא מאמין לתירוץ שלהם", שהורכב בין היתר מדרכון מאוחר.

"ג'קס טיילור תמיד היה האדם הכי ישר", אמרה ליסה בציניות. "תשמע, אני בטוח ששטסי בא ממקום של פגיעה, לא ממקום של כעס. אני חושב שהיא כנראה פגועה בגלל שהיא הייתה עם ג'קס הרבה זמן. הם התחילו את המסע הזה ביחד והיא כנראה רצתה אותם שם".

ליסה אמרה אז שכנראה שהפגיעה של סטסי ניזונה עוד יותר מהעובדה שהיא שמרה את ג'קס ובריטני ברשימת האורחים שלה לאחר שנאלצה לקצץ ולבטל את ההזמנה של רבים אחרים.

"ברור שהעובדה שהיא רצתה אותם והם עדיין הוזמנו, זה אומר שהם מאוד מיוחדים בחייה. היא כנראה הייתה מאוד מוטרדת מזה", ציינה.

במהלך ראיון נפרד עם תוֹסֶפֶת באירוע, ליסה אמרה שכשזה מגיע לחזרה RHOBHהיא "לא מתכננת" כרגע.

"אנדי אמר שהדלת תמיד פתוחה. זה לא משהו שאני רוצה להיות מעורב בו כרגע, במיוחד עם מה שקורה שם עכשיו. מעבר קשה," היא הצהירה. "אתה אף פעם לא אומר אף פעם, אבל אף פעם לא עכשיו."

גם במהלך הראיון, ליסה התייחסה קייטי מלוני ו טום שוורץפיצול של.

"כתבתי את נדרי החתונה שלהם. כמובן, זה קשה. אני כנראה משקיע רגשית יותר ממה שאני צריך להיות, אבל אז אני חושב שכולנו כן. לכן זו הופעה טובה", ציינה.

חוקי Vanderpump עונה 10 נמצאת כעת בהפקה.

קישור מקור