ליסה ונדרפומפ על אם היא הייתה מצלמת עם גרסל עבור RHOBH

ליסה ונדרפומפ לאחרונה הגיבה לסקר מעריצים בטוויטר שבו היא נחשבה ל"מלכה האולטימטיבית" של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס.

לאחר שניצח את אוהבי קייל ריצ'רדס, ליסה רינהו גרסל בובVanderpump, שעזבה את צוות השחקנים לאחר הסתכסכות עם קייל בעונה התשיעית, הודתה שהיא מרוצה מהתוצאות ובמקביל גם הגיבה למעריץ שהפציר בה לחזור לסדרת הריאליטי בראבו.

בתגובה לתוצאות הסקר, שחשפו כי Vanderpump ניצחה בגדול, עם 58% מהקולות, Vanderpump אמר"אאאח אני לא יכול להגיד שאני לא אוהב את זה…"

הבסטי לשעבר של ונדרפומפ, קייל, הגיע למקום השני עם 26 אחוזים מהקולות, בעוד שגרסל כבש 14 אחוז ורינה קיבלה רק שני אחוזים.

ליסה ונדרפומפ מגיבה להיחשבה כמלכה האולטימטיבית של RHOBH

Vanderpump הגיבה אז לציוץ של מעריץ, שבו נכתב, "בשם [RHOBH] אוהדים בכל מקום, בבקשה תחזרו".

"לאוווווווו…… מדי מרושע," היא השיב.

ליסה ונדרפומפ מגיבה למעריצים שרוצים בחזרה ב-RHOBH

ובמהלך הפתיחה של טום שוורץ ו טום סנדובלהבר החדש של Schwartz & Sandy's, ביום שלישי, Vanderpump הידהדה סנטימנטים דומים כשנשאלה אם היא אי פעם תצלם RHOBH עם גרסל.

"אני לא חושב כך," אמר ונדרפומפ בידור הערב ביום שלישי. "[אבל[אניאוהבאתגרסל"[But[IloveGarcelle”

כפי שהמעריצים אולי יודעים, Vanderpump התחברה עם Garcelle בגיוס כספים להאיטי לפני חודשים ובסופו של דבר נאלצה לבקשתה לשכור את בנה, אוליבר סונדרס.

הוא "התברר כמתנה", אמר Vanderpump על הילד הבכור של גרסל, שעבד גם ב-Vanderpump Cocktail Garden וגם Vanderpump à Paris.

לגבי התגובה של הקודם שלה RHOBH חברים לצוות (אריקה ג'יין קמה ויצאה מהחדר שבו התגלתה החשיפה), ונדרפומפ אמרה שהיא לא ראתה את הפרק שבו גרסל פרסמה את החדשות על מיקומו של אוליבר בצוות שלה.

"לא ראיתי את התוכנית מאז שעזבתי. אבל זה דבר טוב בשבילי. היו לי תשע וחצי שנים, וכמה מהשנים האלה היו די מסובכות", ציינה.

"אנחנו לא מדברים על זה," המשיכה ליסה על מערכת היחסים שלה עם גרסל ועל הדרמה של RHOBH. "אני חושב שזה קצת יותר פשוט ככה. אני לא רוצה שהיא תהיה במצב של, 'אוי, ליסה אמרה את זה'. אז לא, אנחנו בעצם לא מדברים על זה".

כמו כן, במהלך הראיון, ליסה הקניטה חוקי Vanderpump עונה 10, שיצאה להפקה בשבוע שעבר.

"יש בעיות שונות, בעיות בוגרות יותר," הקניטה ליסה. "אנחנו רואים נישואים מתפרקים. ראינו אנשים פותחים עסקים, ואני שמח לומר שאנחנו לא עושים את אותה תוכנית שהיינו לפני 10 שנים. אז יש סוג של אבולוציה כביכול. אבל, אתה יודע, זה תמיד היה על קבוצה של אנשים שאוהבים אחד את השני אבל גם כל כך הפכפכים. יש הרבה דברים עדיין מתבשלים. זה, אתה יודע, מהר לצאת מהשער, החבר'ה האלה."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור