ליסה ונדרפומפ על למה היא מאמינה שמאוריסיו ניסתה אותה

ליסה ונדרפומפ חושבת שהיא יודעת למה מאוריסיו אומנסקי מדבר עליה רעה בחודשים האחרונים.

לאחר קניית בוורלי הילס חבר שחקנים, שכיכב לצד אשתו קייל ריצ'רדס עבור 12 העונות האחרונות של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסהטיחה את ליסה בתור "החוצפה הכי גסה". צפו במה שקורה בשידור חי והכפיל את עצמו במהלך הופעת פודקאסט, ליסה הגיבה לזוג מעריצים בטוויטר שקראו לו לצאת.

"מאוריסיו קצת מתכווץ אומר שהוא נשאר מחוץ לדרמה, אבל הוא מדבר על איך שהוא לא אוהב את Vanderpump", כתב מעריץ אחד בציוץ ששותף ב-11 בינואר.

"אנא אל תגיד דברים לא נחמדים ולא נכונים לגבי LVP," הוסיף שניה.

לאחר הצללה של ליסה WWHL בנובמבר, מאוריסיו הסביר את ההערה על Side Piece עם מליסה פייסטר פודקאסט.

"אני פשוט לא אוהב את הדרך שבה היא התנהגה עם אשתי", שיתף מאוריסיו בפרק של 8 בדצמבר, ונראה כי הוא נתן בראש לשערוריית שער הכלבלבים שסיימה את החברות ארוכת השנים של ליסה וקייל, בעודו הטיח בליסה כ"באמת ילדותי ולא בוגר ומרושע".

"זה היה דבר מאוד מרושע של בנות, והיא פשוט לא הייתה הבעלים שלה", הוא הסביר. "אתה חייב להיות הבעלים של השטות שלך והיא התעצבנה והיא לא הייתה הבעלים של החרא שלה אז כן, זו האמת. זו נקודת המבט שלי על זה".

ובעוד שליסה הגיבה על החפירה של מאוריסיו זמן קצר לאחר שנעשתה, וכינתה אותו "בובה קטנה", היא גם הגיבה לאזכור של עוקביה לאחרונה לטענותיו.

"בטח מעריץ של מישהו אחר חחח," ליסה חשוד.

RHOBH Lisa Vanderpump מגיבה למעריץ שהגן עליה נגד מאוריסיו אומנסקי

לאחר מכן הגיבה ליסה למגיבים שהזכירו את החזרה הפוטנציאלית שלה RHOBHשעלה שמועות בשבועות האחרונים, במיוחד לאחר אישור של ליסה רינהיציאתו של ההופעה.

"אני אוהב את ליסה ונדרפומפ בבקשה תחזיר אותה… המקום בו פשוט משעמם בלעדיה!" אדם אחד הכריז.

וליסה אמנם לא הציעה מסר ברור לגבי הרעיון, אבל היא הגיב עם לב ורוד ואימוג'י ידיים מתפללות.

ליסה ונדרפומפ מגיבה לטענות של RHOBH משעמם בלעדיה

מעריץ אחר אמר, "ויתרתי על כך שאי פעם תרצה לחזור אבל אם תהיה [is] נשאר אפילו שביב של תקווה- אני אחזיק בזה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח tot… עקרות בית חסמו אותי עליך, ואני לא מפחד להיחסם שוב, בוא הביתה… הגיע הזמן."

ושוב, ליסה מְשׁוּתָף אימוג'י לב ורוד.

Lisa Vanderpump מציעה נצנוץ של תקווה ב-RHOBH Return

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להתחיל בייצור מתישהו מאוחר יותר החודש.קישור מקור